Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Rybka 26

KOBIETA+MOTOCYKL

Polecane posty

dlaczego przysnilo? Ja tak robie kilka razy w tygodniu i faceci omalo nie zabijaja sie o drzewa gdy widza cos takiego. Ja wiem, kobieta i motor to jedno, lecz kobieta i cross... Czy wogole ktos tu kojarazy ten sport?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
topik fajny ale cos nie chcialo sie ruszyc juz myslalam ze malo rozrywkowi ludzie tylko tu zagladaja..zwiariowany21 mowisz wiec ze lampa to nie taka tragedia..no moze i masz racje wkoncu najwazniejsze jest to zeby sie nauczyc jezdzic....:) wiec ta opcja podobala i podoba mi sie najbardziej-czyli suzuki gs 500.. a myslicie ze faceci nie wygladaja fajnie na motorze..jak widze takiego jadacego od tylu to hmmmmm..figurka lepsza niz u kobiety :D..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam GOFROWNICE!! nio to widze ze calkiem sobie ekscytujace zycie prowadzicie.. moje zycie jest otatnio dosc spokojne choc bywalo roznie -jak u kazdego zreszta- a co do mezczyzny w moim zyciu to mam chlopaka choc nie trwa to zbyt dlugo..nie dawno skonczylam studia i teraz szukam pracy.. motorki krecily mnie zawsze a od pewnego zlotu zachorowalam tak na maxa i teraz daze do tego by pewne mazenia sie spelnily..tylko garaz mam bez bramy i z tym bedzie problemik hihi.. a powiedz mi GOFROWNICA lubicie wyjazdy na zloty?? a moze macie jakiegos linka gdzie mozna popatrzec na Wasze dotychczasowe wyprawy...a moze wogole to napisalabym do Ciebie maila..jesli by Ci to nie przeszkadzalo.. pozdrowionka i milego weekendu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz ja- podziwiam Cie za sport jaki uprawiasz..do tego trzeba miec pewnie kondycje nie zla..ja po jednym dzwonie mialabym juz pewnie dosc..jak wyprawy do lasu to tylko na spacerek poogladac zwierzeta:)..pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj, bylo roznie, ale bez kondycji nie masz szans. Trzeba miec sile, bo co gdy motor przerwoci sie na Ciebie i przygniecie goracym silniekiem? To nie jest wrzatek czajnika :) To jest rozgrzany silnik :) Musisz miec sile podniesc, mimo bolu. Motorki waza po 120 -150 kg i wiecej :) Po drugie, jestes sama w lesie, nie ma zasiegu, a tu motor zgasl i nie odpali, bo cos sie stalo i pchaj go sobie ile dasz rady :) Albo zakopiesz sie, wywrocisz i sama ledwo ruszasz sie, bo sponiewieralo, a tu trzeba podniesc sprzet, bo paliwo ucieka. A najlepsze sa loty przez kierownice na wysokosci galezi drzew ;) a po upadku podziwiasz na jakiej wysokosci odarta kora, bo butem zachaczylas... Potem upadek, przychodzisz do domu i jeszcze sie usmiechasz, zeby nikt nie zauwazyl, ze ledwo sie ruszasz... :D Ale tez sa wypadki, polamane kregoslupy, rozwalone kolana, polamane piszczele... Urazowe hobby, ale piekne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz ja- o raju nawetniewiem co ci napisac na to wszystko co przeczytalam..ale w szczegolnosci spodobalo mi sie jak napisalas o obserwacji na drzewie swoich sladow butow; ] ja jakos siebie nie widze jakbym miala tazac sie w tym blocie i ziemi.. m in nie mam nawet kwiatkow w domu bo nienawidze tego przesadzania itd..ale co do jazdy po terenie to tak sobie mysle ze musisz byc dobrym kierowca-motocykla-ze dajesz rady na roznych terenach..musze ci powiedziec ze kiedy uczylam sie jezdzic to bardzo mi sie to podobalo ale raz wyjechalismy na miasto i bylo mokro na ulicy i wtedy troche mi sie oczy otwarly i zobaczylam ze jazda na dwoch kolkach to nie taka pojedyncza sprawa bo latwo jest wpasc w poslizg i nic cie nie uchroni w razie upadku..w samochodzie zawsze masz ochrone i nawet jak komus stukniesz to tobie nic sie nie stanie.. dlatego wiem ze duzo przede mna zanim naucze sie tak naprawde jezdzic..ostatnio kupilam sobie poradnik motocyklisty i tam jest duzo naprawde fajnych rzeczy opisanych praktycznie o wszystkim co tyczy sie motocykla i jego kierowcy.. a moze ktos ma jakies ciekawe linki z ktorych mozna sie czegos nauczyc zarowno o motocyklu jak i jezdzie.. pozdrawiam wszystkich serdecznie i jak fajnie ze mamy taki cieply pazdziernik:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam witam paźdźiernik jest super, a bieszczady jesienią.....MARZENIE Rybko mam nadzieje ze zarazisz swoją pasją chłopaka, bo to strasznie cementuje związek dwojga ludzi. Co do naszych wypadów to zdjęcia z nich mam tylko w albumie, ale często zaglądam na strone WEBCHAPTER to raczej stronka dla harleyowców. Znam kilka fajnych stronek o zlotach, klubach itp. napisz Rybka skąd jesteś to coś ci dopasuje. POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostatnio widziałam na Kamieńskiego w krakowie tego gs, za 18 tyś. z pełnym pakietem ubezpieczeń. Moim zdaniem to dobra cena. Zwariowany21 Jeśli jesteś miłośnikiem takich \"przecinaków\" to gratuluje wyboru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem ze dobra cena jak za nowke. \" lata chyba jak sie nie mysle jest gwarancji. Pelne ubezpieczenie malo pali predkosc wystarczajaca na poczatek no i podoba mi sie z wygladu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Gofrownice!! jestem z poznania..a co do bieszczad to wogole zazdroszcze terenu w jakim mieszkacie..gory i krakow to samo miodzio..ja w swoim zyciu w krakowie spedzilam az trzy dni..hhiihi co do klubow to chetnie poczytam o jakiej grupie motocyklowej w swoim rejonie no i raczej nie pasuje do ekipy harleyowcow.. mam nadzieje ze wasz wypad sie udal w tym roku wyjatkowo pogoda Wam sprzyja na to zeby sobie posmigac.. a do zwariowanego 21..no no..fajna okazje sobie zlapales..ja narazie musze poczekac z kupnem czegokolwiek kilka miesiecy jeszcze..ale ty po takim zakupie teraz pewnie o niczym innym nie bedziesz myslal jak o marcu czy kwietniu .. a mozecie mi jeszcze powiedziec ile wogole rocznie kosztuje utrzymanie motocykla? ile kosztuje ubezpieczenie i takie tam inne.. pozdrowionka i dobranoc..:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Utrzymanie to jest pojecie ogolne. Zalezy od tego czy kupisz nowy czy uzywany czy czesto sie bedzie psul czy nie. A co do ubezpieczen to nie powiem ci bo nie wiem dokladnie moze gofrownica ci cosik powie. Moj kolega zawsze mi radzil zeby sie nie pakowac w motorki ponizej 1992 roku. I dlatego decyduje sie na nowy. Okazja rzeczywiscie jest zaoszczedze pare tysiecy. Przez zime se go pewnie postawie w domu przed lozkiem i bede polerowal co wieczor :D:D Ale jak narazie to trzeba uswiadomic szybko ojca :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe zwariowany co do postawienia pod lozkiem to sie wcale nie zdziwie;) moj byly facet kiedy kupil sobie pierwszy-pozadniejszy -motocykl postawil go w garazu polerowal az do wyswiecenia i zima codziennie chodzil popatrzec czy NAPEWNO stoi..rozstalismy sie bo kochal ten motor bardziej niz mnie hihi.. a co do kupna motoru to napewno nie bede kupowac go sama tylko z jakims znajomkiem ktory naprawde sie na tym zna..sama tez chce kupic cos wmiare nowego i myslalam o tym gs500/gs500f ale rocznym bo latem nowe jeszcze kosztowaly ponad 20tys a roczne na allegro widzialam juz za 12 ,15tys.wiec tez chodzi o zaoszczedzenie kasy.. z tego co piszesz to chcesz go kupic duzo wczesniej niz ja jak wiec czekam w krotce na relacje z zakupu.. milego dzionka..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zajrzyj na stronke ´www.suzuki.pl robia tam wyprzedaze motocykli testowych rocznych lub dwuletnich. Napewno znajdziesz cos dla siebie. Widzialem tez GS500. Popatrz sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hogatuchchcha
Zwariowany-Mam suzuki gsx750f i powiem szczerze ze to bardzo wdzieczny motocykl:)Uwazam ze ta 500 jezeli lubisz szybka jazde moze ci sie znudzic bardzo szybko,bo osiagi ma kiepskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz ja jeszcze nie za bardzo umiem szalec na tylnim kole wiec GS500 do nauki mi calkowicie wystarczy. A za jakis czas napewno kupie cos potezniejszego. 170 km/h jak na razie mi wystarczy. I jeszcze mozna go odblokowac to poleci wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hogatuchchcha
ja tez nie umiem szalec...powiem ci tylko jedno...mam 750...kupilam ja juz na pierwszy sezon.Daje rade z moca -a ma on ponad 100 koni...i tak go nie podniesiesz:0bo on wariuje na wyzszych obrotach:)Jest to bardzo fajny motor..dla mnie tylko jeden problem-jest troche ciezki-i dlatego musze go sprzedac:(pomimo strasznego setymentu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hogatuchchcha
oj nie:0 lubie sobie posmigac-chce kupic horneta:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ponownie wieczorkiem podam wam ile wynoszą wszystkie opłaty, rejestracja, ubezpieczenie itp. Rybko i Zwariowany co do stawiania motocykla przed łóżkiem to pierwszy harley mojego męża, powstawał w naszej sypialni. (mieszkaliśmy jeszcze wtedy w bloku na 3 piętrze!!!) Nawet doszło do tego że musieliśmy wynieść meble. A niedaj boże jakby ktoś odbił paluchy na chromie...oj była awantura. Gdy wracamy z trasy, polerowanie i czyszczenie naszych maszym zajmuje nam cały dzień :) .......ale JAK ONE PIĘKNIE LŚNIĄ W SŁOŃCU...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o raju juz tu z wami nie moge :D:D:D:D:D no to teraz zaczela sie akcja kto darzy wiekszym zamilowaniem swoje maszynki hihi.. zwariowany zajze na ta stronke nagrzeje sie na maxa pewnie:(.(napewno byloby rozsadnie kupic cos juz teraz kiedy zima sie zaczyna) .. pytam o oplaty motocykla bo mam kasiorke na jego zakup :)ale jestem swierza absolwentka w trakcie szukania pracy i boje sie ze dopuki nowa gotoweczka nie bedzie wplywac na konto to nie bedzie mnie stac na jego utrzymanie.. i czy ja jako zwykly smiertelnik bez dochodow nie bede miec problemow z urzedem kiedy kupie cos sama..?? to tez jest pytanie.. pozdrowionka..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zarejestrujesz na sibie i tyle. Musisz sie dowiedziec ile to kosztuje . Jak na poczatek to do wydatkow bedzie tylko lanie paliwa zanim cos sie nie popsuje ale troche czasu minie zanim cos siadzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RYBKO nie rozumiem jak można kochać bardziej motocykl. kocha się to i to! Bardzo kocham męza i dlatego niepostawiłabym go przed kwestią wyboru, ale jestem pewna ze gdyby trzeba było wybrać to wybrał by mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hogatuchachacha
Słuchajcie-to nie jest kwestia 'wlania paliwa' i koniec.Oplaty za rejestracje,urzedy itd.jezeli mtor jest sciagany z innego kraju to ok.1000zł.Tak,ale jest jeszcze cos co MUSISZ zrobic,jezeli motor byl uzywany:czyszczenie gaznikow,wymiana filtow, oleju silnikowego itd.Takze wierzcie mi wiem co mowie-sama to przerabialam...Troche kasy na to poszlo:(Aha i zwroccie tez uwazge na lancuch i zebatki w jakim sa stanie bo to tez kwestia 500 zł-jedno i drugie wymienia sie niestety razem-no i ostatia wazna rzecz to hamulce-tez trzeba na nie zwrocic uwage-bo dosc drogi zakup:)Nie wiem czy dobrze radze,bo nie pamietam czy macie ochote na nowy motor czy uzywany:) Ojej ja juz chce nowy sezon....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam to znowu ja podaje wam całą: procedure rejestracji dotyczącą MOTOCYKLA SPROWADZONEGO Z ZAGRANICY 1. w urzędzie Miasta (w kasie) -> 150,00 -> opłata zwolnienia z podatku Vat-> czeka sie 2 minuty 2. Pierwszy przegląd-> 116,00 ->czekamy ~ 15min 3. Tłumacz przysięgły -> do tłumaczenia dokumentów(dowód rejestracyjny,karta pojazdu )-> koszt ok. 80zł -> czas 1 dzień 4. Urząd Skarbowy -> wypełniamy druk VAT 24 ->należy przynieść ze sobą oryginały i kserokopie w/w dokumentów -> koszt niezależnie od ceny kupna motoru -> 5 zł -> tu czekamy najdłużej bo od 2godz. do 4 dni 5.Wydział komunikacji -> wydanie karty pojazdu, dowodu rej., i blach -> 615,00 -> ok. 1 godz. 6, Ubezpieczenie -> PZU -> oc/ nw ->(jesłi jest to nasz pierwszy pojazd -> 128,00 + 2,50 opł.bankowa 7. przymocować blachę i cieczyć się jazdą -> BEZCENNE całkowity koszt ok.1100,00

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybko w poznaniu działa klub motocyklowy Black Rider MC Poland, mają nawet miłą knajpke w poznaniu na ul.Romana Maya 1 ich strona : www.blabkrider.com.pl jest też miły klub Harleyowców ale to cie chyba nie zainteresuje www.v-force.pl z tego co pamiętam działał tam jeszcze klub Moto magneto ale niemoge znaleźć ich w internecie. Co ci jeszcze moge polecić to 3 grudnia na ul. Cichej (stadion azs) odbędzie sie Poznański Moto Bazar. Może tam znajdziesz jakiś niedrogi motorek dla Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×