Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...
Zaloguj si臋, aby obserwowa膰  
Rybka 26

KOBIETA+MOTOCYKL

Polecane posty

Indianko* jakies 14 lat temu tez zaczynalem jazde autkiem od okrazania osiedla.... Potem krag robil sie coraz wiekszy i wiekszy... Teraz moglbym siasc i zrobic 600km np do Szczecina (odwiedzic motolale), ...ale na osiagniecie tego rodzaju swobody potrzeba czasu i paru tys. km. Wydaje mi sie ze im wiecej bedzisz o tym myslala tym bardziej nakrecisz sie na NIE. A to odpowiedzialnosc kierowcy, a to bezpieczenstwo w ruchu drogowym, a to obowiazek udzielenia pierwszej pomocy, itd. itp. ... no i te umiejetnosci, o ktorych wiadomo, ze nikt sie z nimi nie rodzi...

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 plecaczek-jeszcze
Witajcie Wlasnie przeczytalam ze Indianka ma watpliwosci Kobieto nie lam sie bedzie dobrze. Powiem na swoim przykladzie jak bylo ze mna i z moto... Mam znajomego ktory lata na scigaczu i ktoregos dnia poprosilam go zeby zabral mnie na przejazdzke Bylo cudownie pieknie wspaniale-ogolnie brak slow Pozniej nastepne wspolne latanie I podlelam decyzje ze robie prawko na moto... Zaliczyl zdziwko ogromne.Tymbardziej ze za 1 razem balam sie strasznie...ale chec przezycia tego byla silniejsza Zrobilam rekonesans co do szkolek w moim miescie...i zapisalam sie na kurs...i jeszcze 3 teorie i zaczynam jazdy Qrde juz sie nie moge ich doczekac Nadmienie ze jak bylam malolatka pare razy smigne;am na jakiejs motorynce...teraz tylko jesli czas pozwala siedze na forach motocyklistow i chlone wiedze a moj znajomy jest katowany ciaglymi pytaniami dotyczacymi moto no i oczywiscie zabiera mnie na latanie...nawet ostatnio mnie pochwalil ze juz mnie nie czuje za soba...tak zgralismy sie...a wykladanie sie na zakretach to jak poezja... Jakos nie przeraza mnie sama nauka jazdy ewentualne szlify gleby-a zdarzyc sie moze wszystko Ale powiem tak mam ogromny respekt przed motocyklami i wiem ze za kazdym razem tzn z kazda przejazdzka bede sie uczyla czegos nowego doskonalila to co potrafie Pozdrawiam motonitow Hmm ciekawe czy ktos to przeczyta

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
czyta czyta no wiecie teraz mysle ze moze duzy wplyw na to maja warunki w jakich sie uczylam wyglebilam sie dwa razy normalna sparwa przy nauce.. ciekawe ile oni(instruktorzy) razy sie wywalili uczac sie... ale na za wiele wyrozumialosci nie moglam liczyc raczej na zlsoc a potem na glupie zarty bardzo mnie to zestresowalo szczegolnie dlatego ze na poczatku szlo mi naparwde dobrze ale sluchajcie maszyny byly stare i juz zajezdzone i jesli ja nie mam wprawy a ucze sie dopiero to nie umiem odpowiednio zareagowac jelsi przy robieniu osemki nagle wzrastaja mi obroty do 2tys jadac na dwojce a jestem na 艂uku nie mam pola manewru bo zaraz jest murek wiec odruchowo hamulec i gleba obroty byly bardzo nieregularne :O:O:O co z tego ze instruktor sobie z tym radzil ja jechalm z sercem w gardle zeby znowu sie nei wywalic i czegos nie odlamac a dookola widownia z facetow i slysze tylko jakies podsmiechujki i dowcipaski :O zrazilo mnie to mocno ... bo to byla katorga pelna stresu a nie nauka :O z drugiej strony wiem ze trzeba czasu aby nabrac doswiadczenia od razu bym sie zdecydowala gdybym miala obok siebie faceta/ no nawe kobiete :p byleby okazali cierpliwosc i chec do nauki i jezdzenia w tarse to naprawde ogromna rzecz miec przy sobie taka osobe! ( co nie znaczy ze samemu nie mozna sobie poardzic:)) ! takie moje przemyslenia wyrzucilam z siebie bo mi smutno:P :) dzieki Jalek i wszyscy inni ktorym chcialo sie to czytac :):P馃尲

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
czesc , moze teraz nie jestem najlepszym doradca , bo narazie nie moge wsiasc na moto , ale powiem co mysle ...jesli ktos zwraca uwage na to co sie wok贸l dzieje nigdy nie bedzie jezdzi艂 , nie powinno nas interesowac jakies grono wok贸艂 nas , ludzi ktorza sie patrza czy smieja ........to tak jak na scenie jak z艂apie cie trema bo patrzysz na tych wszystkich ludzi to zagrasz fatalnie .............jezdzisz dla siebie nie dla innych ...jak sie wywalisz . powiedz sobie g艂osno . kazdemu to sie zdarza艂o nawet najlepszemu motocykliscie ja tez mam do tego prawo ...wstan i jedz dalej ..DAJ CZADU A NIE SIEBIE ..............

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 plecaczek-jeszcze
Motolala ma racje Naprawde nie mozna zwracac uwagi na to co sie dzieje wokol trzeba skoncentrowac sie na jezdzie olac tych ktorzy nasmiewaja sie badz robia glupie docinki.W koncu po to chodze na kurs zeby opanowac moto-nie mowie ze nauczyc sie jezdzic -bo to przyjdzie z czasem-i mam daleko w powazaniu tych ktorzy robia sobie ze mnie posmiewisko Indianko wiecej wiary we wlasne mozliwosci

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
hej!! a ja uwazam ze wy wszyscy macie racje.tak wiec droga kolezanko nie lam sie i daz do swojego celu.napewno wszystko to po trochu oczym piszesz cie stresuje.mysle ze dobry instruktor to podstawa a ja tez nie mialam szczescia do takiego choc nie stresowalam sie tak bo nie mialam meskiej widowni na jazdach.moj instruktor niedbal o swoich klientow bo mieli ich zbyt wielu.i kiedy po skonczonych godinach jazdy z nim zapisalam sie na kilka jazd u innego przed samymi egzaminami to stwierdzilam ze przez te 4h u drugiego czulam sie duzo lepiej na moto niz przez 20h u tamtego.wiem ze sie powtarzam z tym co pisze ale chce pomoc kolezance:) trzymamy za ciebie kciuki:D pozdrawiam[czesc zuziu gdzie jestes??

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 HYJUHJ
dziewczyny a co powiecie na KAWASAKI CHOPPERA 250 POJEMNOSC. OPLACA SIE KUPIC Z 95 ROKU ZA 5 TYSI臉CY ..BARDZO ZADBANY I OKAZJA.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 HYJUHJ
hej hej moze kt贸ras sie zna..na chopperach..hehe

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 HYJUHJ
kocham choppery ..normalnie ub贸stwiam i ma okazje kupic sobie teg okawasaki ..jest tak sliczny i zadbany ze szok .caly w chromie..i sk贸rze.. ale nie wiem cz ykawasaki dobre choppy robi..

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 ma艂a motocyklistka
Kocham motory, to bedzie m贸j spos贸b na 偶ycie. Pierwsz膮 moja przeja偶d偶ke na motorze zaliczy艂am w wieku 13 lat. Na zlocie motocyklist贸w jeden z uczestnik贸w przewi贸z艂 mnie na hondzie cbr 1000 pojemno艣膰. Po tamtym razie spodoba艂o mi si臋, ale nie zarazi艂am si臋 motorami. 2 lata p贸藕niej poznalam ch艂opaka z kt贸rym jestem do dzisiaj (mam 17 lat). Jego pasj膮 okaza艂y si臋 motory, tak mnie nimi zarazi艂, 偶e widz膮c motor 100 metr贸w odemnie potrafi艂am ju偶 rozpozna膰 co to za model i wyrecytowac wszystkie jego parametry. Na pocz膮tku o je藕dzie na motorze nie by艂o mowy- bo sk膮d mie膰 motor i kase na niego? W gr臋 wchodzi艂 jedynie skuter [艣miechu warte :P zero adrenaliny :D]. Niedawno mia艂am okazje przez ca艂y tydzie艅 je藕dzi膰 (jako pasa偶er) na Kawasaki ZR7-S 750 pojemno艣c. I moja mi艂o艣膰 do motor贸w podskoczy艂a jeszcze o 100%. M贸j ch艂opak robi prawko na motor i zbiera ju偶 pieni膮dze na wymarzony motor, kt贸ry kupi raczej bez b艂ogos艂awie艅stwa rodzic贸w. Narazie pozostaje nam rzadkie je偶d偶enie na po偶yczanym motorze. Tydzie艅 temu zacz臋艂am si臋 uczy膰 jazdy na motorze- yamaha ybr. W pierwszy dzie艅 chwyci艂am wszystko. Wczoraj szkoli艂am moje umiej臋tno艣ci, a dzisiaj wyjecha艂am ju偶 na ulice :) W przysz艂ym roku bior臋 si臋 za prawko, a ju偶 od teraz zbieram na m贸j pierwszy motor- Honde CBR. Pierwszy raz w 偶yciu tak bardzo mi na CZYM艢 zale偶y. Nie wyobra偶am sobie 偶ycia bez jazdy na jedno艣ladach. Tylko na motorze czuj膮 t膮 wolno艣膰 i wiem 偶e 偶yje. Ka偶de przyspieszenie pokazuje mi jak pi臋kne jest 偶ycie z motorem i nawet nie boj臋 si臋 tego, 偶e kiedy艣 na nim zgin臋. Wol臋 umrze膰 w wieku 40 lat na motorze ni偶 w wieku 80 lat bez niego :)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
dzieki laski !! 馃尲 takei s艂owa sprawiaja ze wierze ze moze mi sie udac :) przeciez nie musi to byc juz moze za rok moze za dwa ALE NA PEWNO BEDZIE !! :D

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 ANGEL007
Prosze o kontakt ja tez choruje na motory GG 1960241

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 ANGEL007
swietnie cie rozumiem mala motycyklistko. Jak ja bym miala zginac na motorze to chociaz z usmiechem na twarzy ze nim jechalam. Jak by mnie pochowali to bym miala usmiech w trumnie :D. Kontaktujcie sie ze mna przez GG. Prosze pa

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 ANGEL007
Witajcie. Mialam okazje poznac przez GG motolale. Ciesze sie ze wraca do zdrowia. Trzymam za nia kciuki. POZDRAWIAM

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
hmm..no ja mam troche inne podejscie niz Ty do tematu.... uwielbiam moto - to daje mi radosc i sily,,kocham ryk silnika i wtar we wlosach ale jeszcze bardziej cenie zycie dzieki ktoremu moge kosztowac tych radosci i czerpac z nich sily... mam wiele watpliowsci co do jazdy na moto i duzo pokory.. nie ma mowy o zpaier.dalaniu ile wlezie na budziku .... pocztakowo chopper jakeis virago 250/535 ,,duzo o tym mysle zreszta tak jak pisa艂am w poprzednich postach..mam wiele watpliwosci i ostroznie podchodze do sparwy wiem jedno CHCE JEZDZIC

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 plecaczek-jeszcze
Witam Przyznam szczerze ze wogole nie podoba mi sie podejscie do tematu Malej motocyklistki i Angeloo007 Pewnie dlatego ze jestem starsza i mam wieksze doswiadczenie zyciowe Moto mozna kochac to juz wiem ale nie wolno zapominac o oleju w glowie-przeciez kazdy ma dla kogo zyc...

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 plecaczek-jeszcze
a zeby bylo smiesznie dzisiaj wkrecilam sie na jazdy na moto...i wiecie co 2h szlo mi super...a pozniej gleba hihihi ale wcale mnie to nie zrazilo i bede walczyla dalej pozdrawiam

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
hej plecaczku na kursie ta gleba ? jesli tak to napisz gdzie sie uczysz jak reakcja instruktora na to i na czym sie wywalilas? zalezy mi na takich wiadomosciach z racji tego ze moj kurs byl bardzo ciezki .....w ktoryms poscie na gorze kilka slow o tym :O 馃尲

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 plecaczek-jeszcze
Witaj Indianko Oczywiscie ze na kursie ta gleba-suzuki GN250.Przyznam ze jestem milo zaskoczona reakcja mojego instruktora.Podbiegl zapytal czy nic mi nie jest-moze to moj urok osobisty sprawil;-) Kiedy chcial mi pomoc wstac i maszyne do pionu postawic odmowilam pomocy.A on zaliczyl ogromne zdziwienie-wiec tlumacze mu ze przeciez sama musze sobie radzic bo jak przytrafi mi sie cos takiego /a pewnie tak bedzie/na pustej drodze to kto mi pomoze.Szczena mu opadla-powiedzial ze dawno tak ambitnej kursantki nie mial

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 plecaczek-jeszcze
Witaj Indianko Oczywiscie ze na kursie ta gleba-suzuki GN250.Przyznam ze jestem milo zaskoczona reakcja mojego instruktora.Podbiegl zapytal czy nic mi nie jest-moze to moj urok osobisty sprawil;-) Kiedy chcial mi pomoc wstac i maszyne do pionu postawic odmowilam pomocy.A on zaliczyl ogromne zdziwienie-wiec tlumacze mu ze przeciez sama musze sobie radzic bo jak przytrafi mi sie cos takiego /a pewnie tak bedzie/na pustej drodze to kto mi pomoze.Szczena mu opadla-powiedzial ze dawno tak ambitnej kursantki nie mial

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 ma艂a motocyklistka
ojej, spokojnie :) to oczywiste- nie jestem dawczyni膮. Ale wi臋kszo艣膰 wypadk贸w motocyklowych jest powodowanych przez kierowc贸w samochod贸w kt贸rzy wymuszaj膮 pierwsze艅stwo, wi臋c to mo偶e by膰 pow贸d 艣mierci na motorze.A kto艣 tu chyba zrozumia艂, 偶e na motorze chce pope艂ni膰 samob贸jstwo -hahaha- Nic z tych rzeczy. Jazda na motorze zwi臋ksza szanse nienaturalnej 艣mierci o kilka i wi臋cej procent, wi臋c aby nie m贸wi膰 o 艣mierci musia艂abym nie je藕dzi膰 na motorze. Bo w艂a艣nie jazda na motorze wi膮偶e si臋 z takim ryzykiem. I co, w艂a艣nie z powodu tego ryzyka nie powinno si臋 je藕dzi膰 na motorze? to by ju偶 nie by艂a prawdziwa mi艂o艣膰. Z reszt膮 nie mia艂abym 偶adnej rado艣ci z jazdy na motorze, gdybym ci膮gle my艣la艂a 偶e sie moge zaraz gdzie艣 rozpieprzy膰. Dlatego podchodze do tego z dystansem. A mo偶e w艂a艣nie dlatego ze jak m贸wicie jeste艣cie starsze- wam brakuje tego dystansu ;) Pozdrawiam

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
plecaczkU no ja mailam troche gozrej mnie same gleby nie za艂amywaly ... ale zlosc instruktora i jego teskty \'moze wszystkie motocykle rozwalisz, \" na moje slowa \'ze przeciez sie ucze\' mowil ze kurs ksztowlaby 2tys itp. i caly kurs diabli wzieli mega stres zeby czegos nie popsuc , nie odlamac...k* mac :O a tak dobrze mi szlo a powiesz mi na czym ta glebe zaliczylas na 8 czy czym? i gdzie robisz kurs ? mloda moyocyklistko wiekszos wypadkow bierze sie z brawury i nadmiernej predkosci ..... s amotocyklisci i \'motocyklisci\' zginac mozna rowniez prowadzac samochod ... hmmm,,,,zastanwo sie o czym piszesz mowiac o tym ze brakuje nam dystansu do smierci...

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 plecaczek-jeszcze
Wlasnie wrocilam z motocyklowego szalenstwa po moich ulicach-oczywiscie jako plecak:-( ale juz qrna niedlugo;-) Najpierw do Malej motocyklistki Dystans to ja mam.Oprocz tego wielki szacunek i pokore wobec moto.I jak wczesniej napisalam olej w glowie.Oczywiscie masz racje w pewnych kwestiach.Ale takie teksty nie wiem czy dobrze zacytuje ''lepiej zginac na moto w wieku....''itd to sa dla mnie smieszne i na wyrost Mam nadzieje ze nie urazilam Cie-to jest tylko moje zdanie Do Indianki Tak na 8 - ktorejs tam z kolei Kurs robie w Lublinie Co do tego Twojego instruktora to faktycznie kawal sqrw...Moze trzeba go wyslac na przygotowanie pedagogiczne;-) Ja pytalam swojego jak wiele moto maja na wyposazeniu bo nie recze za swoje umiejetnosci a raczej nieumiejetnosci.Potraktowal to jako zart A Tobie coz moge doradzic-badz bardziej wyluzowana i nie przejmuj sie tak Pozdrawiam wszystkich z forum i szerokosci

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 ma艂a motocyklistka
nie napisa艂am dystansu do 艣mierci, ale do og贸lnej jazdy na motorze i mo偶liwo艣ci (kt贸ra- zaskocze cie indianko -zawsze istnieje) rozwalenia si臋 (i nie zawsze z naszej winy :)) To jest moje podej艣cie, mo偶esz je negowa膰 nawet nie doko艅ca je rozumiej膮c :)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 ma艂a motocyklistka
oj, plecaczku. Nie rozumiesz mnie :) to co pisze nie wydaje mi si臋 艣mieszne. Ale ja naprawd臋 kocham motory bior膮c nawet pod uwag臋 niebezpiecze艅stwo jakie si臋 z tym wi膮偶e. Wi臋c naprawd臋 wole 偶y膰 kr贸cej ale prawdziwie, ni偶 d艂ugo i... no w艂a艣nie, jak?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Hej.......oj dawno mnie tu nie by艂o....musz臋 si臋 chyba troch臋 po偶alic...:( nie wiem czy pami臋tacie ale moim planem na wakacje by艂 wyjazd za granic臋 i zarobek na m贸j przysz艂y motocykl.....ech........niestety nic z tego nie wysz艂o........brzydko m贸wi膮c w.y.ch.u.j.a.l.i mnie moi \"przyszli pracodawcy\" i marzenia o w艂asnej maszynie b臋d臋 musia艂a z ogromnym b贸lem serducha prze艂o偶y膰 na p贸藕niej :( :( 馃槶 ...........nawet ju偶 odwo艂a艂am jazdy u instruktora bo tak by艂am pewna wyjazdu....... no trudno si臋 m贸wi i idzie si臋 dalej.......wi臋c teraz zn贸w zapisz臋 si臋 na jazdy.....zawsze to jakies ma艂e pocieszenie( zn贸w b臋d臋 miec manetki w 艂apach :P ).jeszcze tylko 4 godziny \"kursowe\" i ok. 2 \"dokupywane\" no i oczekiwanie na egzamin :D Kurcze Indianka nie stresuj si臋 tak ja na pocz膮tku swojej przygody z moto te偶 mia艂am takie my艣li, 偶e skoro nie urodzi艂am si臋 w rodzinie motocyklist贸w, ani nie znam nikogo kto 艣miga, to chyba porywam sie z motyk膮 na s艂o艅ce zapisuj膮c sie na prawko.........ale to wszystko min臋艂o jak pierwszy raz sama dosiad艂am stalowego rumaka :D, w mgnieniu oka znikn臋艂y moje obawy, i jakos nie wyobra偶am sobie sytuacji kiedy moja wlasna maszyna b臋dzie sta艂a w gara偶u, a ja na ni膮 nie wsi膮de bo b臋d臋 mia艂a stracha przed samotnym 艣miganiem :D........zreszt膮 motocykli艣ci (mam na my艣li tych prawdziwych) tworz膮 bardzo sympatyczn膮 spo艂eczno艣膰 i raczej s膮 otwarci na \"nowe twarze\" i nie wierz臋 偶e nie wezm膮 pod swoje \"skrzyde艂ka\" m艂odego motocyklisty, nie m贸wi膮c juz o m艂odej motocyklistce :D :P......Z drugiej strony po tych wszystkich \"uprzejmo艣ciach\" ze strony twojego instruktora masz prawo mie膰 mieszane odczucia co do jazdy..........i tak podziwiam 偶e tyle z nim wytrzyma艂a艣......bo facet ewidentnie zas艂u偶y艂 na porz膮dnego kopasa w d.u.p.a.s.a ........nic sie nie martw b臋dzie dobrze....... Hmmm.....o jakiej 艣mierci wy mi tu piszecie co?! ja sie nigdzie nie wybieram!i niewa偶ne na czym czy na motocyklu, samochodem, samolotem,czo艂giem czy b贸g wie czym jeszcze :D .........nie po to robi艂am prawko 偶eby ju偶 wyci膮gac kopyta, chc臋 do偶yc jak najwi臋cej lat, 偶eby d艂u偶ej cieszyc sie jazd膮 na moto...:P A co do tych wypadk贸w..hmm.....ja osobi艣cie dziel臋 zmotoryzowanych na prawdziwych motocyklist贸w i uzytkownik贸w(posiadaczy) motocykli...........je偶eli gin膮 ci pierwsi to z regu艂y jest to wina nieuwa偶nych,slepych kierowc贸w puszek.........a co do tych drugich to z regu艂y gubi ich, ich w艂asna brawura, szpan, brak rozs膮dku i umiej臋tno艣ci, nadmierna szybko艣膰 itp. i \"dzi臋ki\" takim ludziom, motocyklist贸w wrzucono do jednego wora i podpisano DAWCY ORGAN脫W ...nic bardziej mylnego i krzywdz膮cego..... pozdrawiam :D

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
hej plecaczku :) jakbys mogla mi napisac swoejgo mejla bo mam kilka pyta艅 w jakim osk robisz to prawko? :) pozdr 馃尲 hmm...krakers dzieki wiesz ja w sumie sie tutaj wyzalilam wiem ze masyzne bede miec ale jak syzbko nie wiem za 2lata za 5 moze za 10 a moze za rok zalezy kiedy uda mi sie odlozyc odpowiednia ilosc pieniedzy :)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
wybaczcie ze ostatnio sie nie odzywam ale weszliscie na tak ciezki temat ze nie chcialbym w nim uczestniczyc ............po tylu latach jazdy teraz mialam tak naprawde tak wielki i powazny wypadek ...uwazam sie za kobiete z doswiadczeniem ale kazdemu moze sie to przytrafic .......wiec nie chce pisac o smierci i takich tam .........pozdrowienia dla wszystkich . tych mniej i bardziej poczatkujacych i tych co juz wiedza co jest co ...........JALEK buziaczek dla CIEBIE ..................

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
rozmawiajcie jak jest pieknie na moto , jakie macie silniki , podwozie , naped czy wymiary i masy ..... o jazdach na krawedzi , piony , palenie gumy ..jakie drogi sa przyjemne , jakie dobre nawierzchnie i swietne winkle ......jak trasy faluja na r贸znych poziomach i daja wiele radosci z pokonywania zakret贸w ..........ale PROSZE NIE PIWSZCIE O SMIERCI...................

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

B膮d藕 aktywny! Zaloguj si臋 lub utw贸rz konto

Tylko zarejestrowani u偶ytkownicy mog膮 komentowa膰 zawarto艣膰 tej strony

Utw贸rz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj si臋

Posiadasz w艂asne konto? U偶yj go!

Zaloguj si臋
Zaloguj si臋, aby obserwowa膰  

×