Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Wstydliwy

Mam bardzo wazna sprawe do was !!

Polecane posty

nie wiem czy wy tak macie jak ja .. ale wlasnie tu jest moj wielki problem , pomijajac ze jestem do tego jeszcze bardzo wstydliwy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wstydliwy---> zmien plyte bo sie powtarzasz...wal smialo o co Ci chodzi! nikt nie bedzie sie smiac i wszyscy wyciagnal do Ciebie pomocna dlon!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wiem, jakie pytanie obawia sie zadac Wstydliwy. Sprawa jest prosta. Chodzi o to, ze on chcialby wiedziec, czy to prawda, ze jezeli opony do stolu polaczy sie lancuchem bezogniwowym (zmoczonym sucha woda) z migaczami do wanny, a nastepnie calosc podlaczy do gniazdka, w ktorym prad przemienny plynie stylem motylkowym, to powstanie z tego maszyna do przenoszenia w czasie z dodatkowa funkcja opiekania tostow. Niestety, ja nie znam odpowiedzi na to pytanie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wstydliwy ja też sie bałam dopóki nie poleciałam pierwszy raz. Ale jak chcesz to możemy odlecieć razem i pokaże Ci jak może być fajnie ;) ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale nikt z Was nie odpowiedzial na pytanie Wstydliwego, o ktorym ja wiedzialem i ktore zadalem powyzej. Niedobrze, bardzo niedobrze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tez sie boicie latac ? :) p.s. przykro mi ,ze nie dotrzymalem do stronki 300 ale bedzie mecz i sie zmobilizowalem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musisz sie kiedyś przełamać - to powaznie zajebista sprawa. Najlepszy jest start (i ta prędkość hoho!), bo potem sam lot to już jest lipa, bo nic sie nie dzieje. Ale nie ma sie czego bać. Polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale to nie przeszkadza nam w zrobieniu wspolnej imprezki :) takie fajne dziewczyny chcialbym miec jako swoje kumpele :P no i sie nie smialy 🌼 dla was :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy aby na pewno ta maszyna do przenoszenia w czasie ma funkcje opiekania tostow? Bo z mojego wnioskowania wynika, ze poniewaz gdzie kucharek szesc, tam cyckow dwanascie, a palenie skraca papierosa, to jak sobie poscielisz, to mnie zawolaj. A poza tym nie wolno za czesto dolewac rybkom wody do akwarium, bo one tak szybko jej calej nie wypija. P.S. Pozdrowienia od moich zagranicznych przyjaciol. Sa to: Sjergiej Szczypopasku (Bulgaria), Jaksra Tokwili (Rumunia), Isztwan Penklimuszorty (Wegry), John Wkrokufeler (Wielka Brytania), Jimmy Jonderbrak (USA), Kacamai Jebiedeski (Japonia) i Jebiesuki Nabosaka (Japonia).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yvetta -> dzieki :) Aha, zapomnialem jeszcze o moim koledze z Gruzji. Nazywa sie Sjergiej Kałmanawardze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×