Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Rybka 26

KOBIETA+MOTOCYKL

Polecane posty

hej!chcialabym sie was zapytac co sadzicie o kobiecie na motorze i jesli sa tutaj z pasja podobna do mnie prosze o wypowiedz co proponujecie na jej pierwsza maszyne..dodam ze dotad jedzdzilam jako plecak i mam niewielkie doswiadczenie w jezdzie za kierownica..ale kocham wiatr we wlosach i chce to zmienic od nastepnego sezonu:D pozdrowka dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sam1
Kobieta na motocyklu to dla mnie niesamowity widok. Nie ma chyba nic sexsowniejszego :) Ja mysle ze motocykl pokazuje silna kobiete ktora mocno stapa po ziemi i wie czego w zyciu chce. I zdobyc taka kobiete to juz jest sztuka. To tylko moja opinia a co do maszyny to sama powinnas stwierdzic jakie motory najbardziej cie fascynuja. Ja moge ci pokazac jaki ja uwielbiam motor :) http://powersports.honda.com/motorcycles/cruiser_standard/model.asp?ModelName=Valkyrie+Rune&ModelYear=2005&ModelId=NRX18EB5 mysle ze to jest nieziemska maszyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hub
Hi hi niedawno ścigałem się moją Afryczką z pewną białogłową z warkoczem na ścigaczu :-) Oczywiście nie miałem szans ... Ale przyznaję że widok fajny, szkoda że tak rzadki na naszych drogach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Rybka 25
jak już będziesz miała ten swój motocykl to chętnie się zabiore, nawet jako plecak, a co :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Mam 18 lat i od 13 roku życia mam własny motor (motorower),a od 11 jeżdze. Miłoscia do motoró zarazieli mnie moi sąsiedzi i tak pozostało. Nigdy nie miałam motorynki tylko jako mój pierwszy motorower kupiłam sobie CHARTA i jak na moje 45 kg był ogromny, później zdałam kartę motorowerową i kupiłam simsona S51 lecz miał zrobiony szlif cylindra i ogólnie jego pojemnosc wynosiła 70. Rok temu go sprzedałam i teraz jestem w trakcie robienia prawajazdy i zamierzam zakupić sobie ścigacza o pojemnośći 900-1000 lecz nie wiem,czy będe mogła jeździć jeśli urodzi mi sie dzidzia,ale napewno w przyszłosci zraże moje dzieci miłoscią do motorów :D Napisze jeszcze,że nie cierpie skuteró i tymbardziej tych automatów,bo co to za przyjemnosc siedzieć ze złaczonymi nogami i nic nie robić!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sam1 maszynka nieziemska ale szukam czegos na kieszen przecietniaka no itrzeba liczyc sily na zamiary takie dwukolowe cacko trzeba przeciez okielznac pomiedzy nogami;)a na przejazdzke?hmm moze jakies spotkanko gdzie na zlocie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hub
Hmmm a do tego jeszcze te wibracje silnika odczuwane między nogami .... Polecam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwwwwwrrrrrrrrr
chciałbym mieć dziewczyne z motorem :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elunia trzymaj tak dalej..ja prawko zdalam tego lata i udalo sie za pierwszym razem panowie egzamionatorzy patrza na nas z przychylnym okiem;)a czy to nie za duzy silnik jak na pierwsza wieksza maszynke?ja myslalam raczej o jakiejs 500tce.. a skutery sa do bani zgadzam sie w zupelnosci.bzzzzzzzzzzz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Rybka ja od dziecka jeżdze motocyklem zaczynałam od motorynki, potem simson, ...virago, drag star a obecnie suzuki intruder 1400. Chciałam Ci polecić yamahe Virago 535, super motocykl dla kobiety, jest niski, dobrze się prowadzi, i bezawaryjny a pozatym w przystępnej cenie. Jeśli chcesz to moge ci polecic kolesia u którego można niedrogo kupić taki motorek. Sprowadza je z niemiec po naprawde dobrych pieniądzach. Mój znajomy kupił u niego virago za 5400. A to zajebiscie atrakcyjna cena jak za taki motorek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Gofrownica!!motorek ktory mi proponujesz nie za bardzo mnie kreci...ale powiedz mi z jakiego wojewodztwa jestes to moze skorzystam z pomocy Twojego kolegi w sprowadzeniu czegos dla siebie..dzieki ze napisalas.. a moze ktos jeszcze wie cos na temat odziezy damskiej na motor.. jakies sprawdzone firmy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM PONOWNIE RYBKO ja jestem z małopolski, kraków i okolice :) A ten gościu z okolic jeleniej góry, wystawia motocykle na allegro i naprawde jest dogadanym gościem no i przedewszystkim już sprawdzonym. Napisz jakie motory lubisz, ja kocham chopery. Mój mąż jeździ harleyem 1350, czasami wyskakuje gdzieś w teren na enduro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CO DO ODZIEŻY TO TEŻ ZALEŻY OD RODZAJU MOTOCYKLA. Polecam bazary motocyklowe w Łodzi lub krakowie. Wszyscy znajdą tam coś dla siebie, za rozsądną kase. Osobiście nie polecam kupowania z katalogów, niemożna przymierzyć a rozmiarówki są różne, i niezawsze pasuje na nas to co zamówiliśmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rybka wpisz na allegro użytkownika z_sniegula na tam pare motorków, jak nic nie znajsziesz dla siebie można do niego zadzwonic bo niewszystkie wystawia na aukcji, no a pozatym zawsze może coś sprowadzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reniaj2
mój chłop złożył Iż-a ale nie daje bo za ciężki. Chciałam robić prawko kat. A ale nie wyszło choć cały czas myslę. Na pewno kiedyś bo jazda jest super. miałam okazje jeździć Mz 250 suuuper. Po lesie te dziury na drodze, drzewa klepiące poliki, muchy i in. owady. Jazda ostra!Polecam kazdej odważnej kobitce. to się nazywa wolność. mój facet że siedział z tyłu niestety ale sam się bał o swoję zycie tak pędziłam z wiatrem.Ach!! Co za wspomnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ponownie GOFROWNICE..wiesz nie znam sie jeszcze dobrze na motorach ale podobaja mi sie szosowo turystyczne..cos jak np suzuki bandit..ja myslalam dla siebie o suzuki gs 500 ale ta okragla lampa mnie dobija i brat mowi ze moze suzuki gs 500f..?ale niewiem wsumie oprocz wygladu czym te dwa motory roznia sie od siebie..w jezdzie jeszcze nie jestem za dobra dotad jezdzilam tylko tyle co na kursie i dlatego myslalam o niezbyt duzej mocy na poczatek.. przgladnelam topik Twojego znajomka..dziekuje Ci bardzo za wskazowki a kolo jeleniej mam kolezanke wiec byloby latwiej ew dotrzec mi w tamte strony.. na allegro zdaje sie jest mail chyba napisze i zapytam.. napisz mi co sadzisz o suzuki?? intruktor tez mowil mi ze najlepiej widzialby mnie na jakims choperku jednak sa troche nie w moim stylu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez bede chcial sobie kupic Suzuki GS 500 . Nie uwazam ze ta lampa z przodu jest taka obciachowa. Tani i swietny motorek do nauki jazdy a po jakims czasie mozna sie przerzucic na cos wiekszego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze nie jest tak zimno!!! Właśnie za ok. godzinke jedziemy w Bieszczady na pstrągi :) Witaj Rybka gs fajny, ale niemoge sie wypowiedziec bo kompletnie nie w moim typie, Jesli już nawet to mam tylko 160 cm wzrostu i ten motorek jest dlamnie za wysoki. Co do lampy to mój mąz uważa że prawie wszystko można zmienić i przerobić. Tak więc lampa to pryszcz!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja mama uważa że twożymy z mężem nie fajną ale ZAKRĘCONĄ parke. Mamy w domu specjalny pokój na ciuchy, kaski i inne akcesoria na motor, no i cztery garaże :) A tak pozatym jesteśmy właścicielami dość poważnej firmy, choć sami nie jesteśmy powazni. :) i właśnie takie życie kocham!!! A ty rybka masz chłopaka? męża?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka sobie jedna
motocyklami interesuje sie od jakiś 6 lat no i przymierzam sie do zakupu, na poczatku czegoś niewielkiego, hmmm.. co myslicie o Hondzie NSR 125?? Dodam, że jeździłam tylko jako plecaczek, no i czy udałoby mi sie ją zarejestrowac na motorower, bo jeśli chodzi o prawko to najpierw chciałabym sie nauczyc jeździc a dopiero póxniej zdawac. A no i jeszcze mam pociag do scigaczy, choppery nie robia na mnie takiego wrazenia aczkolwiek równiez je lubie, pozdrawiam i gratuluje udanego pomysłu tematu topicu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam crossa, smigam po terenach, nie raz mialam upadki, nie raz ledwo wstalam, ale wsiadlam i pojechalam dalej! Motor to piekna sprawa, a jeszcze cross, kontakt z natura, czasem bliskiego stopnia, np spotkanie z drzewem, albo dzwon o glebe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka sobie jedna
chciałabym usłyszec jakas opinie, rade czy mogę zaczac od Hondy NSR 125?? bardzo mi na tym zalezy, hmmm.. bo nie sadze zebym mogła zaczynac od czegos wiekszego (mam na mysli scigacza) jak myślicie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym Ci radziła 250, Nawet na kursie uszysz sie jeździc motorkiem z taką pojemnością. No chyba że stać Cię na to, to najpierw kup sobie 125 a potem coś większego (ale szkoda wyrzucać kase w błoto).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PolQ
jak dla mnie Kobieta + motocykl to coś pięknego...a jak jeszcze ma długie włosy pod kaskiem i w momencie kiedy go zdejmuje i robi włosami taki przerzut...no to normalnie cudo...ale szczerze mówiąc to mi się chyba przyśniło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×