Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Wstydliwy

Mam bardzo wazna sprawe do was !!

Polecane posty

JA-TWA 🖐️ :D:D nie zapomnij MP pozdrowic nie mam czasu ostatnio Wstydliwy o ja nie moge hehehehehhe no BOMBA :D:D dawno się tak nie ubawiłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o prosze :D:D BB jak zwykle BB dobrze, a skąd Pan zna BB-mena mozna z pewną niesmiałoscią zapytać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maalutka ja uciekam bo ty jestes okropna gadula ;) a ja chcialem sie tylko cos zapytac :P pozdrow bbi-mena 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiedziałabym gdybys nie narysował:P:P mnie już nie ma, te ptaki mnie dobijają 😠 BB-mena jutro od Ciebie pozdrowię, jutro nie pytaj tak gdzieś koło wielkanocy się zdecyduj:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a faceci
o co chcesz zapytać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich w ten rześki poranek :D Ciekawe czy Wstydliwy dzisiaj nas czyms zadziwi...:P Moze znowu doczekamy do wieczora i przy lampce wina bedziemy czekac do kolejnej setki? 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :))) Śnił mi się dzisiaj Wstydliwy, kurcze co za sen..... Całą noc nic nie mówił, a jak już się zdecydował i otworzył usta - to sie obudziłam bo już było rano :( karmelowa: świeta racja, bez wina to nie da rady ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkich witam bez wymieniania:D miłego 13-stego Wstydliwy BB-men dziękuję Ci za pozdrowienia i było mu BB miło, ze o nim tak całkiem nie zapomniałeś;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×