Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

OPTYMISTKAAA

TOPIK LUDZI POZYTYWNIE ZAKRĘCONYCH

Polecane posty

heyka :) to znowu Ja,troszke niesforna OPTYMISTKAAA ;) wiecie mam przeogromna ochote zrobic cos szalonego,zagluszyc monotonie dnia hahaha.W tym tygodniu wkradla sie rutyna w moje zycie,co zwykle jest niedopomyslenia:(ale to moze i dobrze troszke spokoju sie przyda ale idzie sie zanudzic...normalnie energia mnie rozpiera-tylko jak ja dobrze wykorzystac?Za oknem wiaterek hula,przeszywajac swym chlodem brrrrrr-brakuje jeszcze tego zeby zaczelo padac...moze macie jakies pomysly?czekam na ciekawe propozycje spedzenia czasu-moga byc niekonwencjonalne hahaha :) Pozdrawiam wasza OPTYMISTKAAA :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to i ja
dolaczam do pozytywek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"PIEKNY DZIEN\" Dzis mialem bardzo duzo szczescia Uwierzyc w to nie moge wprost Ze slepy los usmiechnal sie raz Dal mi w prezencie piekny dzien Juz na poczatku, Gdy wyszedlem przed swoj dom Slonce swiecilo,jak nigdy A pies sasiada,ktory zawsze chcial mnie zjesc Merdal ogonem,a sasiedzi klaniali sie w pas! Gdy szedlem dalej,posrod ulic mego miasta Barwnych i strojnych jak nigdy Mijalem pieknych,usmiechnietych ludzi Spacerujacych i szczesliwych w tym dniu,jak ja! Piekny dzien! Lecz atmosfere tego swieta wdarl sie dzwiek Tak przerazliwy i ostry- Tylko cholerny budzik moze tak sie drzec Wiec obudzilem sie,bo to byl tylko sen! Piekny sen! Dzismialem bardzo duzo szczescia! Uwierzyc wprost nie moge w to, Ze slepy los usmiechnal sie raz Dal i w prezencie piekny sen! tak bylo i ze mna,mialam cudowny sen ktory chciala bym zeby stal sie jawa:) OPTYMISTKAAA :):);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewien RACZEK
Optymistkaaa wzywalas mnie i jestem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewien RACZEK
wiem ze to topik optymistyczny ale mnie lapie juz jakis czas doleczek:( nic mi sie nie chce,postanowilem zlapac troszke optymizmu wiec jestem :)moze uda mi sie dzwignac pozdrawiam "Łza dla cieniow minionych"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Raczka-jesli chcesz pogadac o tym co cie meczy to wiesz gdzie mnie szukac,zawsze wyslucham...TRZYMAJ SIE CIEPLUTKO Panie RACZEK :) KAT\"Łza dla cieniow minionych\" niezle ballady,smutne ale prawdziwe.Czasami tez slucham jak mnie cos najdzie:( OPTYMISTKA:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LALALALA
:):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heyka kochani dawno mnie tu nie bylo i co widze topik podupadl:(jakze mi przykro z tego powodu...no ale mam nadzieje ze teraz frekwencja wzrosnie i zaczniecie ochoczo sie wpisywac wiec do dziela!!!!czekam pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam Pozytywnie Myślących. Miałam trudny okres w życiu, ale teraz wychodzę z dołka i wierzę, że życie ma dla mnie jeszcze wiele niespodzianek. Szukam ludzi z poczuciem humoru, którzy chcieliby czasem porozmawiać . ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nareszcie cos normalnego dzięki ... na reszcie topików jest hamstwo i głupota nie do zniesienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzeba go podtrzymać... pesymistom, zazdrośnicom/kom, i ludzi negatywnie nastawionym won .... !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuuuuuuuuuuppppppppppppppppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziendobrywieczor:P w koncu faajny topic....hehe ja sama jestem pozytywnie zakrecona i lubie takich ludzi...wiec przylacze sie ok?:) milej nocki zycze wszystkim i ❤️ ❤️ ❤️ takie.....na św.walniętego;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w ten piekny i słoneczny dzień:) Duzo uśmiechów wam wysyłam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez jestem starsznie pozytywnie zakrecona :):) Pisałam nawet ostatnio o tym na topiku Motylem jestem....i Usmiecham się.. Ale sa ludzie, ktorzy nie potrafia tego zrozumieć i jak juz jestes szczesliwy i zadowolony to pewnie cos z Toba nie tak bo nie można ..... zobaczcie jak mnie zaatakowali na moim topiku - az sie wierzyc nie chce Ale jestescie też i wy :):):) i suupper Chicca fajna afirmacja w stopce :) Ja na dzis mam: Miłość, szczęście, uśmiech, słońce, wolny związek...:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzieki Desirka
i dla Ciebie ,również,przesyłka z uśmiechami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halo kochani Skacze sobie dzisiaj z topiku na topik i mysle, tutaj tez cos napisze !!!!! Oj dostalo mi sie dostalo :) Czlek chcial dobrze a tu sie okazuje "Z całym szacunkiem dla Twojego entuzjazmu, ale..." " negatywne emocje" za soba ciagne :) :) :) Mam jednak wrazenie ze tutaj znajde wiecej akceptacji i tolerancji dla mojej " nietypowej" osobki . wysylam promienne pozdrowienia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×