Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

jekaterina

cilest-skutki uboczne

Polecane posty

Gość poprośbie
Witam Biorę cilest już 3 cykl. Najchetniej bym go odstawiła, ale tak się łudzę, że pomoże mi zwalczyć torbiel na jajniku... Ostatnio gin skrócił mi przerwę i kazał brać cilest z marszu... Wśród skutków ubocznych najbardziej dokucza mi to że pojawiło mi się więcej śluzu- biało szary rozciągliwy sporo na majtkach. I raz że mam paranoję na punkcie upławów=boje się bo chciałabym zawalczyć o dzidziusia, a dwa jest to okropne uczucie= momentami jakieś swędzonko i ślady na majtkach. Nie wiem czy to rzeczywiście wynik działania cilestu czy mam podejrzewać coś innego? Robiłam cytologię i miałam obfity wysięk, a potem wymaz z szyjki i na chlamydię i nic nie wyszło... Czy któraś też się męczyła z tym śluzem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poprośbie
jeszcze raz... Zapytuję: czy meczył którąś z Was spory śluz podczas brania cilestu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fonka
też tak mam. choć mniej niż kiedyś. wkładki higieniczne załatwiają sprawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poprośbie
Fonka, jeśli piszesz o wkładkach to rzeczywiście ilość takiego śluzu moze być spora , no i nie tylko u mnie. Tak, jak pisałam jestem przewrażliwiona na punkcie infekcji na dole, bo do starań chciałabym przystąpić z czystym kontem. A do gina pojadę tuż przed @ albo w trakcie -na usg i może trudno będzie ocenić co tam się dzieje. Może wspomnę o obawach i nich on się wypowie.... Czasem już jestem zmęczona tymi badaniami, dylematami i wizytami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saba3011
odsprzedam 2 listki cilest za 20 zł,lala3050@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frugot
biore cilest 9 lat z przerwami skutek uboczny brak orgazmu i brak ochoty na seks . ale skutecznosc antykoncepcji 100% i cera idealna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej czy zdarzyło się wam,że podczas brania cilest w samym środku cyklu pojawił się śluz lekko brązowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdarzyło mi się mieć taki śluz już drugi raz w samym środku cyklu,i przy takim śluzie bolał mnie brzuch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam drogie Panie biorę cilest od ponad 3 lat co jakis czas mam skutki uboczne takie jak mdłości przez cały dzień ból jajników wrażenie ,ze coś tam mam , brak apetytu biały śluz dużo , częste sikanie takie objawy są co pare miesięcy dodam ze przeszłam już przez rózne ilości testów ciażowych,w tym miesiącu mam identyczne objawy może bardziej wzmożone tylko ,że teraz bardziej się niepokoję ponieważ wydużyłam przerwę między blistrami o jeden dzień i zamiast wziąć 8 dnia wzięłam 9 dnia i tego samego dnia jak już wzięłam tabletkę kochałam się z męzem tylko ten jeden raz potem przez 2 tygodnie zero seksu.Teraz nie wiem czy byłam zabezpieczona czy nie dodam ze tabletki biorę cały czas regularnie do końca listka zostało mi 10 tabletek moje pytanie jest takie czy któraś z pań miała podobną sytuację i wszystko skończyło się dobrze czyli bez ciąży dodam ,że jestem mamaą 5 letnich blizniąt i z przyczyn ekonomicznych nie stać nas na kolejne dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NATALIA1712
Witam !!! Sprzedam Tabletki Cilest Nowe nie otwarte z Apteki 2 opakowania Mi niestety nie służa i musiałam odstawić .. Zainteresowane panie proszę o kontak na mail. Natalia17122@wp.pl POZDRAWIAM !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NATALIA1712
Witam !!! Sprzedam Tabletki Cilest Nowe nie otwarte z Apteki 2 opakowania Mi niestety nie służa i musiałam odstawić .. Zainteresowane panie proszę o kontak na mail. Natalia17122@wp.pl POZDRAWIAM !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MisiaRysia
Hej, mam do sprzedania dwa opakowania Cilest , jedeno ważne do 06/2013 drugie 11/2013 zainteresowane prosze o kontakt dnowak7@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, tabletki cilest, ginekolog, przepisal mi po zabiegu, po to by wyregulować mi hormony. Niestety ale była to porażka, i chyba na tym właśnie polega antykoncepcja. mianowicie, samopoczucie od początku było złe, nudnosci, sennosc, zmeczenie, straszny ból podczas stosunku przy wkładaniu, a co najgorsze silna alergia na twarzy, z która teraz własnie sie mecze. ale oczywiście na kazda kobiete działaja one inaczej. ale miejcie to na uwadze. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupię 2 opakowania Cilest-u kida_123@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cilest - sprzedam ! pittram@tlen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprzedam 2 opakowania tabletek Kontracept ważnych do 08.2016 (cena 20zł za opakowanie) oraz dwa blistry tabletek Cilest ważnych do 01.2015. (cena za blister 30zł) Odbiór osobisty w Otwocku. kontakt: 515164419. Tylko sms.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×