Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Nescafe

DOBRA KOSMETYCZKA WE WROCŁAWIU

Polecane posty

Gość gosiaczek541
Ja polecam Panią z salonu Klinika Estetica bardzo często tam właśnie robię oczyszczanie twarzy robiłam również depilację laserową także zawsze jestem bardzo zadowolona z jakości usług. Pierwszy raz tam byłam z trądzikiem i pomogli mi go wyleczyć także polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marinta
Może zainteresuje was ten salon kosmetyczny - http://wyspapiekna.pl/ . Jest to salon z doświadczeniem, gdzie znajdziecie też bardzo dobrych kosmetologów. Myślę, że warto się tutaj wybrać i zapoznać się z szczegółami oferowanych przez nich zabiegów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trafiłam z polecenia na bardzo dobry salon kosmetyczny. http://saloninspiracja.pl Co mogę o nim powiedzieć? Wchodząc do tego gabinetu kosmetycznego, nie spodziewałam się, że on jest tak ładnie urządzony. Kosmetyczka pomocna, doradzała mi w wyborze koloru. Bardzo mile zostałam przywitana i potraktowana jak księżniczka. To najlepszy salon kosmetyczny na jaki trafiłam. Jeśli robić paznokcie to tylko tam. Ceny też przystępne. http://saloninspiracja.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelinaT
Mogę Ci polecić bardzo fajny i profesjonalny gabinet kosmetyczny Wyspa Piękna we Wrocławiu . Chodzę do nich od dawna i za każdym razem jestem zachwycona . Piękny gabinet ,taka Wyspa piękna:) A do tego profesjonalni kosmetolodzy i bardzo dobrej jakości kosmetyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja polecam Blue Sea.Chciałam być piękną panią młodą i nie kombinowałam domowymi sposobami żeby się zrobić na bóstwo a wolałam się oddać w ręce profesjonalistki. Bardzo ładnie od podstaw wykonali mi makijaż ślubny, który uwidocznił moje największe walory a mankamenty skutecznie zamaskował. Była to ekstra decyzja, której nie żałuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agatula L
Z czystym sumieniem polecam Wyspę Piękna przy Al. Armii Krajowej 4B/5. Ja nigdy z gabinetu nie wyszłam niezadowolona. Wręcz przeciwnie!!! Nie raz sama nie wiedziałam co chcę i Pani kosmetyczna potrafiła doradzić. Widać że znają się w tym salonie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli ktoś tu jeszcze zagląda, to ja mogę polecić salon Blue Sea. Przygotowywali mnie do ślubu i było bardzo dobrze! Prawdziwą piękną panną młodą byłam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faktycznie Blue Sea świetnie przygotowuje makijaż ślubny i sama przeszłam istną przemianę z brzydkiego kaczątka na łabędzia. To nie tylko w zakresie zabiegu kosmetycznego jak malowanie paznokci, oczyszczanie cery, ale takze miałam zrobioną fryzurę i to szałową. nic nie pozostaje mi jak wystawic jak naj lepszą opinie i rekomendaję. pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za Waszą namową skorzystałam z Blue Sea i powiem szczerze nie zawiodłam się. Zrobiłam sobie fotoodmładzanie i jestem bardzo zadowolona z efektów. Polecam Blue Sea.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja chodzę do Profesji na Mieleckiej. Robię u nich regulację i hennę brwi regularnie, bo znają się na rzeczy. Też się zraziłam po kilku pseudo kosmetyczkach, gdzie wzięły pieniądze, a brwi były praktycznie niewidoczne (jestem blondynką i włoski mam jasne). Tu nadają ładny kształt i tak dobierają kolor, że ładnie podkreśla moje oczy i pasuje do karnacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie www.maniq.pl mieszczący się na ulicy Pocztowej 17/1A ! Manicure i Pedicure któremu się tam poddaję to czysta definicja profesjonalizmu oraz udanej i profesjonalnej roboty. Niezwykła dbałość o klienta oraz detale są później mocno widoczne. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moim zdaniem jest dużo dobrych zakładów i salonów, ale najlepiej trzymać się jednego, bo kosmetyczka zna już problemy klientki, a zabiegi nie kończą się na jednej wizycie. musi być jakaś ciągłość. tu się trzymam Blue Sea, gdzie dobrze wykonują zabiegi, a cennik jest skrojony na kieszeń każdej klientki. ogólnie mi się tu bardzo podoba i jestem zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aabuenaa
A miałyście już okazję odwiedzić COCO-TIME https://www.facebook.com/salon.cocotime/ ? Mieszkam we Wrocławiu od 2 lat i tak samo długo korzystam z ich oferty. Rewelacyjne miejsce z przyjazną atmosferą. Duży wybór zabiegów, wszystkie wykonywane na nowoczesnym sprzęcie i w sterylnych wręcz warunkach. Jestem dość wymagającą klientką a stąd zawsze wychodzę bardzo zadowolona ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariola88
Ja ze swojej strony mogę Wam polecić mój ulubiony i według mnie najlepszy we Wrocławiu gabinet Wyspa Piękna. Jest to naprawdę świetne miejsce gdzie za każdym razem czuję się na maksa rozpieszczana ! świetny klimat, pełen profesjonalizm podczas zabiegu . Kosmetyczki posiadają ogromną fachową wiedzę a także doradzą kosmetyki odpowiednie dla danej Twojej cery !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EwelkaaaT
Zgadzam się z koleżanką! Według mnie Wyspa Piękna to najlepszy salon jaki znam!!! Rewelacyjne zabiegi wykonywane z najwyższą starannością i na świetnych kosmetykach. Panie kosmetolog bardzo profesjonalnie wykonują zabiegi. Świetna atmosfera aż nie chce się wychodzić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chodzę do Blue Sea. Dla mnie The Best! Kilka dni temu zrobiłam sobie koloryzację włosów metodą sombre, a na dłonie zafundowałam sobie zabieg parafinowy. Żaden nawet najlepszy krem na dłonie nie da takiego efektu, co parafina!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dortii77
ja polecam gabinet Wyspa Piękna. Dostałam od koleżanek na urodziny voucher do tego gabinetu w prezencie, poszłam do nich raz na zabiegi a teraz zostałam ich stałą klientką. Wspaniale miejsce godne polecenia , pełen profesjonalizm i świetna atmosfera!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dagmara32
Zgadzam sie z koleżanką , gabinet Wyspa Piękna jest naprawdę świetnym miejscem. Chodzę do nich regularnie , moje znajome także i zawsze jesteśmy zadowolone. Mają świetne pakiety w ofercie , korzystałyśmy raz z przyjaciółką i naprawdę mega!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A na masaże kogo polecicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelajna77
Jeśli chodzi o masaże to polecam p. Karolinę z Wyspy Piękna zabiegi wykonuj***ardzo starannie, masaż w jej wykonaniu po prostu cudowny, nie chce się aż wychodzić od nich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Różne salony we Wrocławiu już przerobiłam, ale najbardziej mi odpowiada obsługa i atmosfera w Profesji. Panie pytają o przeciwwskazania i samopoczucie przed rozpoczęciem zabiegów, są uśmiechnięte i opowiadają co robią i jak to wpłynie na ciało. Wychodzę stamtąd zrelaksowana i zauważyłam poprawę w jędrności i sprężystości skóry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosik7
Miałam wielką przyjemność być w gabinecie Wyspa Piękna we Wrocławiu i jestem zachwycona . Przerobiłam już wiele takich miejsc , ale w tak wspaniłym i profesjonalnym nie byłam jeszcze. Zabiegi na ciało są bardzo profesjonalne, klimat niesamowity i świetna relaksacyjna muzyka podczas zabiegów. Gabinet pierwsza klasa! Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie Blue Sea jest gabinetem we Wrocławiu najlepszym, a wiem co mówie, bo bardzo lubię dbać o siebie i wydawać na siebie trochę pieniążków i trochę już tych gabinetów przeszłam. Ujęło mnie to, że jest tam mega czysto, a to ważne w gabinecie. chodzę tam na manicure, pedicure i maseczki odżywiające na twarz i dłonie. Zawsze po wizycie jestem zrelaksowana i o to chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Haniaaaag
Wspaniałym miejscem jest Wyspa Piękna we Wrocławiu ! W prezencie urodzinowym otrzymałam voucher do tego salonu i strasznie mi się u nich spodobało , cudowny klimat i świetna atmosfera . Wspaniale można się zrelaksować podczas zabiegów , jeszcze nigdzie tak się nie odprężyłam jak tam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W salonie Blue Sea czuję się jak w prawdziwym Spa, a do tego można też zadbać o paznokcie i zrobić sobie manicure i pedicure. Można tez zadbać o włosy. Naprawdę nie potrzeba jechać na weekend do SPA, by o siebie zadbać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WeekendowaOla
Ja znam taki dobry salon inspiracja wrocław http://saloninspiracja.pl/ Chodzę tam co jakiśczas na depilację brwi i nóg. Mają bardzo dobre kosmetyczki, które do każdego zabiegu podchodzą profesjonalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×