Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Rybka 26

KOBIETA+MOTOCYKL

Polecane posty

Gość runnerka
Witam Weekendzik zleciał na promie i w Szwecji...:). Jeśli chodzi o szkolę to chodzę na zajęcia w Warszawie na Żoloborzu. Sama się zdziwiłam ilością lasek na kursie, ale to podobno ostatnio normalne... ...jutro kolejna lekcja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurczak teraz mam troszke czasu by po siedziec sobie przy kompie , sezon a ja musze przynajmniej dwa tygodnie lezec, choc wiecej powinnam , ja powiedziałam sobie dwa tygodnie ale wiecej sie nie utrzymam ............ale wiecie co jest zabawne jak rypłam w to autko które mi zajechało droge ....hihi wstałam i pierwsze co opłakiwałam kazda ryse na swoim moto , trzepłam łepka po buzce , a dopiero potem zwinełam sie z bólu ...coz złamane zeberka mam .....buziaki ..................aha czy ktos ma jeszcze zdjecia ..jestem narazie bardzo jestem nie w temacie ale obiecuje ze nadrobie ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość indianka*
ja mam jakies takie zboczenie ze jak ide na kurs to nie uzywam swojego kasku ani skorzanych lachow tylko jakkos tak korzystam z ich sprzetu :P krakers dzieki za fotki 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, witam.... Normalnie tyle się tu działo a ja nie miałam na wiosce neta, właśnie wróciłam z mazur.....taki mały wypadzik no i bez gleby się nie obeszło, najpierw przy wjeżdżaniu na rondo(w tamtą stronę) ....bach leciutko. Na powrocie w Malborku na objeździe na pisku gleba.... 5 koziołków, ja w jedną moto w drugą, kolano boli, kask i zuzi też cierpią. Zastanawiam się czy to nie zadużo po przejechaniu 1000km trzy gleby...aj. Towarzystwo z moto ma ze mnie bekę......ale nie poddam się, czsami przechodzą mnie takie mysli że może nie dla mnie moto pisane skoro się tak obalam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Motolala jeśli to nie jest dla Ciebie jeszcze za świerzy temat+wypadek+ to napisz co i jak, jak do tego doszło, ja taka przewracara chętnie poczytam co by wiedzieć na przyszłosć czego się wystrzegać, ja się dziś obaliłam bo na ulicy było w pip piasku (roboty drogowe) zahamowałam tylko na przedni hamulec, koło zblokowało no i bęc.... Temat foto widzę gorący, chętnie obejrzę, narazie widziałam tylko Krakers fotki..... buziaki pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość runnerka
WItam Z tego co widzę to wywrotki są całkiem powszechne....a znając swoje szczęście do tego typu sytuacji to bez minimum siniaków na jazdach się nie obejdzie.... ...też chętnie posłucham Motolali.... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale napisałam \"świerzy\" !!!! zawsze byłam lepsza z matmy, sorki za błędy ale to chyba z wrażenia i przerażenia wczoraj, Wywrotki na kursie to si... ale ja już dawno kurs robiłam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość indianka*
Rajdownica !! w zyciu sie nie poddawaj 🌼 sluchaj ja na kursie sie wywalilam (tfu tfu tfu) 2 razy zlamalam jakies klamki sramki itp. faceci tez sie na mnie krzywili a potem jak wsiadalam to dodawlai z usmieszkiem 'tylko sie nie przewroc' myslalam zeby zrezygnowac ale pomyslalm sobie ze oni potrafia jezdzic ale nim sie nauczyli sami wypieprzali sie non stop tylko ze bez swiadkow i na tych swoich motorynkach komarach , ograch i ch.uj wi czym takze szlifami nie ma co sie martwic moze poprostu daj sobei troche luzu , rob krotsze trasy itp. ja cie podziwiam bo jak sie wywracalm na kursie tez na piasku -> hamowanie przodem-> moto na bok :/ ale sobei myslam tak : kurcze teraz jetsem na kursie facet pomaga mi podniesc moto moze i sie zlosci ale :P coz... a jakbym sie wywalila na miescie to nie wiedzial bym czy wsiac na to moto ( wiadomo jakies plyny wylatuja) , nie wiem czy bym w ogole sama podniosla no i poza tym na takim rondzie ciagle jada samochdy , glebnela bym a cos mogloby za mna nie wyhamowac i po mnie przejechac itp. takze naparwde podziwiam cie jakbys mogla dokladnie opisac co i jak bo chcilabym wiedziec co sie robi w takich sytacjach gdy kladziesz moto na glebe.... 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Indianka masz rację, trzeba być twardym a nie \"miętkim\", czasami się zastanawiam czy reszta dziewczyn z forum jest \"dużych gabarytów co moto jedną ręka dźwiga z ziemi...? narazie widziałam Krakers , śliczną ,drobną , delikatną blondyneczkę.....i też chce jeździć, czy jeździła, dużymi maszynami więc nie jestem sama..... Dziś beka na podwórku, luby kładł mi suzi na boku a ja sama ją podnośiłam i jestem cała happy :) że teraz jak się obalę to se ją sama podniosę, więc wszystko jest do wyćwiczenia, na początku nie mogłam jej sama uradzić A co do wczorajszej kraksy to było tak, wracaliśmy wszyscy (5 motocylki spod Ostródy, w Malborku na objeździe jechałam sobie spokojnie jako trzecia w rzędzie, nagle droga coraz gorsza i widzę że tan z przodu już tam nie ma jak przejechać, (to że jeszcze mam problem z wypchaniem czy ewentualnym zawróceniem , chciałam szybko skręcić w prawo ) no i hamulec przedni, ułamek sekundy, ja już na glebie.....najgorsze było dla mnie że moto pocharatane, no i Ci ludzie dookoła, pełno gapiów, ja cała od piasku(jakaś taka glina to była) trzeba było dalej wsiąść i jechać, nogi mi sie trzęsły, ludzie coś tam mruczeli....aj.... Na rondzie też koło zblokowało od przedniego hamulca, padał deszcz więc idealne warunki by się obalić,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość indianka*
wiesz moze nie duze gabaryty ale krzepa ja na poczatku kursu na centralke nie moglam postwic :P i tak skoro sama to moto podnioslas to jetses git babka :P dla mnie wlasnie najgorsza jest swiadomosc tego ze gdybym glebnela na miescie to balabym sie ze sama sie nie pozbieram , szczegolnie na rondzie , nic za toba nie jechało?? ja sie panicznie boje ze jakby cos z tylu jechalo to by nie wymhamowalo :O:O:O:O a jakby cos sie zepsulo :O:O:O olaboga strach samemu jezdzic p.s dzieki za fotki bardzo fajne z ciebie tez drobna blondynka :) ja bym sowje rzucila ale nie mam takich motocyklowych wiec po co :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, Rajdownica, długo już jeździsz? Widzę, że 1000km nie jest dla ciebie niczym strasznym ;-) Widzisz, czasem tak jest, że taki \"peszek\" mały się kumuluje w krótkim czasie. Np. moje 13 pkt. w dwa miesiące ;-) Czy 3 wywrotki to za dużo? Myślę, nie znając szczegółów, że każda z gleb była spowodowana czymś innym: raz piasek, raz chęć ominięcia.... Najważniejsze, żebyś z tego co się przydarza wyciągała odpowiednie wnioski. Czasem takim wnioskiem jest abstynencja ;-) Ale nie w twoim przypadku! Może staraj się przewidywać sytuację wcześniej. Z obyciem i doświadczeniem to się staje tak normalne, że nawet o tym nie myślisz. Tak jak z tzw. countersteering - zawsze tego używasz, mniej lub bardziej świadomie, bo bez tego się po prostu nie da skręcić. Trzeba wyrobić sobie odpowiednie i dobre nawyki. Np. spróbuj zawsze hamować oboma hamulcami, bo lepsza jest skuteczność i mniejsze prawdopodobieństwo, że zblokujesz koło. Watro poćwiczyć. Dobra, nie chcę się wymądrzać - jak to u nos godajom - już po ptokach! Szerokiej drogi i gumowych drzew ;-) Motolala, szybkiego powrotu do zdrowia. Idę do garażu to pykne parę fotek mojej dumy i chwały. Potem, może pokażę ;-) Na pewno pokażę! Indianka*, ty już stawiasz na centralkę? Potrzebny był knif, prawda? Ja przez pierwszy sezon jeździłem, z nadzieją, że w razie czego podniosę moto. Ostatniego dnia sezonu (to był 15.12.2006) obaliłem moje szczęście na bok.... Nie było nikogo w pobliżu.... Teraz już wiem, że dam radę go podnieść ;-) Pozdrawiam ciepło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość indianka*
tak juz stawiam :D co do centralki to przypomniala mi sie pewn historia otoz ojciec mojej kolezanki kiedys na jakims zlocie widzial taka sytuacje ze faceci probowlai postawic jakies moto na centralke moze nienajwiekszych gabarytow ale..... i tak podchodizl jeden za drugim ciagneli , steklaii nic az w koncu podeszła jakas drobna kobietka i pyk! postawila moto tak wiec kwestia wprawy i techniki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Indianka wczoraj na wywrotce też sama moto nie podnosiłam, był ze mną mój luby no i reszta motobraci, teraz będę sama moto stawiać i od razu łogień na tłoki.....:-)) Indianka dawaj fotki jakie masz..... jakim moto jeździsz na kursie? Nadal jest ponad 500 pytań testowych wszystko co na B + 60 na A? Dla mnie to była jakaś pomyłka, mając kat B uczyć się po 9 latach jeżdzenia autem na nowo krzyżówek itp. bo wiadomo te pytania to nie na logikę tylko jak im się podoba....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jalek dziękuję..... podoba mi się jak piszesz, masz takie lekkie piórko.... Ja mam małe doświadczenie, prawko robiłam w zeszłym roku, i wtedy też miałam chwilkę wirago (pożyczona), potem jakieś kilka rundek na magnie, (ale wiadomo nie ma jak swoje moto,,, )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość indianka*
na kursie suzuki gn 250 wiesz powiem tak ze ja niedawno zdawlam teorie na B i na A zdaje sie wszystko co na B oprocz obslugi samochodu i na A ja mam ksiazeczke taka z testami to jest 60 pytan zaraz rzuce jakims foto ale wiesz tylko paszczy bo nie mam takich sceneriowo-zlotowych :O a jak tobie poszedl egzmain na A bez zgrzytow jazdy i egzmain mojej jednej kumpeli egzmainator powiedzial : 'po co babie prawko na A' ;O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Indianka ja zdałam za drugim razem, ogólnie było miło+stres jak diabli, zdawali ze mną sami kolesie, za drugim razem było git, egzaminowała babka, dostałam hondę cb250 na takiej się uczyłam, mała rundka na miasto w zaduzym kasku, potem powrót na plac,,,,,i .....zdała pani....życzę szerokiej drogi.. hhhurrraaaaa, ojej to było uczucie, marzenia się spełniają, no a potem wielka tęsknota za swoim moto....cięzki rok czekania no i następne marzenie się spełniło, kurcze zycie jest piękne, teraz jak nauczę się jeździć i postawie moto na koło znowu będę krzyczeć....MARZENIA SIĘ SPEŁNIAJĄ.....życzę Tobie Indianka tego samego, trzymam kciuki no i mam nadzieję że się kiedyś wszystkie spotkamy.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość indianka*
o kurcze chyba wiem co czulas ... serce mi wyskoczy jak uslysze ze zdalam tyle ze mi stres odejmuje myslenie i boje sie ze jak plac bym zaliczyla to miasto zwale no ale jeszcze jestem mloda wszystko przede mna bede ryczec ze szczescia 😭 o jakze chcialabym miec babke egzaminatorke ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rajdownica , dzieki za fotki ja wysłaąm ci swoje ....wiesz pamietaj ze stara dupa ze mnie , mam w koncu 29 lat , wiec takie sa jakie sa ...............a ja dzisiaj nie moge polatac i jak nigdy nie pije piwa tak dzisiaj sobie wypiłam za to ze musze lezec ...........buuuuuuuuuu...pozdrowienia dla wszystkich ........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jalek co do twoich 13 punktów ........tylko cicho sza ja juz jezdze bez prawka ......bo mialam 21 bardzo szybko..............hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wooooow.... Motolala jakie rasowe fotki Indianka Tobie też dziękuję za foto, lepiej mi się pisze jak wiem z kim klikam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki JALEK za fotki , szkoda ze tak mało cie widac ale twoja laleczke obejrzalam dokładnie ..........wiec ja wysyłam ci swojego konika .........pozdro dla wszystkich ..............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki motolala i tobie. Motorek masz przedni i zacnie się na nim prezentujesz ;-) ale... - też mi szkoda, że okularów nie zdjęłaś... ;-) Tak poważnie, to bardzo mi się podoba twoja kawa. Naprawdę. O ile kiedyś łamałem się między chopperowatym klasykiem, a sportowym japończykiem, teraz nie mam złudzeń. Kocham coraz mocniej ;-) ... i szybciej ;-) Pozdrowienia dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość indianka*
a ja ? kto mi jeszcze podrzuci fotki no kto?? 🌼 i-haa@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jalek dzieki ale moto juz zmieniłam latam teraz na xx .............pisałam o tym ..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooolala..., ale foppa.... wybacz, przecież niedawno wspominałaś o tym, dobrze przecież pamiętam! - ale krótko ;-) Mimo to spodobała mi się kawusia... Jak byś je porównała? Jak to u nos godajom, richtich czorny z ciebie anioł! Dopiero na fotach żech spostrzeg. Rajdownico, a ty mi jakieś prześlesz? Moja luba ma chłodnicę oleju, która jej wystarcza. indianka*, a masz! Podrzucam... p.s. ...a Rybka znowu pogubiła linki ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Rajdownico ;-) a suzi wcale nie poobijana... jak ty się wywracasz? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×