Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

OPTYMISTKAAA

TOPIK LUDZI POZYTYWNIE ZAKRĘCONYCH

Polecane posty

...dosc mam smetnych topikow,ludzi ciagle zdolowanych nie umiacych walczyc o szczescie... ...pozytywne myslenie to recepta na sukces!!!! ja wierze w siebie ,mimo iz zycie nie raz dalo mi kopniaka to w przyszlosc patrze z optymizmem... szukam więcej takich osób... JEŚLI TO TY to daj znać że jesteś!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mało nas mało nas
mniejszości górą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm nasunela mi sie taka refleksja;to ze jest nas tu tak malo,moze wynikac z tego ze ludzie,nie lubia patrzec jak ktos inny jest szczesliwszy od nich samych...no ale to tylko takie moje przemyslenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dolanczam :-) Pomimo kopow i licznych dolin, ktore zaliczam od czasu do czasu nie potrafie nie dostrzegac jasnej strony :-) Dziekuje za to, bo to dar, widziec i myslec jasno kiedy wokol ciemnosc! Ja nauczylam sie cieszyc szczesciem innych, kiedys tez okropnie mnie draznilo i irytowalo to , ze komus sie wiedzie , jest szcesliwy, a ja mam do pokonania jakis pagore, ale pogadalam sobie z soba tak porzadnie i teraz nie mam tych wstretnych uczuc w sobie, autentycznie ciesze sie szczesciem innych i zauwazylam, ze to wraca do mnie :-) To wspaniale uczucie, kiedy mam z kim dzielic swoje sukcesy i widzec wspołradosc... Jak sobie radzicie z gorszymi dniami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM PRZEKORNA ...ciesze sie ze dolaczyas do nas... pytasz jak radzimy sobie z gorszymi dniami? hmmm moim sposobem jest to ze nie uciekam od problemu,raczej probuje przeanalizowac go i wyciagnac wnioski z sytuacji w ktorej sie znalazlam...jak lapie dolka staram sie go przejsc,choc czasami jest ciezko...w gorszy dzien lubie pobiegac sobie,wiesz tylko ja i moj problemik...czasami zapuszczam muze...sposobow jest wiele w zaleznosci od sytuacji i powagi sprawy... ...mimo upadku niejednego podnioslam sie...teraz ide dalej droga zycia nie zawsze uslana rozami...z optymizmem w sercu i wiara w lepszy dzien:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
......JESTEM ZAWIEDZIONA ZE TAK MALO OSOB ODWIEDZILO MOJ TOPIK......CZY NAPRAWDE NIE MA TO LUDZI Z OPTYMIZMEM PATRZACYCH W PRZESZLOSC?!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to hej!!! Pozytywnie to ja patrze zawsze w przyszlośc, ale co tam......;-) Dolączam sie do \"ogonka\" pozytywnie zakręconych.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez jestem szczesliwa i pozytywnie nastawiona;) a brak ludzi szczesliwych wynika chyba z tego ze szczesliwi zwykle nie spedzaja czaseu w necie na topikach, tylo bawia sie spotykaja ze znajomymi robia cos:) pozdrawiam:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do kffiatuszek - Ale siedzenie tutaj to też robienie \"czegoś\", czyż nie? Doradzenie tym sfrustrowanym, wyprostowanie tych upadłych, rozchmurzenie tym przygnębionych... masa roboty ;) Zresztą człowiek zakręcony czy chociażby optymista to nie tylko balangowicz chodzący od imprezy do imprezy. W końcu kiedyś trzeba wrócić na \"stare śmieci\". ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...Witam wszystkich ktorzy zajrzeli i postanowili pozostawoc po sobie slad...dziekuje jednoczesnie za wszystkie wpisy i prosze o wiecej!!!!! pozdawiam OPTYMISTKAAA :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpisałam się wczoraj, wpisuję się dzisiaj... ... dbam o to żeby temat nie upadł ;) P.S. Pozdrowienia z ciepłej, słonecznej i nasyconej kolorami Łodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ja też się wpiszę póki mam trochę czasu między cieszeniem się życiem a cieszeniem się życiem :):):) Pozdrowienia dla wszystkich a w szczególnośći dla Mla-mli 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...ja tez mam nadzieje ze topik nie upadnie,ze znajda sie ludzie ktorzy podobnie jak my beda cieszyli sie z zycia...no i zasila nasze optymistyczne \"szeregi\" ... :):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):) TYLKO OPTYMIZM NAS RATUJE POSROD SZAREJ RZECZYWISTOSCI I SMUTNYCH TWARZY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakrecony na maksa
hey OPTYMISTKAAA ja Cie znam niesforna z Ciebie Waga(fajny opis na fotce) tak przy okazji to skladam spoznione zyczonka urodzinowe...przesylam caluski i dozobaczenia w toruniu-moze jakas wspolna imprezka co Ty na to?odezwij sie do mnie na tleniaczu ,gg czekam na odpowiedz dozobaczyska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZAKRECONY NA MAKSA
OPTYMISTKAAA slyszalem od Kamilli ze na koniki jedziesz to moze sie spotkamy jesli chcesz oczywiscie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakrecony na maksa
ja wracam we wtorek moze w srode,raczej sroda.Lukasz wraca z warszawy w nastepnym tygodniu,masz pozdrowienia od niego.Robi postepy w rehabilitacji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo mnie to cieszy,mam nadzieje ze w koncu wszysto mu sie ulozy.Koniecznie pozdrow go i przekaz ze trzymam za niego kciuki no i ze musi walczyc.Wierze ze mu sie uda.Trzymaj sie papapapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadziorna
postanowilam zasilic "szeregi"optymistow pozdrowka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzis bedac na spacerze z psinka,podziwialam kolory jesieni.Paleta barw lisci cieszyla oko.Cieple sloneczko ogrzewalo mi twarz...poprostu cudowny dzionek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×