Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Wstydliwy

Mam bardzo wazna sprawe do was !!

Polecane posty

k***a chyba tu dzisiaj padnie jakis rekord. Siedzimy juz 2.5 godziny na forum erotycznym i gawędzimy o dupie marynie :))) dobre :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawe co to może oznaczać ?? takie siedzenie i gadanie bzdur że jesteśmy nienormalni czy cos w tym rodzju ??:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no chyba tak :( nie jest to raczej dobry objaw..... ale możemy zrobić orgię i przyczynić się to zaniku wstydu u Wstydliwego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czas to pieniądz, pieniądz to wódka, więc pijmy ,bo szkoda czasu.... a swoja drogą to prędzej jajo zniesiemy niż się dowiemy co Wstydliwy ma do powiedzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciesze sie bardzo ze moge :) tylko na bank jak ktos bedzie glupie teksty pisal i sie smial ze mnie to wiecej juz nic nie napisze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musze rozruszac swego faceta....ja chce sexu a on od 2 tygodni tylko praca i praca shit :o mam plan..dzis jak wroci wloze sexi ciuszki zrobie kolacje itp.. no chyba ze juz sie spije do tego czasu bo sacze to swoje winko :P chyba zeszlam na tym topiku na temat sexu..:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jest moj problem osobisty :) i jestem bardzo nieszczesliwy z tego powodu :( dlatego postanowilem napisac o tym na forum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karmelowa: ciiiiiii..... narazie o sexie cicho sza, bo sie Wstydliwy wystraszy i ucieknie.... i wtedy sie juz nic nie dowiemy ;) Wiesz... forum pod tytułem \"Życie erotyczne\" to nie jest miejsce na takie teksty! Wypraszam sobie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×