Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

jekaterina

cilest-skutki uboczne

Polecane posty

Gość
czesc mam pytanie biore tabletki cilest ale zapomnialam na smierc kilka dni pod razd i zarzyc ok 3-4dni okres mi sie pawie konczyl a tu znowu czacelam krwaiaic co mam robic dalej brac tabsy ?czy juz nie do nastepnego okresu?prosze o odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lucy173
Do zmyslowa25 A ile zapomniałaś zarzyc?? To były pierwsze tabsy z kolejnego opakowania?? jak tak to bierz dalej ale tydzien w gumkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blue paradaise
Witam :) ...mam pytanie dotyczace Cilest'u .Czy faktycznie biust po nim znacznie rosnie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lucy173
Do blue paradaise ---> ja bym na to nie liczyła:) Powiększenie się biustu może byc skutkiem zatrzymania się wody w organizmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blue paradaise
Hmm a nie jest to spowodowane dawka hormonow ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulina8888
Mi piersi nie urosły, ale poprawiła się cera, miesiączka stała się bezbolesna i mniej obfita. Schudłam 10kg w ciągu 4miesięcy co spowodowało duże osłabienie i musiałam przestać brać tabletki. Poza tym bardzo obniżyło mi się libido.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meg21
Hej dziewczyny, jeżeli któraś z Was miałaby Cilest ( 1 opakowanie) do sprzedania to ja bardzo chętnie odkupię, moje gg 4476128

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pscolka-rastamankao2.pl
Cześć dziewczyny :)) Mam do Was pytanie biorę drugie opakowanie tabletek Cilest jestem w trzecim tygodniu ich brania do końca mam 7 tabletek razem z tą zapomnianą, minęło 16 godzin gdy sobie przypomniałam ze nie wzielam pigulki wiec ja zazylam i nie wiem czy dobrze zrobilam... Pomóżcie.... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Libra_86
Witam Panie, dzis doktor przepisal mi cilest. Wczesniej uzywalam plastrow anty. ale musialam po 1.5 roku zrezygnowac z powodu skutkow ubocznych( bole glowy, serce walilo mi jak oszalale czasami, ogolne zmeczenie, bole w zylach). Powiedzilam to wszystko swojemu doktorowi, on stwierdzil, ze nie za wszystko mozna obwiniac hormony. Zapytalam o mini pigulki, podobno nie sa tak skuteczne jak tabletki dwuskladnikowe, kazal mi wyprobowac cilest przez 3 miesiace. Troche bo je sie ze skutki ubocze powroca, albo jeszcze gorsze bede miala zator?? Kurcze, nie wiem co robic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Mam taki problem. W tym roku skończę 17 lat. Jestem dziewicą. lekarz cały czas mówi abym przytyła. Ważę 50 kg. powinnam ważyć 54-56. Czy myślicie że jeśli przez jakiś czas będę brała cilest to przytyję ? Nie chce go brać przez rok czy dłużej, raczej przez 3-4 miesiące. Pytałam lekarza o dietetyka ale powiedział że nie jest mi potrzebny tylko muszę zacząć jeść większe porcje. Ja nie potrafię ! Poprostu czuję się pełna i nie wiem jak \'rozpechać\' żołądek. Mam też bardzo małe piersi 36A.Może to pomoże im urosnąć? Bardzo chciałabym mieć chociaż o rozmiar większe. Czy myślicie że cilest mi zaszkodzi , a może pomoże?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, W tym roku skończę 17 lat. Dużo czytałam o tabletkach cilest i widzę że u wielu kobiet spowodował on przytycie. Wiem że pomysł może nie jest za dobry ale czy myślicie że jeśli spróbowałabym brać tabletki przez kilka miesięcy aby przytyć to w jakiś sposób mogłyby mi one zaszkodzić ? Ważę 50kg. kiedy powinnam ważyć 54-56. Prosiłam lekarza o rady w związku z dietą ale on tylko powiedział że powinnam jeść większe porcje. Kiedy ja nie mogę.. nie wiem jak 'rozpechać' żołądek a naprawdę chciałabym przytyć. Mam też mały biust - 36A. Marzę aby mieć biust chociaż o rozmiar większy. Myślę że Cilest może mi pomóc. Ale czy może zaszkodzić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam, napisałam dwa razy to samo bo wcześniej nie wyświetliło mi się że post doszedł :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sandy.
Hej Dziewczyny! Wczoraj wzięłam moją pierwszą tabletkę Cilest i od tego czasu jest mi okropnie niedobrze. Miesiączkę mam bardzo bolesną i obfitą i tak też było wczoraj, a tu dziś zero bólu, prawie wogóle krwi... Czy to normalne, że już po pierwszej tabletce takie efekty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sandy.
Hej Dziewczyny! Wczoraj wzięłam moją pierwszą tabletkę Cilest i od tego czasu jest mi okropnie niedobrze. Miesiączkę mam bardzo bolesną i obfitą i tak też było wczoraj, a tu dziś zero bólu, prawie wogóle krwi... Czy to normalne, że już po pierwszej tabletce takie efekty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sandy.
Zapomniałam jeszcze dodać, że zaczyna mnie boleć prawy jajnik... Proszę o odpowiedź...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja cilest biore juz ponad 10 lat z przerwa na ciaze (zaplanowana) i nigdy nie mialam zadnych skutkow ubocznych, wszystko zalezy od organizmu i tyle, dla jednych te sa dobre dla innych inne, od tego jest lekarz zeby po badaniach dobral odpowiednia antykoncepcje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sandy.
Liczę na to, że mdłości przejdą... Podobno przy pierwszych trzech listkach mogą wystąpić skutki uboczne, wiec jeszcze do lekarza nie polecę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chocholek
mam pytanie a jeżeli pierwszy raz biore tasbletki i mam miec pierwszy stosunek to moge odrazu bez prezerwatywy czy lepiej z

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basiureczux
OMG nigdy wiecej cilestuuuuu!... najgorsze świnstwo. zaczełam od cyprestu . to juz całkiem byla porazka, syf na syfie.. wymioty itd szczegolow zdradzac nie bede. Lekarz zmienił mi na cilest... 1 opakowanie elegancko zadowolona bylam. zrobilam przerwe. zaczelam po kilku miesiacch znow brac tabletki i znow cilest. znow 1 opakowanie super, cieszylam sie jak witamina C.. ale drugie :O stalam sie takim glodomorem. biore je o 22:00, klade sie spac i tak 5,6h po zaczyciu tabletki .. mdłosci, konczyly sie czasem wymiotami.. ale po tych 7 godzinach sie nie przejmowalam o skutecnzosc antykoncepcji. Miałam wrazenie ze im bardziej jestem glodna tym bardziej chce mi sie wymiotować, zapomnialam jak to jest byc glodnym tak naprawde, takie prawdziwe uczucie glodu, burczenie itd. zamiast tego mam mdlosci i uczucie pustego zassanego zolądka... czytalam ze jest to sztuczne uczucie glodu powodowane prez tabletki i ze trzeba sie hamowac, ale naprawde z tym bylo trudno. moze nie przytylam z 5 kilo bo uwazam ze jestem aktywna, ale musze zmienic to swinstwo bo juz rady nie daje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny a co powiecie na gravstat 250 na torbiel jajnika?tyje sie po nich?':/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hersa
Wiam ;) zaczęłam brać Cilest 26 czerwca, od dnia pierwszego krwawienia czyli 8 dni temu... Wszystko było by okey gdyby nie to, że jeszcze mam okres! a właściwie niewielkie plamienia co jakiś okres czasu(co około godzinę).. przeważnie okres kończył mi się po 5-6 dniach a teraz ciągle krwawię! Dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cccc_18
Przeczytaj dokladnie ulotke alb poczytaj na forach:) POdczas brania tabletek moga wystapic krwawienia w trzech pierwszych miesiacach:) Takze narazie obserwuj spokojnie powinno byc dobrze a jak nie to wybierz sie do swojego gin :) POzdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość effuncia
witam :) od pol roku biore Cilest.. ogolnie dobrze sie czulam tylko od ok 2 miesiecy mam mdlosci, ale poza tym jestem zadowolona, jesli ktos by mial jakies pytanie to słuze pomocą effuncia@poczta.fm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mb1406
Hej.Mam pytanie.Biore cilest na wywołanie okresu poniewaz mam problem z miesiączka. Biore tabletki 7 dni zaczynając od 19 dnia cyklu. czy tabletki te w przypadku takiego brania działają też antykoncepcyjnie? I jak w takim przypadku liczyc mam dni płodne itd?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mb1406
Hej.Mam pytanie.Biore cilest na wywołanie okresu poniewaz mam problem z miesiączka. Biore tabletki 7 dni zaczynając od 19 dnia cyklu. czy tabletki te w przypadku takiego brania działają też antykoncepcyjnie? I jak w takim przypadku liczyc mam dni płodne itd?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzka4
Hej jakiś czas temu lekarz przepisał mi cilest bo miałam bardzo bolesne miesiączki po pierwszych 4 tabletkach czułam się dobrze po czym zaczęły się mdłości i wymioty odstawiałam więc tabletki.. żałuję bo zauważyłam poprawianie się cery z którą mam problem.. Teraz sama nie wiem czy znów zacząć je brać i mimo wymiotów jakoś to przetrzymać bo może ustąpią czy jednak już nie próbować?? Wiem że to sprawa indywidualna ale może ktoś miał podobną sytuację zakończoną sukcesem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Biore drugie opakowanie Cilestu i wszystko jest wporzadku ale troche pogorszyla mi sie cera :( zauwarzlam ze mam troche wiekszy apetyt ale nie kazdego dnia, niekiedy nie moge patrzec na jedzienie...a wczoraj kolezanka powiedziala mi ze po tych tabletkach wyrosly jej wlosy w dolnej czesci plecow...Czy mam sie tym obawiac? I czy pogorszenie mojej cery to tylko chwilowy skutek uboczny? Jeśli ktos wie cos na ten temat to bardzo prosze o odpowiedz. P.S plusem jest to ze moje piersi sie powiekszyly :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serduszko988
Witam. Mam niespełna 21 lat Cilest biore od 4 mies.. Sa to moje pierwsze tabl gin przepisal mi je bo miałam bolu miesiaczkowe.. Wszystko jest ok ale martwi mnie ból piersi,, Normalnei przestaja po 1 opakowaniu bolec ale mi juz ciagnei sie to 4 mies ;( Nie tyje .. Nie mam nudnośći Cera tez nie poprawia sie.. Czekam na szybka odpowiedz bo niedlugo wyjezdzam i nie wiem czy je brac czy odstawic a moze zmienic na inne ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jowa
Jakie jest prawdopodobieństwo, że organizm nie zaakceptuje pigułek anty (Cilest w moim przypadku) i nie będzie działał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiula...
ehh lekarz przepisał mi cilest (wcześniej brałam novynette),niestety... gdy zacznę brać 1 opakowanie wyjeżdzam na tydzień, boję się, że wystąpią jakieś uciążliwe skutki uboczne... co ja wtedy zrobię:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×