Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Wstydliwy

Mam bardzo wazna sprawe do was !!

Polecane posty

plotkuja dwie blandynki : -Jejku ta dzisiejsza młodzież jest okropna !! -Dlaczego ??pyta druga. -Ach, palą papierosy, piją alkohol, biorą narkotyki i jedzą szkło. -Jak to jędzą szkło ?? -Idę do piwnicy po ogórki i słyszę \"Jasiu...Wykręć żarówkę to wezmę do buzi\" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedzie sobie młode małżeństwo samochodem. Przejeżdżają obok tirówek. Żona pyta: - Kochanie, co tu robią te panie i to tak ubrane - One zarabiają na nierządzie. - A co to znaczy? - Robią ludziom przyjemności za pieniądze. - A dużo można na tym zarobić - Oj, bardzo dużo, kochanie. - To może i ja bym stanęła? W końcu dopiero co się dorabiamy, auto na spłacie, a czasy takie niepewne... Mąż unosi brwi ze zdziwienia: - No, jak ty nie masz nic przeciwko, to ja też się zgadzam. - A co muszę zrobić? - pyta żona. - Stan tu, ja stane 100 metrów dalej. Jak podjedzie klient to powiedz stówa i rób co trzeba. W razie wątpliwości mów, że musisz porozmawiać z menadżerem i przybiegnij do mnie. - Ok. Żona staje, stoi 5 min. Zatrzymuje się mercol. Żona podchodzi, a kierowca pyta: - Ile? - Stówa. - Ale ja mam tylko siedem dych. - Poczeka pan. Muszę porozmawiać z menadżerem. Żona biegnie do męża i pyta: - Józek, ale on mówi, że ma tylko 70. Zrobić to? - Nie kochanie, nie możemy od razu robić zniżek. Powiedz mu, ze za 70 to mu weźmiesz do ręki. Żona biegnie z powrotem i mówi, że zrobi ręką za siedem dych. Gość się zgadza, wyciąga interes... oczom żony ukazuje się instrument długi aż do kolana klienta. Żona wytrzeszcza oczy i mówi: - Muszę porozmawiać z menadżerem. Biegnie zdyszana do męża i woła: - Józek nie bądź świnia Pożycz mu te trzy dychy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widziałam, właśnie sobie poczytałam i mi się humor poprawił ;) Czekałeś... ? :) Z Ciebie to jednak kochany chłopak jest, wiesz? :) Ja ostatnio też czekałam, ale wszyscy gdzieś wybyli :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) a ty mnie chociaz troche lubisz? :P no oki wracamy do tematu naszego ! gdzie jest reszta ludzi ? karamelowa i inni !!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wątpisz w to, że Cie lubie ? ;) no właśnie, gdzie reszta? wracać tu wszyscy bo topik nam spada na dół, a ja musze zaraz znikać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odtąd jesteście oficjalnie zaręczeni :D Wszystkiego naj naj naj :) P.S. Wstydliwy -> kiedy organizujesz kawalerski? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaraz mi sie zacznie jezyk platac .. bo jestem przeciez wstydliwy :) lamborgini czy moze zechcesz zostac moja ...... najlepsza kolezanka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra, dobra, ale co z tym kawalerskim? A poza tym, skoro jesteście już zaręczeni, to wypiłoby się coś z tej okazji :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Imprezkę najlepiej zrobić tak w piątek, żeby można było w sobotę odchorować (skoro Hans się tak doprasza o picie ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja przyniosę żubrówkę i rozkopiemy ją z sokiem jabłkowym :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×