Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Nescafe

DOBRA KOSMETYCZKA WE WROCŁAWIU

Polecane posty

Gość darittaa5
Mogę polecić Wyspę Piękna. Bardzo dobry gabinet i widać, że dbają o klienta. Przyjemny klimat, profesjonalne podejście do klienta. Jak najbardziej polecam . Uwielbiam to miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja np mam suche dłonie. lato bardzo źle na nie wpływa i jużteraz korzystam z zabiegów na dłonie właśnie. Mój ulubiony salon, to Blue Sea!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnastazjaaW
Ja polecam Ci umówić się na wizytę do salonu Wyspa Piękna . Wspaniałe miejsce, można odpocząć zrelaksować się podczas zabiegów. Panie kosmetolog są bardzo profesjonalne w tym co robią i posiadają ogromną wiedze w tym temacie. Masaże wykonują genialnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariettaB
Dokładnie tak Wyspa Piękna to najlepszy salon jaki znam!!! Rewelacyjne zabiegi wykonywane z najwyższą starannością , przemiła atmosfera . Uwielbiam to miejsce. Panie kosmetolog są bardzo wykwalifikowane udzielają cennych rad na temat pielęgnacji skóry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sonittaaa
Jeśli zalezy Ci na profesjonalnych zabiegach to tylko Wyspa Piękna , dla mnie to jedyny gabinet godny polecenia. Bylam już w kilku ale w zasadzie w zadnym nie czułam się tak dobrze jak w Wyspie piękna. Podobało mi się bardzo to że najpierw przeprowadzili wywiad na temat mojej skory , dobrali kosmetyki i wtedy dopiero mogłam iść na zabiegi. Teraz już wiem jakich kosmetyków powinnam używać. Dla mnie rewelka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krokusowapanna
Byłam tam ostatnio z okazji rocznicy przyjażni z moją przyjaciółką na zabiegu dla dwojga. Super atmosfera i miejsce. Wyszłysmy stamtąd rozluźnione i dopieszczone przez panią kosmetolog z wieloma poradami dotyczącymi pielęgnacji naszej skóry. Super jest to, że można na miejescu nabyć produkty dopasowane do rodzaju cery i polecane przez salon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koniecznie skorzystajcie z salonu Blue Sea, tam takie nie profesjonalne metody jak spalenie rzęs, czy ich zbyt mocne wyregulowanie po prostu nie przejdą! To jest salon bardzo profesjonalny zajmujący się nie tylko kosmetyką, ale też fryzjerstwem. Każda tam znajdzie coś dla siebie! Blue Sea na ulicy Pomorskiej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arletkall
O tak ten salpon to jedno z lepszych miejsc urodowych na mapie Wrocławia, niedawno znów mialam tam okazje gościć z okazji panieńskiego mojej siostry, Panie się spisały rewelacyjnie, do tego zabiegi są prawdziwym ukojeniem dla skóry i duszy od masaży pod każdą postacią po manicure. To właśnie u nich robiłam sobie pazurki na ślub siostry wyszły super i trzymały się jeszcze dwa tygodnie po imprezie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja po prostu lubię chodzić do blue sea. obojętnie jaki zabieg bym tam wykonywała ( a lubię dbać o siebie), to zawsze wychodzę zadowolona. Spróbujcie skorzystać z oferty Blue Sea!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podaję namiar!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NelciaKos
jeśli chodzi o Wrocław to dla mnie bezkonkurencyjny jest salon COCO-TIME http://www.coco-time.pl/. Jestem ich klientką od kilku dobrych lat i uważam, że miejsce jest świetne pod każdym kątem. Bardzo rozbudowana oferta, dobre ceny i przemiła obsługa na najwyższym poziomie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamila R
Polecam Blue sea robią wszystkie zabiegi profesjonalnie i w dobrej cenie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninjaa
NelciaKos ja też polecam salon COCO-TIME! Robiłam u nich depilację laserową nóg i pach, nowoczesny sprzęt, rozsądne ceny i profesjoalna obsługa. Mają też śietnych specjalistów od medycyny estetycznej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja do ślubu makijaż i fryz miałam robione w Blue sea i wszystko wyszło perfekcyjnie. Byłam mega zadowolona!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a mnie makijaż do ślubu zrobiła przyjaciółka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Perfect Glamour zdecydowanie najlepszy salon we Wrocławiu https://www.perfect-glamour.pl/ Miła obsługa, nowocześnie, skuteczne zabiegi no i ceny nie zwalają z nóg. Dzięki nim zdecydowałam się na laserową depilacje i to była jedna z najlepszych decyzji w życiu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michalina

Blue Sea. Tam pracują bardzo profesjonalne kosmetyczki. Każda po odpowiednich kursach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina

regulacja brwi to przecież prosty zabieg. zawsze robią mi to w Blue Sea. Zawsze równo i ładnie mam brwi zrobione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edyta

Oo tak Blue Sea to bardzo fajny salon. Jak tam idę, to zaqsze jestem traktowana jak królowa. Polecam każdej kobiecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marina

Dziewczyny warto skorzystać z lbioline bardzo fajny salon ja tam chodziłam na icoone bo skusiła mnie cena i jestem mega zadowolona bo efekty rewelacyjne a przy promocji zapłaciłam prawie 500 zł mniej niz w innych salonach 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa

Jeżdżę do Jeleniej Góry do http://www.studio-anna.pl/ tanio i profi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa613

Doktor Kępa z MedBeauty. To nie kosmetyczka, tylko lekarz z prawdziwego zdarzenia, więc efekty po zabiegach są trwalsze i widoczne gołym okiem.  Chodzę tam na mezoterapię, dzięki czemu moja skóra wygląda świeżo, młodo, zdrowo 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wika

Z doświadczenia polecam salon La'Koshi! Panie robią świetną robotę, regularnie robię tam włosy i paznokcie, a teraz jeszcze na masaż się zapisałam. Zaciągnęłam tam obie moje najlepsze przyjaciółki i obydwie teraz też chodzą zawsze do Lakoshi. Polecam! 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2019 o 07:20, Gość marina napisał:

Dziewczyny warto skorzystać z lbioline bardzo fajny salon ja tam chodziłam na icoone bo skusiła mnie cena i jestem mega zadowolona bo efekty rewelacyjne a przy promocji zapłaciłam prawie 500 zł mniej niz w innych salonach 

Też u nich chodzę na zabiegi teraz chce sobie kupić zabieg na nowa endermologię bo icoone juz miałam kilka razy . Pozdrawiam Panie które tam pracują 🙂  są super 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio bardzo ładnie zrobiła mi pani hennę w salonie Olesia. Podoba mi się salon. Miłą i kompetentna obsługa. Ładnie urządzony gabinet, czysto i przytulnie. Spokojnie mogę polecić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajnie jest tutaj sekretyurodygabinet.pl. Bardzo fajna i miłą obsługa, przyjemny czysty gabinet no i pani  Kasa znakomita kosmetyczka. Zna się na swojej pracy ma wiedze i doświadczenie. Jest dokładna i sumienna. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio sobie robiłam mezoterapię igłową w Lush Instytut. Jestem mega zadowolona Bardzo dobry gabinet z miłą i profesjonalna kadrą. Korzystam tez z depilacji laserowej. Są godni polecenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam Panią Kasię z Sekretów Urody na ul Swojczyckiej. Pięknie mi zrobiła buźkę i makijaż permanentny. Jest miął kontaktowa i profesjonalnie podchodzi do swojej pracy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na ślicznej jest super gabinet kosmetyczny - SensiQ. Bardzo dobra obsługa. Mają duży wybór fajnych zabiegów. I znają się na swojej pracy. Korzystają z dobrej jakości kosmetyków. Przyjemny gabinet i przyjemna obsługa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2005 o 13:58, Nescafe napisał:

Poszuykuje dobrej kosmetyczki, która profesjonalnie(!!!) wyreguluje mi brwi i zafarbuje je. Pisze profesjonalnie, poniewaz zdarzyło mi się wielkokrotnie pojśc do kosmetyczki i wyjść albo zupełnie bez brwi (tak mi wydepilowała, żeby lepiej rosły), albo z taką regulacja, która nadawała mojej twarzy wiecznie zdziwieony wygląd, a jeśli chodzi o henne, to raz zdarzyło mi się , że po wyjściu moje brwi nie były ani o ton ciemniejsze (chyba stara henna)-GABINET NA PL.KROMERA, a raz miałam cały obszar dookoła brwi zafarbowany, a Pani Kosmetyczka na to powiedziała, że to sie zmyje po kilku dniach i zostanie tylko na włoskach,a mi akurat zależy, by skóra pod brawiami tez była delikatnie zafarbowana, bo mam strasznie jasne włoski, zreszta to przeciez oczywiste- GABINET NA KURZYM TARGU. Jeśli macie zaufana kosmetyczke, z której jestescie zadowolone napiszcie proszę.

Moja siostra mieszka we Wrocławiu i zabrała mnie raz do salonu kosmetycznego na ul. Zwycięskiej - White Magic Clinic. W dużym skrócie - byłam zachwycona. Profesjonalna obsługa, nowoczesny sprzęt i co najważniejsze - efekt po 🙂 Nie powiem Ci niestety jak nazywała się kosmetyczka, która zajęła się mną, ale jestem przekonana, że wszystkie trzymają ten sam wysoki poziom.

Znalazłam ich stronę, może Ci się przyda: https://whitemagicclinic.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×