Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Wstydliwy

Mam bardzo wazna sprawe do was !!

Polecane posty

hej 🖐️ karmelowa :) no wlasnie mam ,ale chcialbym zeby jeszcze nasi znajomi sie pojawili :) a tak swoja droga to jeszcze teraz nie moge sie uspokoic z ta widomoscia od coebie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wstydliwy..umówmy sie tak, ze na forum jestem wolna :P a ze poza forum mam faceta to taki maly szczegól :) uchyl no rabka tajemnicy bo ja niedlugo z pracy bede wychodzic i nie wiem czy wieczorem zajrze :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jebaczka
Ej, nie czytałam całego topiku , bo autor mnie wkur....zył. Powiecie mi w skrócie o co mu chodziło? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O! Fajnie, że już jesteście ;) A co z winkiem? Dobre winko ni jest złe :) Polecam takie marki, jak: ARIZONA, BYK, CZAR WIOSNY lub WZMOCNIONE ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jebaczka
pytałam się o coś :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gorrrąca 25
Ożesz w morde:P hhehehehe jeszcze na żadnym topiku sie tak nie uśmiałam, uuuuuuu ja płaczę normalnie hehehe Pozdro dla wszystkich;) p.s. nie jestem teraz czarna bo mam juz jeden nick i zapomniałam hasła i nie moge nic z tym zrobić:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm ale nie wiem ? czy tu sa nowe twarze czy tylko nowe nicki? bo jesli tak to bede musial chyba wszystko od poczatku tlumaczyc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jebaczka -> Wytłumaczę Ci to w skrócie. Zaczęło się od tego, że Wstydliwy obawaiał się o coś zapytać. Ja zgadłem o co mu chodziło i sam zadałem to pytanie. Chodziło o to, że on chciał wiedzieć, czy to prawda, że jeżeli opony do stołu połączy się łańcuchem bezogniwowym (zmoczonym suchą wodą) z migaczami do wanny, a następnie całość podłączy do gniazdka, w którym prąd przemienny płynie stylem motylkowym, to powstanie z tego maszyna do przenoszenia w czasie z dodatkową funkcją opiekania tostów. Niestety, ja nie znałem odpowiedzi na to pytanie. A potem zaczęła się fajna rozmowa :) I to tyle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
błagam nie tłumacz hehehe - jestem tu nowa, ale w temacie hehehe znam większość topików, ale zmieniam czasem nicki po prostu (mam 3), żeby na starych topikach mnie poznawali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goraca my sie juz troche znamy i wiemy cos o sobie :) mozesz powiedziec cos o sobie ? skad jestes i takie tam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojj duzo chce ..:P no oki to fajnie ,ze w poznaniu mieszkasz jestesmy blisko siebie ;) tu pare osob jest z poznania :) a jaka grupa wiekowaa ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ cześć wszystkim :) wpadłam na chwilkę się tylko zameldować i powiedzieć Wam, że miłego weekendu Wam życzę :) Buźka :) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×