Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość _kafeterkowiczka__

Co jeść w trakcie zatrucia??

Polecane posty

Gość _kafeterkowiczka__

Witam Może ktoś by mi poradził co się je w trakcie zatrucia pokarmowego, abym tego zaraz nie zwróciła z powrotem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przede3 wszystkim
duzo gorzkiej herbaty, ale malymi lyczkami , nie wszystko na raz. kup sobie suchary jesz je. z tego co wiem to scila dieta- cosik podobnego do tego..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nooo i juuzz
herbate bez cytryny,ale nie taka znow bardzo gorzka bo jak ktos takiej nie lubi moze wywoływac odruchy wymiotne, suchary, biszkopty, zwykłe chrupki kukurydziane np Flipsy-tylko nie smakowe jakies-najzwyklejsze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i suchy chleb
albo bułkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja teściowa
stosowała na zatrucie zsiadłe mleko, podawała je nawet małym dzieciom 2-3 letnim, naprawde działa (nie jakieś tam jogurty, kefiry tylko prawdziwe kwasne mleko). Wydawało mi się to dziwne, ale później wyczytałam, że kwaśne mleko ma zdolności pochłaniania szkodliwych związków z organizmu. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem najlepiej pić herbatę mało słodką, bez cytryny i bułke delikatnie posmarowaną masłem - w sumie jak mam problemy żoładkowe to tylko na to mam ochotę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość płatki owsiane
na wodzie... dosyć gęste... i pić napar z siemienia lnianego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lekarka mi zalecila
rozgotowany ryz, makaron, ziemniaki, mozna szynke, gotowane mieso, rybe, ugotowana marchewke, ugotowane jablko i banana.Zdecydowanie odpada mleko, produkty slodkie.Ciekawostka: mozna pic coca-cola dobrze wymieszana,zeby nie bylo gazu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli dasz radę - to nic nie jedz. Głodówka jest dobrym sposobem, choć niektórzy nie wytrzymują. Pij dużo, herbatka, lekkie ziółka (mięta, szałwia, rumianek).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patrząc na datę założenia topiku - autorka albo juz nie żyje, albo wyzdrowiała. Jeśli żyjesz, to napisz co Ci pomogło :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak czy owak ja na zatrucia zawsze piję pepsi i na kaca jeszcze. Albo Kubusia bananowego. (pepsi koniecznie ze szklanej butelki, bo odczuwam wtedy komfort psychiczny, że mi plastikiem niby nie śmierdzi). A wogóle to mój żołądek ma przejebane, ale daje rade!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mima88
Z tego co wyczytałam głodówka wcale nie jest dobra i trzeba coś jeść, wypić nawet jeśli występują wymioty i biegunka. Do picia gorzka herbata, dziurawiec, melisa, woda, rumianek, kleiki ryżowe. Można zjeść gotowane jabłka., sucharki, chrupki kukurydziane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×