Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Wstydliwy

Mam bardzo wazna sprawe do was !!

Polecane posty

ok , jutro będę i urządzimy sobie tę imprezkę będzie dobra na wyleczenie kaca po dzisiejszym meczu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez chetnie wpadne na ta imprezke :) A moge przyprowadzic moich kumpli?? No wiecie, tych zagranicznych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo tak :) po dzisiejszym meczu to musimy sie jutro zaopatrzyć w duże ilości alkoholu, zeby móc tego kaca jakoś przeżyć ;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Korzystając z okazji, że Was tu nie ma - pogadam sobie chwile sama ze sobą, dzięki czemu może dobiję w końcu do 3-0-0 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ponieważ redakcja kafe uprzyjemnia nam zycie toteż teraz musze dymać na klawiaturce przez minute bo inaczej mnie system hnie przepuści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po tym wpisie pójdę na stronę główną i sprawdzę ile wpisów mi jeszce zostało. W sumie całkiem prawdopodobne, że ten właśnie jest już 299 a w międzyczasie jak będę sprawdzała ktoś mi podpierdoli mój wpis numer 300 (słownie: \"czysta\") :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hans: dzieki :) Wybiłam się nieco z rytmu, ale jeśli dobrze pamiętam to ten wpis powinien mieć numer 283 (ło matko!) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Logiczne pytania i odpowiedzi - prosto z sali sądowej (P - pytanie, O - odpowiedź): P.: Ona ma trójkę dzieci, tak? O.: Tak. P.: Ilu jest chłopców? O.: Żadnego. P.: A czy są jakieś dziewczynki? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
293 No taki nie bardzo erotyczny, ale chłopak sie powoli rozkręca mam nadzieje. Jutro bedzie juz lepiej, pojutrze jeszcze lepiej, a tak za miesiąc to bedzie najwiekszy podrywacz na kafeterii ;) Boże! Stworzymy potwora!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyda się trochę spacji, bo za dużo tutaj tekstu :D Od razu lepiej to wygląda :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HURRRRRRRRRRRRRRRAA !!!! Dzięki Ci JA - TWA i dzięki HANS !!!! Udało sie, spełniło sie moje odwieczne marzenie ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×