Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

jekaterina

cilest-skutki uboczne

Polecane posty

Gość Jowa
Skutki uboczne w moim przypadku to plamienia i nieco przedłuźony okres podczas brania pierwszego listka :) wszystko zależy od tego jak Twój organizm zareaguje na taką dawkę hormonów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiula...
właśnie tych plamień się boję... mam nadzieję, że będzie ok:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jowa
Krwawienia nie powinny być obfite, bardzo lekkie brudzenie także da się z tego jakoś wybrnąć ;P pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serduszko988
no po pierwszym listku praktycznie nie mialma okresu ale powoli wracam do normy.. Tylko ten bol piersi dalej sie utrzymuje najgorzej bywa n oca ;//

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniaWaWa
Czy podczas siedmiodniowej przerwy jest się zabezpieczonym też?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ada00
skończyłam drugie opakowanie Cilest i jak narazie zero skutków ubocznych, nie zauważyłam jakiś zmian libido, masy, owłosienia czy nastroju. Narazie mi sę podobają, boję się tylko opalać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 17latka
Myślę, że wszystkie się tutaj nakręcacie. Warto zapytać lekarza. Wiadomo, żę lekarz człowiek i , że nie musimy mu wierzyć i on mimo że powinien nie musi mówić nam całej prawdy. Jednakże uważam, że wszlekie wątpliwości, które nas dręczą powinnyśmy rozwiewać w lekarskim gabinecie. Na pewno wiedza od ginekologa będzie pewniejsza niż to, co ludzie piszą na forum. Ludzka psychika jest w stanie bardzo wiele, a więc jak będziecie myślały, że przytyjecie i to stanie się waszą obsesją to prawdopodobnie tak może się stać. Tak samo można wprowadzić się w chorobę. A więc nie bójcie się pytać lekarzy. Wszystko jest dla ludzi, także antykoncepcja. I wszystko jest z umiarem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość black 2304
hej niedawno zaczelam brac cilest i mam pytanko czy 21 dnia tuz przed odstawieniem proszkow do tej 7 dniowej przerwy mozna sie bezpiecznie kochac bez zadnych konsekwencji?? czy te proszki dzialaja wtedy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasida
ja biore tabletki cilest od 4miesiecy... Jak dla mnie to one sa najlepsze poniewaz to juz moja 3 zmiana tabletek antykocepcyjnych.Po innych tylam i bylam bardzo oburzona . A tabletki cilest sprawily,ze chudne i mam idealna cere oprocz tego mam mniej bolace miesiaczki i krocej one trwaja. Moim zdaniem kazdy organizm jest inny i innaczej odbiera kazda inna antykocepcie. A nie mialam mdlosci ani innych skutkow ubocznych po cilest JA JESTEM BARDZI ZADOWOLONA Z TEGO WYBORU (CILEST) . pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vaickou
biorę cilest od trzech lat. przez ten czas przytyłam ale to pewnie od tego, że więcej żreu.. poza tym żadnych skutków ubocznych. cz wskazana jest zmiana pigulek? slyszalam, ze powinno sie je zmieniac co jakis czas...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeb
witam ja pierwszego dnia brania cilestu dostalam strasznej wysypki na calym ciele, wzielam tylko 2 tabletki i dzis juz je odstawilam. czy ktoras z was tez tak miala??pozatym mialam silne bole miesni grzebietu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeb
az sie boje ze to moze cos innego - moze ospa :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeb
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pearly
zaczęłam dzis, pierwsza wzielam. wczesniej bralam plastry, i yasminelle. mam nadzieje ze wszystko bedzie jak najbardziej w porzadku:D POZDRAWIAM!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość penny____
drugi miesiąc biorę cilest. właściwie kończę drugie opakowanie w piątek. gin przepisał mi go, żeby moje miesiączki nie były już tak bolesne i żeby je wyregulować. w czwartek miałam stosunek, w niedzielę (tydzień przed końcem opakowania) dostałam, nazwijmy to okres. w pierwszym opakowaniu miałam plamienia, ale nie były bolesne, tym razem to jest horror, piersi, lędźwie i brzuch mnie tak bolą że ledwo co chodzę, jak przy normalnych miesiączkach. powoli kończy mi się to, ale bóle podbrzusza zostały. w piątek kończę opakowanie i powinno nastąpić krwawienie z odstawienia. czy nastąpi, jedno się nie skończyło, a drugie zaczęło? a może jestem w ciąży :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość penny___
aha, gin mi powiedział, że będą plamienia i że jakby bóle nie ustaną po trzecim opakowaniu to mam przyjść do niego. poczekać jeszcze to jedno opakowanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość womenn
no jak ci tak powiedział to poczekaj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nataluś
no a może mi ktoś napisać czy w skutkach ubocznych CILESTU występują upławy??? bo biorę od środy te pigułki i jakoś tak brzydko ze mnie leci i "zapach" też nie ten (sorka, ale nie wiedziałam jak to ująć)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boof
chciałam dodać, że mój śluz też miał strasznie dziwny zapach, poza tym straciłam ochotę na sex, na prawdę cudem było namówienie mnie na cokolwiek jeśli chodzi o te sprawy, jeśli już się udało, to nie byłam w ogóle mokra i nie miałam orgazmów, często przez to płakałam bo myślałam, że coś się ze mną niedobrego stało, że mój chłopak już mi zbrzydł etc. odstawiłam tabletki po 7 czy 8 miesiącach brania, w sumie tak z przymusu bo nie miałam dostępu do lekarza tam gdzie byłam, ale dzięki temu zrozumiałam, że to wszystko wina tych tabletek! Moje libido znów jest w porządku a nawet może i wyższe :D no, ale jest ryzyko i po prostu znów muszę iść po jakieś tabletki, jestem przekonana, że Cilestu już nie kupię. Ale tak poza tym to dobre leki, nie przytyłam nie schudłam, poprawiła mi się cera i biust stał się trochę większy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oliwka78911
Hej biore cilesit dopiero od trzech dni, pierwszego dnia wzielam ok 9 rano wczoraj tez a dzisiaj cos mi sie pomylilo i o 8. czy ta godzina roznicy ma jakies znaczenie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość womenn
Nie masz czym się martwić godzina różnicy praktycznie nic nie robi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Lekarz przepisał mi właśnie cilest po badaniach i wykryciu torbiela na jajniku (39 mm x 38 mm). poprzednio brałam Yasminelle,ale trwało to krótko, bo stan mojej cery dramatycznie się pogorszył do tego stopnia, że leczyłam ją antybiotykami... Teraz branie Cilestu jest konieczne, żeby "rozgonić torbiel", jednak mam wiele obaw co do cery... do tej pory zostało mi wiele przebarwień... Zapewne tabletki anty nie należą do jednego worka i może nie na kazde tak bede reagowac... wiadomo, zawsze to duża wygoda w antykoncepcji, ale musielismy z mezem rezygnowaz z tego ze wzgledu na moj stan cery.. Pozdrawiam, Inez, 19 lat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maksiuniu
od 10 lat biorę Cilest i oprócz małych wahań nastrojów nie mam skutków ubocznych, jednakże nie polecam sugerować się opiniami na forum, bo nic dobrego z tego nie wyniesiecie, polecam wizytę u sprawdzonego ginekologa, który rozwieje wszystkie wątpliwości związane z antykoncepcją, dobry ginekolog po skierowaniu na podstawowe badania lekarskie (zazwyczaj jest to badanie krwi, moczu, pomiar ciśnienia) oraz po badaniu USG zaproponuje odpowiedni do wyników badań i wieku środek antykoncepcyjny!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m1990
Słuchajcie mam problem,ostatnia tabletke wzielam w srode o 22 i dzisiaj zauwazylam,ze nie wzielam tej z czwartku,wiec od razu wzielam dwie... dopiero pozniej przeczytalam z emoglam je juz odstwic,bo do konca listka zostały mi 2 tabletki... no ale juz je wzielam i chciałabym wiedziec czy jestem dalej zabezpieczona czy nie/? mam robić przerwe 7-dniowa jak juz wezme te 2 ostatnie czy nie?? prosze o odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agarek210
A jeśki biore juz tab miesiąc i wzięłam ostatnią tab 4 dńi temu a tu nie mam jeszcze okresu.. Co dalej? Za 3 dni brać następne opakowanie czy do lekarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola_1911
Hej! Biorę cilest ok. pół roku! Nie mam skutków ubocznych i wszystko gra! Mam takie pytanie! Może dla niektórych dziwne lub bezsensowne ale żeby przeczytać wszystkie Wasze wypowiedzi na tym forum to trzebaby całymi dniami siedzieć przed kompem a nie mam tyle czasu bo mam już dzidziusia ale spokojnie!!! wtedy nie brałam żadnych pigułek i udało nam się z mężusiem 3 lata bez ciąży! Więc pytam wprost to może ktoś mi szczerze odpowie proszę! Możemy z finałem do środka?? Bo boimy się następnej ciąży! Przynajmniej nie teraz ani w najbliższym czasie! Ale robimy to z finałem na mnie a chcielibyśmy normalnie! Czy ma któraś z Was większe doświadczenie w tej dziedzinie :-)? Proszę o odpowiedź! Pozdrawiam! Olusia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość womenn
ola_1911 Myślę, że możecie skończyć z finałem w środku ja biorę już cilest z 3 lata. Mój facet kończył we mnie nie raz w środku i do tej pory nie jestem w ciąży. W sumie już tego nie robi, ponieważ sam twierdzi, że nie przepada za tym:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystich. mam pytanie: biorę cilest dwa tygodnie... mój mężczyzna niespodziewania spuścił się we mnie... czy istnieje duże prawdopodobieństwo ciąży?? czy lek już działa ja powinien?? prosze o odpowiedz:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość womenn
Myślę, że nie masz się czego bać. Na ulotce jest napisane, że Cilest działa już od pierwszej wziętej tabletki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×