Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość clubini

Pozwalacie swoim facetom wychodzić razem z kumplami na całe noce?

Polecane posty

Gość monky
ale jednak jestem slaba jednostka i chyba nie wykrocze nigdy poza potajemne flirtowanie z napalonymi malolatami na czatach :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daisy daisy
Kobitki, szanujmy się trochę! W centrum naszego życia nie może przecież stać facet, którego będzie y obskakiwać jak służące! Mój musiał się nieźle nawysilać, zanim mnie zdobył:) Teraz jest moim mężem, ale też nie ma łatwo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monky------ szkoda mi Ciebie......współczuje , a Ty wogóle facet jeste?? bo chyba nie za bardzo !! Daisy-------- mądra kobieta z Ciebie .......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hfjf
to se trzeba było psa kupic a nie faceta brać!!! przecież ty tez wychodzisz na imprezy bez niego, to czemu jemu zabraniasz - istne więzienie - ja bym takich foch nie wytrzymała - stawiam na partnerstwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarina000
Witajcie Jestes zazdrosna...tak jak ja.Ja natomiast nie wychodze na piwko z kolezankami i on tez nie.Jezeli jego nie ma w domu ja nie pije bez niego.Mamy pewne zasady.Kiedys bylo inaczej i powiem Wam,ze klocilismy sie o bzdury.O to,ze spojrzl na inna itd.Teraz tez jestesmy zazdrosni o siebie,ale w duzo,duzo mardzejszy sposob.Pozdrawiam papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość avanta
kobitea bluszcz to by była, gdyby go codziennie wiązała domsiebie. ale to chyba ekjst logiczne, że4 jak się nie widzą dwa-trzy tygodnie to jeżeli mu na niej zależy, to powinna być ONA na pierwszym miejscu a nie kumpel :o na kumpli ma czasw tym czasie kiedy się nie widzą. w końcu nie spotykają się codziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no jasne ze tak
nie mowie ze co dziennie ale od czasu do czasu czmeu nie, a ty nie lubisz tylko babskich spotkan? Moj nie za bardzo lubi chodzic sam, i najczesciej razem chodzimy (chyba ze jest to MESKA impreza0 na takie popijawy :) ale ja nawet lubie takie wyjscia i nie przeszkadza mi widok upijającego sie faceta, zreszta mi tez to sie zdarza ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli chodzi o całonocne wypady to też by mi to raczej przeszkadzało, ale jesli chodzi o jakiś wypad na piwko z kumplami albo na wspomnianego przez ciebie hamburgera czemu nie? wyobraź sobie że ciebie ktoś wyciąga na tego hamburgera, też byś pewnie z chęcia poszła. A tak ogólnie jak sobie pomyśle to mój facet nie ma typowo męskich spotkań z kumplami bo oni zazwyczaj są ze swoimi dziewczynami... troche odpoczynku od drugiej osoby robi dobrze, wierz mi... chyba że odsuwa się od ciebie w ewidentny sposób...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość busczik
no własnie tego moze sie obawiać..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A on ma 14 lat że masz mu pozwalać? Jeśli nie chce spędzać z tobą czasu to rób to samo i się zobaczy kto pierwszy zatęskni. Ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój tego nie robi wiec nie mam tego problemu. Ale tak ogólnie to uważam że to chore, znikać na cale noce z kolegami mając żonę czy dziewczynę, cos mi tu nie pasuje i kojarzy mi się z chodzeniem po burdelach... Sorry ale nigdy nie bylabym z takim kolesiem. Mój czasem wychodzi pod wieczór do kolegi czy do pubu z kolegami ale zawsze wraca max do 23. Żeby tak na cala noc???? Nie była bym z kimś takim bo to palant dla mnie i pewnie chodzi na prostytuty, niepowazne trochę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×