Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Loly Doly

FACECI NA KAFE

Polecane posty

Gość Loly Doly

Sądząc po wypowiedziach kretynów na kafeterii, którzy są tu jednak w większości (chodzi mi o idiotyczne wypowiedzi pod pomarańczowymi nickami) - mój obraz facetów z kafeterii wygląda następująco: Siedzi taki stary wieprz przed kompem, gruby, tłusty i zarośnięty jak małpa. Wali konia pod biurkiem, a jak tylko zobaczy w topicu słowo: lala, sex, penis, brać do buzi, itp... to sie rajcuje i potem zaćmiony pisze głupoty. A fe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mada faka
doskonała wypowiedź! może dla niektórych krzywdząca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Loly Doly
Nie chciałam nikogo krzywdzić tą wypowiedzią, dlatego ograniczyłam zakres facetów o których piszę - do tych z durnymi tekstami pod pomarańczoywmi nickami. Ale swoją drogą tacy kretyni jak oni, robią też anty-reklamę pozostałym bywalcom kafe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość centurychild27
nie jestem starym wieprzem walacym konia pod stolem,zastanawiasz sie co robia faceci na forum? po prostu rozmawiaja ,czasem szukaja kogos,i wiesz ze jest to prawda,fakt, ze jest nas malo(tych rozmawiajacych na powaznie)ale kobiet tez,forum jest anonimowe i za kilku pojawiajacych sie debili zboczencow nie oskarzaj wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ptr
a ja Ci jeszcze powiem dlaczego akurat na "babskim" forum ;) SPojrz na forum "erotyka i seks" co tam sie dzieje... Wlasnie tu przeniosla sie czesc normalnych facetow, ktorzy chca pogadac, wymienic doswiadczenia, zapytac o cos itp. Jak zawsze znajdzie sie tez kilku debili (czyt. max 15 lat, pryszczaty, mama w pracy a on zamiast w szkole to na wagarach) ktorych rajcuje podszycie sie pod kogos i robienie "rozpierduchy". Na takich sposob jest tylko jeden - calkowicie, ale to calkowicie ich olac. Taki maly troll nie bedac dokarmianym sam w koncu padnie, znudzi mu sie. Po prostu nalezy rozmowe z coos soba reprezentujacymi osobami prowadzic dalej zupelnie nie zwracajac uwagi na posty roznego rodzaju oszolomow. Pozdrawiam normalnych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmm a ja
poznalam kogos na forum,mial pomaranczowy nick,teraz sie kumplujemy i nie uwazam go za debila...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tłusty stary wieprz
loly doly, nieźle mnie podjarałaś. właśnie wyciągnąłem ze spodni moja gruba stercząca fujarę i się onanizuję wyobrażając że obciagasz mi druta swoimi wyszminkowanymi ustami a ja ci grzebie swoimi brudnymi spoconymi łapskami w majtkach i wsadzam palce w mokrą od soków pochwę napisz jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Loly Doly
mmmmmmm, też mnie nieźle podjarałeś. z wielką chęcia ci obciągne a potem wyssam każdą kropelke twego boskiego nektaru mój książę. z największa radościa wwierce też ci mój jezyczek w twoja dupkę. a potem rżnij mnie ostro bedę cała twoja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Loly Doly
kffiatuszek: nie pisze pod czarnym bo to bez różnicy - wypowiedź nie dotyczy samych nicków tylko DURNYCH, OBLEŚNYCH TEKSTÓW pisanych pod pomaranczowymi nickami. Do reszty: nie wiem czym się tak oburzyliście, bo wyraźnie zaznaczyłam, że zwracam się do pewnej grupy osób, a NIE DO WSZYSTKICH (jak tutaj sugeruje jedna osoba). No chyba, ze skoro tak Was to dotknęlo to czujecie sie posrednio, ze to do Was, chociaz nie sądzę. Zresztą to co napisalam jest tylko moim odczuciem i tym co mysle. A do tego sluzy forum i mam gdzies tlumaczenie sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta a ja
wyglądam jak młody Bóg,nie wale konia,nie śmierdze ale pisze głupie teksty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bogaczka z gdanska
juz samo to ze siedzicie na babskim forum mowi za siebie. cIOTY JEDNE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bogaczka z gdanska
a podszywacz ty to juz jestes najwieksza ciota na tym forum. Kurwa siedziec od pieciu lat na babskim forum i pisac o obciaganiu to tylko ty potrafisz pedale jeden z tak malym ptakiem ze go szukasz cale zycie i znalezc nie umiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bogaczka z gdanska
sama ze sobą czy nie - prawda prawdą jest i basta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bogaczka z gdanska
urodzilam sie wiec jestem nic poza tym soba nie reprezentuje, poza nietolerancja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bogaczka z gdanska
Moja frustracja siega zenitu, ale mysle ze i mi dopisze szczescie i na mej drodze spotkam kogos, kto wreszcie mnie pokocha i z kim bede szczesliwa. Trzymajcie za mnie kcuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawdziwa bogaczka z gdanska
narazie pozostaje wibratorek, a czasem, zasponsoruje nawet jakiegos sprzedajnego pana ale to nie to samo co prawdziwa milosc. Chyba sie zgodzicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karoo
o zobavzcie to jest w deche \\\ "a ja tu sobie siedze i pisze .. wypalam przy tym 46 fajek ,z tego wzgledu mam bardzo zolte zeby klatke mam wklesla bo caly czas przy kompie .. oczy czerwone , nosze szkla +5 juz mam wgnioty na nosie moim garbatym .. nieraz juz zalalem ze smiechu maja klawiature po Comodore 64 nawet nie chodze siku tylko mam nocniczek swoj obok mojego biurka.. na scianie wisi juz okolo 73 fotek dziewczyn .. ( buhahaha) ktore poznaly tego jedynego na swiecie mena a ja jeszcze qwa lekcji dzisiaj nie zrobilem !!"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karoo
myslalam ze sie posikam buhahahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to po co tu wchodzisz stara szmato jak tyle tu tych spasionych wieprzów, o których mówisz? chcesz pogadać z przystojnymi facetami?- wypieprzaj na forum dla gejów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
są tu naprawdę fajni mężczyźni i można porozmawiać, jak choćby znawca, purpurowy na pierwszym miejscu oczywiście ^^ ^^ VARDARI ^^ ^^ za tę wypowiedź OWACJE NA STOJĄCO długo i glośno!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to dobrze że wam Lolly Dolly dogadała, może poziom kafe wrośnie i odejdą idioci typu\" lubię wyjadać gule z nosa...\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak mam niewesoły nastrój to wchodze na kafeterię, bo tu zawsze mozna się ubawić :) Ale po co tyle nerwów? Myślę że purpurowy nie zrozumiał intencji Loly Doly w której jest sporo racji; ale Loly Doly - mogłaś się domyślać że to będzie woda na młyn dla tych których masz na myśli. Wydaje mi się że 99% głupich wypowiedzi to nie \"stary wieprz przed kompem, gruby, tłusty i zarośnięty jak małpa\" ale raczej małolaty. Zapewniam jednak że normalnych facetów tutaj też znajdziesz. Kafeterię odwiedzam od roku, może dłużej i wcale nie nałogowo. Stały nick mam od niedawna chyba od 2 godzin. Uważam że poważni użytkownicy powinni mieć stałe nicki żeby uchronić się przed takimi sytuacjami jak podszywanie. Popieram stwierdzenie ptr że trzeba ignorować coniektórych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stały nick to spore utrudnienie dla wiekszości, chyba że jest ktoś wytrawnym podszywaczem; ale na to niestety nie ma rady. Pisząc o stałych nickach miałem na myśli podszywanie a nie pisanie wogóle, ale zobaqcz ile więcej roboty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja lubie pozartować z facetami z forum :D oczywiscie nie ze wszystkimi ale sa tu bardzo fajni faceci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×