Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Wstydliwy

Mam bardzo wazna sprawe do was !!

Polecane posty

Gość no wiesz..
jest weekend :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fanka Romana
Romuś zajebiście Ci poszło z tym topikiem zobacz ile wpisów masz:) myślisz nad czymś nowym??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fanka Romana
Romuś zajebiście Ci poszło z tym topikiem zobacz ile wpisów masz:) myślisz nad czymś nowym??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no co jest zwami
zaczniecie pisać te pierdoły czy nie bo się nudze gdzie was do cholery wymiotlo przez 8 minut nikt nic nie napisłam ja mam tu narabiać sam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klawiatura działa, więc mogę pisać. Mam kilka pytanek: 1) Czy jeżeli nakarmisz krowę czekoladą, to wydoisz kakao? 2) Jak to jest, że marchew wzmacnia potencję, skoro tak trudno ją przymocować? 3) Czy można zmarznąć z gorąca? 4) Czy chodzenie bez parasola w czasie suchego deszczu jest szkodliwe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
takie masz mysli nieuczesane:) Hans Ci ci, co mają szersze horyzonty, maja zazwyczaj gorsze perspektywy heheheheh pewnie lepiej się spocić, niż zmarznąć, ale względne to jest tzn. temperatura.... choć dasz krowie kakao, nie wydoisz czekolady, niestety:( to lec? z marchewką to musisz 2 kropelki słyszłam ze działa mam ochotę sie napić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maalutka -> dzieki za wyczerpujace odpowiedzi :) Buziaki tam, gdzie najbardziej lubisz ;) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) -Jak zapewnić rozrywkę blondynce na wiele godzin? - Wystarczy napisać \"proszę odwrócić\" po obu stronach kartki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co taka cisza pozniej cos powiem ... - Tato, szpara u kobiety na \'P\'? - Poziomo czy pionowo? - Poziomo... - To bedzie \'pysk\' to w takim razie bede pozniej ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czeakam na moich znajomych ..:) ale w miedzyczasie ....prosze.. Wracający z imprezy studenci pytają taksówkarza: - Zawiózł by nas pan do akademika za dychę? - Nie. - A za trzy, cztery? - Dobra. Dojeżdżają. - Jesteśmy na miejscu - mówi facet. - No to chłopaki... Trzy cztery! Dzzziiięęęękkkkkuuujjeemmyyy! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buhahacz
Wsiada facet z blondynka do windy: -Na drugie? -Iwona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość penelopa skalska
co robią dwie blondynki w szambie??? za kupy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) - Dlaczego blondynki nie lubią tartej bułki? - Bo się kiepsko masłem smaruje. :) - Co powie blondynka, którą poprosisz o kontrolę działania kierunkowskazu? - Działa. Nie działa. Działa. Nie działa. Działa. Nie działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buhahacz
A znacie te historie o kojocie blondynie, ktory wpadl w sidla - odgryzl 3 lapy i dalej byl uwieziony.... Buhahaah Pozdrawiam wszystkich :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czym rożni się blondynka od dubeltówki? - Niczym, bo obydwie zgina się w pól i pakuje od tylu. :) -Co należy zrobić, żeby blondynce zaświeciły się oczy? -Przystawić jej latarkę do ucha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buhahacz
Czemu krolowa Kinga zostala swieta? Bo Boleslaw byl Wstydliwy :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość penelopa skalska
kobieta trup wchodzi do gabinetu lekarz -co mi tu pani się rozkłada? kobieta -a co? mam gnić w poczekalni??? 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×