Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Rybka 26

KOBIETA+MOTOCYKL

Polecane posty

Gość indianka*
dzieki Jalek z afoty niczego sobie ta jamaszka hi hi :D ja nadal tkwie w zachywcie dla chopperow i takie tez bym moto chciala virago 535 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czołem.... Ja mam już po sesji je je je....:) :) ;) Teraz suzi nie odpocznie. p.s. Co z Wami? Nic nie piszecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siemanko ..............chociaz mam złamane zebra to musiałąm dzisiaj polatac ........smigałam na CBR1000F DUAL............to nie to co moje XX ale jest spoko ...........teraz mnie bola zebra ..............buuuuuuuuuuu...ale warto bytło ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdjęłam dziś owiewki, taki golasek się z suzi zrobił... dziurki prawie wszystkie prawej strony się porozrywały, dół przetopiony od tłumika, jakieś pekniecia... aj.... teraz żywica i jechana, (jak będzie padał deszczyk :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wszystkim!! widze ze ostre dyskusje sie tutaj wywiazuja.dzieki JALEK ze chociaz ty o mnie pamietasz;) ja bardzo malo ostatnio w neicie siedze a do tego wlasnie tematy nie chca mi sie w ulubionych caly czas zachowywac wiec jak juz usiade nie niezawsze chce mi sie moich topikow szukac.efekt jest taki ze wszedzie bardzo sie opuscilam w pisaniu.a naprawde to lubie. przykro mi slyszec ze mialyscie kobietki wypadek.mam nadzieje ze juz sie lepiej czujecie.w takich stuacjach jak juz pisalyscie docenia sie posiadanie kurtek a co do tematu kombinezonu czy wogole ubierania sie cieplej w letnie dni na moto to popieram w stu procentach.moj kumpel jednego lata pozwolil sobie niezle nawet bez koszulki jezdzic i skonczylo sie po jakims czasie na lezeniu w luzku i malo tego zastrzykach. widze ze wysylacie sobie mailiki ze zdjeciami chetnie tez bym je poogladala i wlasnie wpadlam na to ze byc moze cos tam czeka i nam mnie na mailu ktory wam podalam.niestety jest to malo uzywany przezemnie mail wiec wlasnie nadrabiam i te zaleglosci patrze co tam na poczcie ciekawego przyszlo...no i nic nie przyszlo. a szkoda;) ciesze sie ze topik cieszy sie popularnoscia i ze jest juz mniej wiecej stala obsada ktora tutaj zaglada:) aaa no i co jeszcze apropo wieku to ja licze sobie 27wiosen wiec raczej wiekszosc nas jest tutaj 25+ (kolo trzydziestki- brzmi to zbyt powaznie;P ) ja oczywiscie tez jestem w tym gronie a jak mi wiadomo nie wiek swiadczy otym jaki czlowiek jest tak wiec..nie patrzmy w dowody tylko na to co nas laczy a w tym przypadku jest to hobby jak kiedys moj kumpel powiedzial dla wybranych.. pozdrawiam i postaram sie czesciej wpadac bo kurde zaduzo mam potem do nadrabiania i czytania:D -nie zebym nazekala;) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) powiem tak ...zupelnie przypadkiem trafilem na ten topic ale odrazu przykul moja uwage......niespodziewalem sie ze az tyle was mowa o plci pieknej:)interesuje sie jazda na mechanicznych rumakach:)................a to cieszy bo jak tu juz pisano NIE MA PIEKNIEJSZEGO WIDOKU od KOBIETY NA MOTOCYKLU jak widze cos takiego cisnienie skacze mi na maxa!!! mam nadzieje ze te ktore juz posmakowaly i kochaja ten rodzaj rozkoszy...:))) zaraza inne ktore jeszcze sie zastanawiaja lub niedaj Boze obawiaja......i bedzie was coraz wiecej:)) a tak przy okazji zajmuje sie sprzedaza wiec jesli:))))))))bardzo chetnie pomoge tu czesc naszej oferty www.moto-vision.otomoto.pl Goraco pozdrawiam wszystkie motoladys :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JALEK czyzbys juz nie byl naszym rodzynkiem , chłopaki sie do nas zlatuja, ale jak miło ...........jakby wiedzieli jakie z nas laski sa ...........hihi, byloby ich wiecej ............JA JADE POLATAC ................ZAPOMINAM O ZEBRACH , NIE DAJE RADY JUZ USIEDZIEC NA DUPIE ..............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc!! motolala uwazaj na siebie zeberka musza sie zrosnac a moto zawsze bedzie w garazu stalo. RAJDOWNICA dziekuje za fotki wlasnie otwieram pierwsze te z wywrotki i mysle ze nie jest tak zle z twoim moto choc wiem jak kazda ryska napewno \"boli\"ciebie bardziej niz moto:)mysle ze twoja suzi jest slodka jesli mozna tak wogole powiedziec o moto.i fajnie widziec twoja jak sie wydaje sympatyczna osobe napewno nie bede cie juz z nikim mylic:) witamy blastera na topiku i musze wam powiedziec ze dla mnie to hmm..co do lasek to niewiem ale facet wyglada na moto mniej wiecej jak yy \"fajna laska w mini\"?!?!tak mniej wiecej bym to porownala..;) fajne moto macie w ofercie moze kolezankom sie przyda.i kolegom oczywiscie tez.no i JALEK zawsze pozostanie naszym pierwszym rodzynkiem;) pozdrawiam wszystkich tu zagladajacych🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uppppppppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Normalnie padam, cały dzień śmigania.......i zaś nic przy moto nie zrobiłam,,,, RYBKA...zapodaj fotki, nie bądź żyła :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to tak na początku dziękuję za nadesłane fotki-fajnie wiedzieć z kim sie rozmawia:P Jalek śliczne to twoje \"kochanie\" odrazu widać, że dbasz o to co kochasz...:P tak trzymać Motolala- twoje foty też są superrrrr......wcale ci się nie dziwię że mimo połamanych żeber chcesz śmigać.....wkońcu mieć takie cacko w garażu i nie śmigac to grzech---tylko uważaj na te cholerne puszki( bo z nimi to nigdy niewiadomo) :D Rajdownica nie przejmuj się tymi glebami--mój pracodawca(zresztą też zapalony i doświadczony motocyklista powiada że motocyklista bez gleby jest jak żołnierz bez karabinu:P).....sama ostanio na jeździe miałam sytuacje że prawie prawie zaliczałbym moją pierwsza glębę....trochę popadało i było dosyć mokro na placu, instruktor kazał mi poćwiczyć zmianę biegów, ja ucieszona że moge wreszce sobie podokręcac manetkę gazu troszkę więcej niz zwykle w pełnym skupieniu jadę..jadę a tu przedemną wyrasta kamień ja oczywiście w tej swojej radości go nie zauważyłam i najechałam na niego...no i oczywiście tylne koło w bok i suzi nagle na mnie leci....ale na szczęście utrzymałam moto i mnie nie przykryło, ale niewiele brakowało.....heheh ale za to jaka adrenalina :P Rajdownica co do tych gabarytów no cóz ja to nie mam ich za wiele....a mówię wam jaka byłam przerażona jak miałam pierwszy raz postawić moto na centralkę...juz mi takie myśli przychodziły że chyba\" porywam się z motyką na słońce\" i powinnam zrezygnować...ale po kilku próbach Mz-etke stawiałam bez problemu....gorzej było z Hondą...ale potym jak na jazdach złapał mnie deszcz z gradem, a instruktora nie było w tym momencie w pobliżu musiałam sobie sama poradzić...........i udało się....ostatnio stawiałam suzuki.....no i tez jakos poszło.....cos w tym jest,że \"dla chcącego nic trudnego\"...zastanawiam się czy tez miałyście zakwasy po pierwszych jazdach...bo ja to miałam i to straszne, teraz z każdą wyjeżdzoną godziną jest na szczęście lepiej..:Phehehe ale za to jakie będę miała \"muskuły\" hahahahaaha..... Rajdownica nawet niewiesz jak ci zazdroszczę że już po sesji----ja jeszcze we wtorek jeden egzamin a 2 lipca wyniki z poprzedniego i wreszcie wolność---->tzn. emigracja by zarobić na swoje \"kochanie\".... Rybka no nie tylko Jalek o tobie pamięta- zresztą jak można nie pamiętac o założycielce tego topiku:P zaraz ci wyślę swoje fociaki....no i czekam na rewanż oczywiście z twojej strony no i Indianki bo też jeszcze nie widziałam..... Blaster fajnie że wpadłes- miło słyszec twoje zdanie na temat jeżdżących kobitek....:D :D :D Buziolaki dla was [ usta } [ usta ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez własnie chcialam zapytac kto to jest uuuuupppppppp?? nawet nikt slowa nie napisał ............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AAAAAAAAAAAAAAAAAAA skonczylam kurs :D:D:D:D tralalallalallalalallalallalalallalal wolna wolna co do pierwsych jazd KRAKERS to mialm niesamowite zakwasy na rekach i miesnie mi sie wyrobily TERAZ MOJE SPOSTRZEZENIA : 🌼 na pocztaku kursu szlo mi swietnie z godziny na godzine byla poprawa i postepy :P 🌼 jak w koncu zliczylam glebe (zwykle niedoswiadczenie troche za szybko weszlam na 8 dalam po hamulcu przednim byl piach i bach) niby nic ale starsznie mnie to rozbilo 🌼 mialm okrutna traume i psychoze bo na nastepnej jezdzie przydarzylo mi sie to samo te gleby kosztowaly mnie duzo nerwo , chialm juz rezygnowac szczegolnie ze u mnie pelno bylo swiadkow ( plci przeciwnej :P) i bylo to obszernie komentowane :D jak mi sie zdawlao ale przetrzymalam , dalam rade skonczylam i teraz moze znajde miejsce gdzie bedzie babka instruktorka tamk dokupie jazdy i zapisze sie na egzamin ale jeszcze poczekam zeby nabrac wiary w siebie 🌼 dziekuje mojemu instruktorowi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Indianka BRAVO.....nikt nie mówił że będzie łatwo :), no i dokładnie Cię rozumiem, jak się zbierałam po glebie to tez pełno ludzi się gapiło i gadało \"se\" pod nosem...No ale my Babki motorowe jesteśmy twarde i po trupach do celu:) Kiedy egazamin?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć \"twarde babki\"! Gratulacje dobrnięcia do końca kursu, który się wydawał gehenną zgotowaną przez mój gatunek - to dla indianki* ;-) Słuchaj może ci goście takie \"ciśnienie na maxa\" dostawali jak laskę na moto widzieli, że im po prostu odbijało.... Albo porostu buraki byli... tym bardziej nie godni uwagi. A wywrotkami się nie przejmuj - każdy je ma od czasu do czasu, tylko nie każdy o tym gada. Jak to mówił mój kolega: przynajmniej raz do roku zawsze zdarzy takie coś, co nam poukłada w głowie po kolei.... Co do rodzynków... to jest ich tutaj dużo więcej... A ja nie jestem ani pierwszym, ani ostatnim... ;-) motolala, ... to prawda, że jakby się inni dowiedzieli jakie laski jesteście (mam dowody ;-) ) to by się tu roiło od \"amantów wszechczasów\"... aaa i uważaj na siebie, usiądź czasem na d... i przypomnij sobie o zdrowiu, bo masz jedno! Trochę się martwię ;-) Chalooł Rybka, Long tajm... aj totf ju forgot as.... aj łos wery sad... soł, nał aj\'ll send ju som fotos to remember mi beter ;-) I\'m still not riding my bike because of old tires. Unfortunately, I\'m not reach guy, so it\'ll take me more time to gain found. Hopefully not too long... ;-) Krakers, w rzeczy samej o żadną kobietę jeszcze tak nie dbałem ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki JALEK ze sie martwisz ale jestem duza dziewczynka i daje sobie rade ....choc przyznam szczerze ze 30 stuknie w przyszłym roku i chyba sie trzeba rozejrzec tez w koncu albo sie dac w koncu poderwac jakiemus motocykliscie .......hihihi..RAJDOWNICA wybacz ale jak mozesz padac po całym dniu smigania , to przeciez raj na ziemi , najlepsze odprezenie ...hmmm i nie wspomne co jeszcze ..hihi...RYBKA 27 .....czy facet wyglada na moto prawie jak laska w mini ........mam nadzieje ze chłopcy sie na mnie nie pogniewaja ale wiecie co ....facetów na moto jest bardzo wielu , jesli chodzi o moje doswiadczenie , prawdziwych motocyklistów to połowa z tego , takich mezczyzn którzy np tak jak ja nie rusza na moto w trase jak bedzie choc jedno zachlapanie, moto musi błyszczec kazdego dnia ...to jest pasja , zycie i podniecenie ..hihi pewnie ...i moge stwierdzic moim zdaniem ze JALEK jak najbardziej sie do tych prawdziwych zalicza ..sledze co piszecie .........i wiecie co jesli spotkam kiedys taka kobiete która sie ze mna posciga , bede bardzo sie cieszyc .....narazie jesli chodzi o trasy wole z facetami ....równa jazda jest ........a moze wy dziewczyny dałyscie czadu na moto jak tak to sie pochwalcie ????????......RAJDOWNICA co do wczesnego wstawania .......to ja mam tak czasami wiesz ze sie budze i wsiadam na konia ..tak tylko na mała przejazdzke .............ale nie robie tego tak czesto ...DZISIAJ SIE WYJATKOWO ROZPISAŁAM , MAM NADZIEJE ZE NIKT SAIE NA MNIE NIE POGNIEWA .............ALE MAM CHYBA ZŁY DZIEN I CHOC BARDZO ZADKO JESTEM DZISIAJ JESTEM WYJATKOWO SMUTNA ....BUZIAKI DLA WAS WSZYSTKICH .........TRZYMAJCIE SIE CIEPLUTKO ...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Motolala hmmmm....Ty śmigasz pewnie od wielu lat, motocykl opanowany do perfekcji, ja niestety narazie jak wsiadam na moto to trzymam się kierownicy z całej siły, nogami ściskam bak tak samo, każdy zakręt jest walką z wywrotką.....i nie chce mi się wierzyć że po pierwszych Twoich wypadach było wszystko, pięknie ładnie, wogóle się nie przewracałaś, od razu postawiłaś moto na koło, nie miałaś zakwasów, chwil zwątpień i nie byłaś zmęczona......:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dzieki wszystkim za gratulacje itp. :D 🌼Jalek ja mysle ze oni tam na kursie to duzo lasek widza i nie robilam na nich wiekszego wrazenia poprostu jakos tak \'nie mogli sobie wyobrazic/przypomniec jak mozna sie wywracac przy tak prostych sprawach\' 🌼 motolala bardzo cie podziwiam za to ze tak dobrze dajesz sobie rade i czasem mysle sobie czy i ja kiedys poczuje sie tak pewnie jak Ty na maszynie :( narazie mam podobnie jak Rajdownica :) (trzymaj sie laska , praktyka czyni mistrza :P) z tym ze przy mnie nie ma zadncyh facetow na moto , nikogo kto by mi pomogl, doradzil, wytlumaczyl, itp. i jest mi ciezko z tego powodu nie ukrywam ale wtedy za wzor sobie stawiam taka motolale ( moze bys cos napisałą o swoich poczatkach czy tez bylas taka zupelnbie \'zielona\' w temacie ?? czy moze od malucha jakos w tym lub obok tego siedzialas :P ) i moze otrzymam w koncu fotki jakby co to i-haa@wp.pl :D 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, motolalu - może zwolnić trzeba by...? Co by taki ślimak jak ja dogonić cię umiał ;-) A jak już dogoni, to może i poderwie ;-) Ja się domyślam, że ty duża (no może nie duża, ale dorosła, wyzwolona i zapewne samodzielna) dziewczyna jesteś... ...tylko te pęknięte żebro....... Dzięki motolalu za słowa uznania - chyba na nie nie zasługuję... ale spróbuję zasłużyć i polecę szybko umyć maszynkę ;-) .... hm... .... no to lecę ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RAJDOWNICA jesli chodzi o moto jezdziłam juz majac 6 lat z tata , gdy miałam lat 14 umiałam juz sama , tata mnie nauczył i jego grupa , gdy kupił mi moje pierwsze moto czułam sie jak ryba w wodzie .....jesli chodzi o mnie to ja jestem za bardzo walnieta hihi i swirnieta amazonka .......jak bede miała wiecej czasu , usiade i napisze wam jak to wszytsko sie zaczelo ...a teraz ide posmigac pare chwilek .......bo dzisiaj bedzie padam i nie bede miałą okazjii .............JALEK kiedy spotykamy sie na drodze ??..ale pamietaj czasami zdarza sie i takie pekniete zebro ...........co do ....hmm duza to chyba nie jestem hih choc mam 176 cm wzrostu ale tylko 50 pare kg .........pewnie byscie tez chcieli zobaczyc jak sobie swietnie daje juz rade ze swoim xx , ma ponad 265 kg...............ale dałam sobie spox.......słuchajcie nie ma mnie czesto na necie ale jak ktos z was miałaby ochote lub problem jakis walcie smiało na gg 4075193..........spadam ..........papa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkich nowych przybyłych oraz starach forumowiczów;) ajj przynajmniej Radjownica za mna sie stestknila;) ; mnie ostatnio pochlania praca u taty w kslepie, wiec na nic nie mam czasu. a jeszcze teraz 2 lipca zdaje na kategorie B, A juz w reku takze gitara;D bardziej ta druga mi sie przyda;P mam takei pytanko, wybiera sie ktos na zlot do Leska??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blaster skoro zajmujesz sie sprzedaza, to interesuje mnie suzuki gs500f \'04 rok, jakbys mial jakies ciekawe oferty to daj znac;) pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) ja mialam 2 lata i smigałam z ojcem motorem:) teraz czekam na wakacje i robie papiery, brat mnie mobilizuje bo jak narazie do rodzicow jezdzi sam moto a chce miec kompana:) juz sie nie moge doczekac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×