Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Wstydliwy

Mam bardzo wazna sprawe do was !!

Polecane posty

Nieeee... on tak tylko buduje napięcie ;) Więc nawet jak ucieknie to wróci :-) Nie pozwolimy mu przecież odejść...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karmelowa, nie ma problemu. Jestem otwarta na wszelkie propozycje, a że obie lubimy winko to juz w ogole mi pasuje. Za chwile będzie polowanie na pol litra (500).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
REWELACJA!!!!! Piekny topik. Obśmiałam sie jak norka.Że tez wczoraj mi w domu komputerek zdechł i mnie nie było.... Wstydliwy moim idolem zostałeś. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moi kochanie bedziemy w pozniejszej porze :) bo mam mala sprawke do was :) obecnie chroniczny brak czasu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Jakby coś to ja sie melduje na stanowisku ;) Byłam się pochlupać na basenie. I zdążyłam nawet jeszcze posprzątać troszke :) A teraz już grzecznie siedze i czekam na .... 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kąpiel w dobrym towarzystwie jest na pewno lepsza niż samemu :) Co prawda wanny nie posiadam, ale pod prysznicem ..... sama rozkosz 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i się rozmarzyłam przez Ciebie... :))))))) Duuuuuuuuuuża wanna, jeszcze więcej piany, cieplutka woda i ............................... szukanie partnera A kto pierwszy zostanie znaleziony robi drugiemu namiętny masaż pachnącymi olejkami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lamborgini zaczymam cie coraz bardziej lubiec :) a po .. masazu niesie sie piekna ksiezniczke na rekach do pieknego łozeczka z kolorowa posciela ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wstydliwy ja Ciebie też :) a księżniczka w podziękowaniu za cudowną kąpiel obsypuje gorącymi i namiętnymi pocałunkami swojego księcia... ... zaczynając od spragnionych ust, potem za uszkiem, i szyją, stopniowo schodzi niżej ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..ale na polmetku nalezy zrobic postoj tego schodzenia :P a pozniej rowniez ksiaze obdarowuje baaardzo gracymi i slodkimi calusami swoja ksiezniczke.. zaczynajac od ust ..uszka i schodzac coraz nizej i nizej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a to tu cię wreszcie znalazłam
I_n_f_o_r_m_a_t_y_k_u !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Księżniczka jest coraz bardziej rozpalona i pragnie księcia tak bardzo, że zaczyna krążyć języczkiem po jego brzuchu, powoli zmierzając coraz bardziej w dół....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a to tu cię wreszcie znalazłam
dobre pytanie hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×