Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość caluje i pieszcze

Czy jest tu kobieta, która robila to z inną kobietą?

Polecane posty

Gość Czy......
hehehe... a podobno kobiety nie robia tego z byle kim ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caluje i pieszcze
bo nie robia tego z byle kim...nie wwszystkie...z reszta to zalezy od charakteru ale nie o tym jest topic.... Mimi29 to w sumie trojkacik i dziewczyny za jednym razem...dosc hardcorowo...fajnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mimi29
no bylo fajnie:) niesamowicie chcialabym to powtorzyc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mimi29
no i znowu zaczeli topik i nikt sie nie odzywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kryminalistka
a ja robie to z kobieta kazdego dnia:D i jest pieknie jak dla mnie zdecydowanie lepeij niz z facetem :) jestesmy juz razem 2 latka i jest cuuudownieeee:D:D:D:D:D:D:D:D i wiem ze w moim zyciu bedzie tlyko ona juz do konca:D pozdro @@LLLLL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dawno temu, miałam wówczas 19 lat...próbowałam. Nie, nie i jeszcze raz nie. Zdecydowanie preferuję męską \'\'szorstkość\'\' ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caluje i pieszcze
hmmm wiec jestes w zwiazku z kobieta Kryminalistko, to moze nam co nieco zdradzisz.......bylas tez z facetem...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caluje i pieszcze
Czy nie ma tu juz zadnej pani ktora moglaby sie czyms podzielic...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mimi29
znowu ucichlo wszystko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nigdy nie dotknę kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kryminalistka
caluje i pieszcze a co chcesz wiedziec:>? tak jestem w zwiazku z kobieta... bylam tez z facetami... ale... ojc nie ma porownania do tego co jest teraz...zreszta nie kochalam zadnego ..po prostu nie moglam sie pgohgodzic z tym kim jestem wiec na sile probowalam byc z facetem... pozniej zrozumialam ze bez sensu udawac kogos kim sie nie jest... no i dluuugoooo byla samotnosc az w koncu spotkalam moja wymarzona kobiete i jestem szczesliwa bo pogodzilam sie z wlasnym ja i jest naprawde super :) pozdraiwam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kryminalistka
Jackiebrown niestety nie ogladalam tego filmu :( ale skoro polecaszz na pewno to zrobie :) pozdrawiam cieplutko ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kryminalistko- musisz koniecznie obejrzec ;), to film z Ch. Theron i Ch. Ricci, film zreszta nagrodzony oscarem :) pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kryminalistka
hehehe do tego dziwnego osobnika co napisal wyzej ;] oczywiscie nie musze pisac ze jestes osoba a moze malpa ktora nie do konca jest zdrowa...a co do tego co napisales hehehe jaki komin pseudo czlowieku? smiac mi sie chce hehe z facetami akurat sie nie kochałam:P jesli wiesz o czym mowie;] bo pewnie nie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kryminalistka
Jackiebrown no bede juz posuzkiwac tego filmu:) pozdrawiam cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caluje i pieszcze
chciałebym wiedziec skad wiedzialas ze wolisz kobiety..jak to poznalas tak mi sie wydaje ze ja moge byc bi ale sama nie wiem takie mam zagmatwane mysli w glowie jestem z facetem jest super ale zdarza mi sie czesto myslec o kobietach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maki
caluje i pieszcze skad jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KLACZ
jak wyglada sex z kobieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KLACZ
napiszcie jak wyglada kobiecy sex

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiem
miłość z kobietą.... delikatność, subtelność żal że noce są tak krótkie lecz poranki wtedy ma się największą ochotę na sex budzę ją nie, nie muszę jej budzić sama wstała by zapomnieć się w czasoprzestrzeni jaka nas otacza.... już raz to pisałam ale powtórzę...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiem
gdy zbliża się do mnie.. ja drżę nie chcę jej spłoszyć... boję sie zranić...a gdy poczuję smak jej ust.. wszystko inne już nie istnieje... zapominam się w niej... zapominam o całym świecie... wiem, że tylko istnieje ona... Dotykam delikatnie jej ramion, jej piersi.. całuję.. Jakie to piękne uczucie!!! Nie poprzestaję na tym... schodzę niżej... Jej oddech.. taki nieregularny, przyspieszony...doprowadza mnie do ekstazy.. jej cichy jęk jest przepustką dla mnie.. by przekroczyć granice przyzwoitości... jak pięknie pachnie....jak cudnie smakuje.... tak wygląda miłość z moją kobietą.. i to nie tylko sex... ale też wielkie uczucie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oooooooo
jest to poniekąd podniecające.. po ostatniej wypowiedzi zaczynam o tym myśleć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kładę ją na łóżko.. ale bez pośpiechu... rozchyla uda... całując..błądzę po jej ciele.. wiem, że tego pragnie.. wkradam się do jej krainy szczęścia... rozchylam muszlę i szukam perły.. pod której dotykiem jej ciało się pręży... muskam tę perełkę.. a paluszkiem wnikam w nią... w otchłań rozkoszy.... języczek mój wiruje.... do chwili.. gdy krzyk jej uwalnia rozkosz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co ja sobie po prostu nie wyobrazam zebym mogla lizac czyjas cipke:) po prostu nie jestem w stanie sobie wyobrazic :) hmmm moze na odwrot tak, chetnie bym sie poddala kobiecym pieszczotom ale ja sama nie chcialabym tego zrobic. troche to egoistyczme, wiem i zaraz na mnie naskoczycie ale tak juz mam... Serio podniecaja was cipki innych kobiet?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie podnieca każda myśl o niej to nie tak, że zobaczę ją nago i to właśnie mnie rajcue... to jest taka sama miłość jaką hetero czują do siebie... myślą o facecie... patrzą na niego.. a gdy się zbliży to mają dreszcze... ja to samo czyję do swojej kobiety a fakt brania i dawania rozkoszy... to niesamowite!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×