Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość julek

kobiety w spodniach

Polecane posty

Być może nic odkrywczego tu nie napiszę, ale ładna dziewczyna to i w worku po ziemniakach wyglada fajnie, a paskudna to moze sobie super sexy spodnie/spódnice nosić a wygląda tak, że pożal sie panie boże... no nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hopsa
up up up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nieprawda. Są w sprzedaży specjalne majtki elastyczne które formują figurę, a i dobrane spodnie robią swoje. Mnie interesuje fakt że na ulicach widać coraz więcej kobiet ubrane w obcisłe spodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ubieram obcisłe spodnie z kilku względów. 1. Podkreślam równouprawnienie. 2. Jestem sama i nie chcę się z nikim wiązać, chcę mieć ciągle innych partnerów aby się nie zakochać. Jak ubieram obcisłe spodnie to nie mam problemu do znależenia partnera na noc, a w sukience lub w spódnicy nikt na mnie nie spogląda. 3. Spodnie są cieplejsze i wygodniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem, z czego to wynika, ale nigdy w życiu nie miałam na sobie sukienki, spódnicy, ani nic podobnego - wychowałam się w spodniach, a dla mnie osobiście założenie któregoś z w/w byłoby poniżeniem. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bli ble blu
Obojetnie co zaloze, czy spodnie, czy spodnice ewentualnie sukienke, to nie mialam problemu,czy klopotu,aby ktos zwrocil na mnie uwage.. Spodnie podkreslaja moja figure, a spodnica, czy sukienka moja talie i zgrabne, umiesnione nogi :) Duzo robia buty, a mianowice szpilki.. Wtedy nie ma kolesia ktory sie nie obejrzy :) A jesli mowa o tym co wole, to dobrze czuje sie w spodniach i spodnicy... Na imprezy wole spodnie, by wygladac mniej uwodzicielsko.. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawy cytat
oto cytat z pewnej katolickiej strony: "Kościół święty piętnował też, promowany przez feministyczne lobby, zwyczaj noszenia spodni przez niewiasty. Moda używania przez kobiety, spodni jest godna potępienia z dwóch względów: a) albowiem spodnie produkowane specjalnie z myślą o płci pięknej, brutalnie gwałcą cnotę wstydliwości i skromności, gdyż ich krój ściśle przylega do ciała, b) niewiasty używają czasem spodni, które nie eksponują linii nóg, jednak one z kolei, zazwyczaj, swym wyglądem przypominają spodnie typowo męskie, co stanowi oznakę transwestytyzmu" dla chętnych źródło: http://www.krajski.com/ wchodzimy w dział Artykuły i wybieramy pana Salwowskiego radzę poczytać te wypociny - polewka gwarantowana!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten cytat może byłby aktualny 500 lat wcześniej. teraz kobiety są emancypowane i nie zwracają uwagi na czasy inkwizycji. Dobrze że tak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×