Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Rybka 26

KOBIETA+MOTOCYKL

Polecane posty

Dziołszka, jo trocha znom twoja sytuacyjo... - jo żech ino chcioł żebyś sie uśmiechneła jak i jo sie uśmiechom :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc ....macie jakies wejscia do czesci do XX . 2003 rok ..........................potrzebuje lewy dekiel silnika , kierownice L , wydech , boczek , stopke kierownicy ..................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate Gs500F
witam ja potrzebuje lewa owiewke do suzuki gs 500f 2004 rok, niebieska...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znalazlam juz troche ale jeszcze potrzebuje dekiel , wydech , kierunkowskaz z lusterka , ciezarek za kierownice ....................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 25-latka olsztyn
witam wszystkich:) kocham motory i samochody interesuje sie motoryzacja 4 lata jestem w trakcie zbierania kasy na honde gsx 600r mam juz 4 tysie:) mam nadzieje ze do sezonu.................. sie wyrobie heheheh a jak nie to trudno wszystko przede mna prawda? co myslicie o dziewczynie na scigaczu trzymajcie sie chlopaki NADCHODZE heheheh stund obcykam w tydzien hihihihihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 25-latka olsztyn
aaaaa bym zapomniala wszystkch zainteresowanych zaraszam na zlot 14.10.07 kolo maktro godzina 13 ja ideeeeeeeeeeeeeeeeee a na 2rok poooojaade heheheh honda bede robic cyrkle :) buuuuuuuhahahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 25-latka olsztyn
siemacie ludziska dlaczego facetów szokuje widok koiety na scigaczy????????????????????? ja kocham motory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 25-latka olsztyn
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam nowa osobe 25-latka olsztyn .........a wiec na poczatek na naszym forum wlasciwie sa same laski ....mamy pare rodzynkow i to nawet niezłych ........co do widoku kobiety na scigaczu to wierz mi ze faceci sie powoli przyzwyczajaja ..jest nas coraz wiecej a ja jezdze juz wiele lat ......choc zawwsze bedziemy wygladac sexi ...............hihihihh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze ze narazie sie interesujesz ......pamietaj ze jazda na moto to nie jest bulka z maslem a o trikach nie wswpomne ....ja dobrego złozenia sie uczylam dosyc długo .......ale jestem juz obstukana i 300 km\\h to tez juz dla mnie nie problem ..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam staruszkę z olsztyna ;-) NIc dodać, nic ująć - motolala ma rację - zawsze będziecie sexy... a my się po wolutku będziemy przyzwyczajać.... :-D Wydaje mi się, że dziewczynę na moto można porównać jedynie do kobiety wampa... Podejście, \"zagajenie\" do tych dwóch, to mniej więcej ten sam poziom abstrakcji ;-) ...dla niektórych. Ale ja się nie boję! Zawsze możemy przecież ciekawie porozmawiać o silnikach dolno zaworowych... :-D Miłej i bezpiecznej niedzieli!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kto mnie jeszcze pamieta?? :):):) jak tam y,,Rajdownica zrobiła prawko? chyba ze sie myle i to krakers robil przepraszam dziewczyny :P no w kazdym razie jak ja mam kurs skonczony za parwko nie zdazylam sie zabrac ale co ma wisiec nie utonie swoja droga jak mysle o egz na prawko to az czuje flaki w gardle ze stresu widzialm samych facetow na egz :O o maj gat chyba bede musila wziasc relanium na uspokojenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 25latka olsztyn
no nie tak do konca tylko interesuje mam troche praktylki heheheh obecnie jezdze mz 251 a kiedy mialam 15 lat jezdzilam Wiejskim Sprzetem Kaskaderskim heheehehe wiem ze to nic czas najwyzszy zmienic te 2 kółka:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 25latka olsztyn
pogoda do kitu moto w garazu:( kiedyta wiosna ????????????????????????????????????????????????????/ zapadam w sen dozobaczenia na wiosne buhahahh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hanecka
Cześć pozdrawiam wszystkie kobitki na motorkach. Ja jestem na etapie kupna mojego pierwszego moto no i mam dylemat. Jak się okazuje nie jest to taka prosta sprawa. A może znacie gdzies jakiś fanjny sklep z ubraniami dla kobiet w okolicy Wrocławia? Czy oni nie widzą rosnącego zapotrzebowania na odzież damską na motor. Trzeba chyba jakiś apel wygłosić hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokladnie trzeba wyglosci apel o odziez na moto dla kobiet bo znalezc cos konkretnego to bardzo ciezko w Polsce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo kobitki najleposze ciuszki dla babeczek sa w berlinie i hamburgu , zreszta nie tylko dla kobitek ale raz ze sa tansze to jest w czym wybierac ........ja zawsze stamtad przywoze .................sobie cos fajnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hanecka
no to jak masz dojścia to otwieraj sklep internetowy będziemy u Ciebie zmawiać :) i masz gotowy interes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hanecka
ja tak tylko sobie zażartowałam, fajnie że masz dostęp, we Wrocku to z tym problem, dzisiaj będę jechać cosik szukać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hanecka
Spadłam z drabiny z wysokości 2,5 metra i tak się poobijałam, że chyba z miesiąc będe chodzić jak pokraka, i pierwsza moja myśl po upadku była taka: to prawie jak upadek z motoru. Trochę mnie to zniechęciło do jego kupna mimo że jeszcze nigdy nie upadłam na motorku i nie wiem jak to jest. Może którejś się to już przytrafiło? Jak to jest? Też tak potwornie boli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem jak boli upadek z drabiny i tych 2 rzeczy nie da rady porownac bo to iiny bol mozesz zedzrec skore mozesz nabic siniaka mozesz starcic noge albo co innego mozes zuszkodizc kregoslupo i zostac roslinka ja osobiscie zaliczylam tylko szlify i skonczylo sie siniakami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hanecka
dzięki indianka za opdowiedź, myślałam że to forum już wygasło, bo nikt tu już prawie nie zagląda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość illinka
Hej Kochani, co tak ucichło? Na poczatek troche o sobie, jestem żoną, mamą i tydzien temu dostalam w prezencie gwaiazdkowym cos o czym marzylam cale zycie, a mianowicie moto. Moje wymarzone Honda CBR 600 f3, ciesze sie jak gwizdek, poza tym, ze nie umiem jeszcze za dobrze jezdzic, jak tylko zima sie skonczy ( w tej chwili kazdy dzien ciagnie sie w nieskonczonosc :( ) zapisuje sie na prawko kat.A i bede sie uczyc jezdzic na mojej "Hondzi" wiem, ze czeka mnie wile cwiczen, potu, krwi i lez, ale dam rade! Cale zycie o tym marzylam, nadszedl czas, zeby zrobic cos dla siebie. Pozdrawiam wszystkie babeczki, ktore realizuja marzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość illinka
aha odnosnie ciuchow dla kobiet, to mam dobre zrodlo, jak jestescie zainteresowane to moje gg 2248337. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×