Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kiera

Czy ktos pracowal w pizza hut?

Polecane posty

Gość kiera

Jakie sa zarobki kelnerki w pizza hut,a ile dostaje kucharz?Jezeli ktos pracowal,prosze o odpowiedz.Mam propozycje pracy w pizza hut i nie wiem czy sie zdecydowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiankaaaa
mój chłopak pracował. z tego co pamiętam kelnerki dostają 4 zł za godzinę (?) a kucharz - tzn taki przy kurczaczkach czy "kanapkach" tyle samo. więcej dostają kierowcy no i plus napiwki;) ale ponoć jest bez sensu,dużo tyrania więc poszukaj czegos lepszego;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochani nie jest wcale tak zle !!! idealna praca dla studentow a w mojej restauracji niektorzy pracuja od 10-ciu lat wiec czy wytrzymali by ta niby TYRANIE??? Obecnie najnizsza stawka to 5 zl (w okresie pronym) dla kelnera plus naiwki z ktorych nikt nikogo nie rozlicza! Sa tez premie i inne ddatki prcownicze! Pracuje sie w systemie zmianowym i kazdy pracownik moze dostosowac swoje godziny pracy do innych zajec np.studiow. Jest to miedzynarodowy koncern gdzie dba sie o pracownika i nie lamie prawa. Atmosfera jest przyjaza, ale jest to praca z ludzmi wyczerpujaca psychicznie i fizycznie z czego trzeba sobie zdawac sprawe! jesli jestes osoba otwarta na ludzi i nie boisz sie pracowac to polecam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michałłłekk
a jak staraliście sie o prace tam jakie referencje trzeba miec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie musisz miec zadnych referencji. zwraca sie uwage na ludzi otwartych umiejacych pracowac w zespole. dobrze gdybys mial badania sanepidowskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiera
Jak sie staralam?? Poszlam, zapytalam, wypelnilam ankiete i juz:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmmmmmv
a czy kogos z was przyjeli po wypełnieniu takiej ankiety bo ja duzo wypełniłam w róznych sklepach i nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tonic
jak kogos beda potrzebowac to poszperaja w tych ankietach ale prawie zawsze maja skład pełny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Być może lepiej kupić wypieczoną pizzę na www.pizzaportal.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elizazpiekla
Witam czy ktos wie ile obecnie zarabia pracownik kuchnii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×