Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Nescafe

DOBRA KOSMETYCZKA WE WROCŁAWIU

Polecane posty

Poszuykuje dobrej kosmetyczki, która profesjonalnie(!!!) wyreguluje mi brwi i zafarbuje je. Pisze profesjonalnie, poniewaz zdarzyło mi się wielkokrotnie pojśc do kosmetyczki i wyjść albo zupełnie bez brwi (tak mi wydepilowała, żeby lepiej rosły), albo z taką regulacja, która nadawała mojej twarzy wiecznie zdziwieony wygląd, a jeśli chodzi o henne, to raz zdarzyło mi się , że po wyjściu moje brwi nie były ani o ton ciemniejsze (chyba stara henna)-GABINET NA PL.KROMERA, a raz miałam cały obszar dookoła brwi zafarbowany, a Pani Kosmetyczka na to powiedziała, że to sie zmyje po kilku dniach i zostanie tylko na włoskach,a mi akurat zależy, by skóra pod brawiami tez była delikatnie zafarbowana, bo mam strasznie jasne włoski, zreszta to przeciez oczywiste- GABINET NA KURZYM TARGU. Jeśli macie zaufana kosmetyczke, z której jestescie zadowolone napiszcie proszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POLECIE DOBRĄ KOSMETYCZKĘ WE WROCŁAWIU, ILE KOSZTUJĄ USŁUGI KOSMETYCZNE?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA MAM WSPANIAŁĄ KOSMETYCZKĘ! NAZYWA SIĘ JADWIGA DUDEK! MA SALON \"TROPIK\" PRZY ULICY KOŁŁĄTAJA! Jest przemiła, fantastycznie oczyszcza, robi nieporównywalną do innych hennę na brwi i rzęsy. W dodatku nie jest droga! Robi dosłownie wszystko i używa najlepszych, zagranicznych kosmetyków. A ja mam rozeznanie wśród tych wrocławskich kosmetyczek i ona jest najlepsza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uwagaeeee
podnosze bo mnie etz to ciekawi , maskara jest na kazimierza wielkiego niepameitam numeru ale jakos 60-70 numer okorpny salon taki rozowy jakby , jezuuu :( mialam dola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli szukacie naprawdę dobrej kosmetyczki z Wrocławia, odwiedźcie serwis http://www.naszauroda.pl/Kosmetyczka/Wroclaw/ Znajdziecie tam najlepsze oferty salonów kosmetycznych z Wrocławia, ich galerię zdjęć, dokładny adres, a także, co najważniejsze, opinie klientek, które najlepiej orientują się czy dany salon kosmetyczny jest godny polecenia http://www.naszauroda.pl/Kosmetyczka/Wroclaw/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! ja polecam swoja Panią kosmetolog na ołtaszynie - firmowy Gabinet Kosmetyczny Dr.Rimpler! w końcu moje brwi maja ładny kształt no i mają świetne zabiegi na twarz Polecam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! ja polecam swoja Panią kosmetolog na ołtaszynie - firmowy Gabinet Kosmetyczny Dr.Rimpler! w końcu moje brwi maja ładny kształt no i mają świetne zabiegi na twarz Polecam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Porzeczka123
Jeśli chodzi o Wrocław gorąco polecam MiuSpa (można sobie wpisać w google). Radziłabym się zapisać do pani Agnieszki, to prawdziwa mistrzyni jeśli chodzi o ratowanie źle zrobionych brwi :) Zachęcam do odwiedzenia ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patrycja 35
Polecam bo byłam i jestem bardzo zadowolona po prostu profesjonalne podejście do klienta :) http://kamilja.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MonikaMr
Polecam HYDRO ARCH Laboratory przy ulicy Biskupiej 7b. Pełen profesjonalizm, bardzo sympatyczna atmosfera. Ceny niewysokie. I świetne kremy które są dobierane i tworzone specjalnie dla klienta (nigdzie się ich nie kupi). W żadnym nie ma gliceryny. A kremy do ciała są magiczne, wystarczy raz w tygodniu się pobalsamować i skóra jest ciągle nawilżona. Chodzę i korzystam od ponad 3 lat. Efekt? Zero fluidu, wystarczy sam sypki puder i wyglądam świetnie. www.hydroarch.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tanzyla
Fantastyczny salon urody: salonurodybelle.pl Mają bardzo bogatą ofertę, więc i hennę zrobią na najwyższym poziomie ;) Kosmetyczki przemiłe i przede wszystkim mega kompetentne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwiusia5
Mam pozytywną opinię o Upiększalnia STUDIO STYLU I URODY . Regularnie korzystałam z zabiegów ujędrniających biust. Było mi to potrzebne, aby po ciąży i karmieniu piersią mój biust odzyskał dawną jędrność. To było doskonałe rozwiązanie. Bardzo szybko zauważyłam pierwsze efekty. Teraz moje piersi odzyskały dawną jędrność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiafors
www.klinikaurody.net.pl . Najlepsza klinika z jaką miałam do czynienia .Panie które tam pracują naprawdę znają się na tym . Rabaty też możesz jakieś dostać z tego co słyszałam to teraz są nawet do 25% za zabieg Jest to najlepszy salon we Wrocławiu . Piszę jako zadowolona stała klientka !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolkappe
również mam bardzo dobre zdanie o klinice urody www.klinikaurody.net.pl ;) rabaty owszem są i to spore. Mila i przyjemna atmosfera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość manicu99
Świetny gabinet kosmetyczny znajduje się na Krzyckiej. Na pewno będziesz zadowolona http://www.beauty92.com.pl/ zachęcam do obejrzenia oferty na stronie i galerii zdjęć :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martyna_balzak
też tam bywam . Na manicure hybrydowy tydzień przed świętami wielkanocnymi. Lakier trzyma się lepiej niż na niejednej pisance.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo fajną ofertę znajdziesz w salonie www.manicurepedicurewroclaw.pl . To jest nowy gabinet we Wrocławiu specjalizujący się m.in. w zabiegach na dłonie i stopy. Robią świetny manicure specjalną drukarką do paznokci – możesz wybrać sobie dowolną grafikę, która trafi na płytki. Efekt jest doskonały, polecam wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bylam na hennie i regulacji brwi w mad clinic i jestem zadowolona, kolor jest naturalny, wreszcie ktos okielznal moje brwi i nie zrobil z nich niteczek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiak1986
Ja polecam to miejscehttp://annapikura.com/O_Klinikach.html. Nigdy mnie nie zawiódł żaden zabieg. Byłam na oczyszczaniu skóry, na zabiegu na twarz odżywiającym oraz na zwyczajnym manicurze. Panie kosmetyczki bardzo sympatyczne i profesjonalne. Ceny średnie, ale jakość zabiegów bardzo wysoka i warto odwiedzić to miejsce. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pati242
Polecam p. Ulę, która pracuje w Wyspie Piękna. Od kiedy do niech chodzę na zabiegi moja skóra wygląda o niebo lepiej, zmniejszyły się porozszerzane naczynka, mam jaśniejszą i wyglądającą zdrowo skórę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marllenna
Ja polecam swoją kosmetyczkę Panią Wiolette z salonu kosmetycznego Babskie Fanaberie przy ul. Szczęśliwej. Zawsze jestem zadowolona z zabiegów. Jeszcze nikt nie zrobił mi takiej henny i regulacji brwi. Naprawdę zna się na tym co robi. Chodzę tam na zabiegi na twarz a moja cera niestety jest dość wymagająca i zawsze efekty mnie zaskakują. Do tego miła atmosfera i naprawdę profesjonalne podejście do klienta. Po każdej wizycie czuję się zrelaksowana i pełna energii. Ponadto wszystko zawsze sterylne, czyste (mają własny autoklaw) więc czuję się tam bezpiecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktia44
Z własnego doświadczenia mogę Ci polecić ten salon http://www.studioessenza.pl/ . Panie są bardzo miłe i profesjonalne :) Byłam na kilku zabiegach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balbina78
Sprawdźcie sobie koniecznie gabinet "Wyspa Piękna". Mają duży wybór zabiegów, kosmetyczki z dużą wiedza, poradzą kosmetyki i zabiegi. Polecam :-) Super sprawa. Warto się tam wybrać i zadbać kompleksową o swój wygląd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Palio http://palio.pl/#features. Profesjonalizm w każdym calu. Przyjemne, przytulne wnętrza, czysto. Trzymają wysoki poziom usług kosmetycznych. Mają też zabiegi na ciało. Można u nich zrobić wypełniacze kwasem hialuronowym, dobre efekty po zabiegu. Siostra leczyła w Palio problemy skórne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a to jak masz problem z brwiami to nie lepiej zrobić sobie makijaż permanentny? w coco time na trawowej dziewczyny świetnie robią brwi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed wizytą w salonie kosmetycznym sprawdź, czy salon posiada autoklaw. Tylko sterylizacja w autoklawie daje 100% gwarancję posiadania higienicznych narzędzi do zabiegów kosmetycznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chętnie Ci polecę salon Blue Sea bo to iedne z lepszych kosmetyczek w mieście.Mają świetne ręce do zabiegów, profesjonalne kosmetyki a fachowość na sześć plus. Kilkakrotnie korzystałam i nie miałam powodu do narzekania. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×