Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

jekaterina

cilest-skutki uboczne

Polecane posty

Gość Ilonka291
hej dziś wzięłam 3 tabletkę i szczerze mówiąc żadnych skutków ubocznych nie zauważyłam:) najbardziej boje się że przytyję... zrzuciłam ostatnio kilka kg i nie chcę ich z powrotem... na bieżąco będę opisywała swoje obserwacje. jak do tej pory to tylko tyle że słabiej krwawię i nie boli mnie brzuch, zmian nastroju nie zauważyłam, może nawet trochę lepszy humor mam:) oby tak dalej było... czy dużo z was w skutkach ubocznych zauważyło tycie?? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwiamaz
Hej. Ja biorę Cilest od ponad 2 tygodni. Wcześniej brałam jasmine (deko przytyłam, ale niewiele) poz cilest nie przytylam nic, wrecz mam wrazenie, że stracilam troche apetyt. mialam troche mdlosci poczatkowo, ogolnie w porzadku- jestem zadowolona:)oby tak dalej. słyszałam tez, że kilogramy których sie nabiera przy zazywaniu tabletek samoistnie sie zrzuca, bez odchudzania itp, organizm odzyskuje swoja naturalna motoryke, przystosowuje sie to dawki hormonow i jakby6 współpracuje, ale nie wiem, czy to do konca sprawdzone info.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ilonka291
hej do skutków ubocznych mogę dorzucić jeszcze lekkie mdłości po zażyciu tabletki, ale są na prawdę prawie nie wyczuwalne:) ale jak się czepiać to się czepiać wszystkiego:) co prawda to mój 5 dzień ale jak do tej pory jestem bardzo zadowolona:) i mam bardzo dobry humor:P... pozdrawiam i polecam... a i cere mam jakąś taka ładniejszą... wypoczętą taką:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajgorek
dziewczyny pomozcie :) zapodzilam ulotke i sie pogubilam po okresie trafilam do szpitala, zdazylam wziac dwie tabletki i przerwalam z racji choroby.. nie ze umyslne tylko trafilam z goraczka i dosc ten stan sie utrzymywal pozniej stresy zabiegi itp teraz bede miala na dniach okres i co robic? w ktorym dniu powinnam zaczac nowe opakowanie? w okresie? czy tak jak dawniej po okresie w wyznaczonym dniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwiamaz
Powinnaś wziąć tabletkę tak, jak na ulotce,czyli w pierwszy dzień miesiączki, z racji tego, że wzięłaś tylko dwie pigułki. Miałam kiedyś taka sytuacje i dzwoniłam do swojego lekarza:) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stojeczek
dziekiiiiii :) wlasnie dzis dostalam okres no i twoja odpowiedz- wszystko na czas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spimka
A czy te tabletki trzeba tak koniecznie brać o określonej porze np o 21? czy może byc plus minus jedna godzina?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serduszko988
Spimka jesli chcesz aby miały działanie anty to bierz o stałej godzinie ;] najlepiej wieczornych bo mozna czasem miec nudnosci pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olciaa3001
Brałam Cilest ale jakos mi nie słózył miałam ciagle bóle złe samopoczucie plamienia cera tez nie była w najleprzej formie itd. przestałam brac teraz mam 7 dniowa przerwe w której wystąpiły krwawienia. Moim pytaniem jest co z miesiaczka czy dostane ja w normalnym terminie czy teraz bd dostawac w takim terminie jak własnie ta 7 dniowa przerwa ??? porosze o porade Dziekuje z Góry ;) Pozdrawiammm..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olciaa3001
Prosze o Szybką odpowiedz ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość womenn
nie zrozumialam Cię dobrze ale postaram się pomóc. Przez jaki czas brałaś Cilest? Jeżeli było to twoje pierwsze opakowanie albo drugie to normalną to rzecz, że masz krwawienie w czasie brania tabletek i w trakcie 7 dniowej przerwy. Trochę nie rozumiem twojego problemu. Bo okres powinnaś dostać w przeciągu tych 7 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość womenn
Po przeczytaniu kolejny raz chyba zrozumiałam o co Ci chodzi. Jeżeli przestałaś brać Cilest to po skończeniu ostatniego opakowania powinnaś dostać okres w przeciągu tych 7 dni, natomiast później to prawdopodobne, że możesz dostawać okres regularnie tak jak byś brała tabletki ale nie musisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość regina 35
Witajcie!Ja juz biore 16 lat cilest i dzieki Bogu jest wszystko ok! Raz w roku wizyta u ginekologa,szczegółówe badania!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia17736
prosye bardyo o pomoC! biore te tabletki juy 4 miesiac ale problem w tzm ye bralam je regularmnie lecyzdyis policyzlam i okayalo sie ze ktoregos dnia nie wzielam ale nie wiem kiedy :( i ma wielki problem bo nie wiem co zrobic:( odlzoyc tabletki czy brac? nie wiem pomocy! i czy jestem w ciazy tez nie wiem gdyz nie pamietam ktorego dnia zapomnialam ta tabletke a za 6 dni powinnam skonnczyc branie tabletek lecz zostalo 7 plis pomocy!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olciaa3001
Womenn............ ;) Dziekuje za odpowieć i pomoc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość womenn
Nie ma za co:) madzia17736 co się stało to się nie odstanie weź wszystkie jakie ci zostały i uzywaj dodatkowego zabezpieczenia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia17736
Wpmen dziekuje Ci ;) ale juz dzwonilam do ginekolog i to samo mi kazala zrobic Lecz nnajfgorsze w tym wszystkim jest to ze nie mam pojecia kiedy prxzeoczylam te tabletke i czy czasem nie wpołzylam gdy jej nie bralam Strasznie sie boje ze moge zajsc w ciaze badz zaszlam.. :( ale z drugiej strony skoro biore juz tabletki dlugo bo ponad 2 lata a cilest 4 miesiace to chyba jaies zabezpieczenie bylo prawda? sama nie wiem :( Prosze women o odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olivia19
Witajcie kobietki, mam takie pytanie. Jestem przy pierwszym opakowaniu cilestu, jak narazie nie kochałam się jeszcze z chłopakiem. Lekarka powiedziala mi, że tabletki zaczynają działać dopiero po 14 dniach, a ja dokładnie 14-stego dnia brania pigułek mam zaplanowany romantyczny wyjazd. Tylko teoretycznie wychodzi na to, że właśnie wtedy mam dni płodne, więc jesli tabletki nie będą jeszcze działać... Sama już nie wiem, uważacie, że powinnam użyć dodatkowo prezerwatywy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwieńka
witam dziewczynki! Zanim weźmiecie Cilest przeczytajcie.... Otóż biorę te tabletki 1,5 roku.... Nie przytyłam (ale nie mogę też stracić na wadze... mimo ćw i diety), nic mnie nie bolało, okres idalnie się ułożył, krwawienia regularne, krótkie i mało obfite. Cera super.Jednak jest coś co zniszczylo mi życie..... Te tabletki wywołały u mnie silną depresję!!!!! Ciągle płaczę o wszystko robię wyrzuty chłopakowi, pojawiły się lęki, zrezgnowanie TOTALNIE nic mnie nie cieszy... w jednej chwili się smieję a w drugiej za chwilę robię awanturę i płaczę.... pojawiło się to okolo trzech miesięcy zanim zaczęłam je brać.... zdecydowałam się na zmianętabletek, były to moje pierwsze. Ostatnio bylam u psychiatry po coś na uspokojenie aż moja mama oglądała program w TV i podpowiedziała mi że to wszystko może być przez tabletki.... dopiero zaczęłam kojarzyć fakty.... :( naprawdę uważajcie... co prawda każda z nas jest inna ale czytałam fora i te opinie się powtarzają....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość womenn
olivia19 to jakaś bzdura ! Tabletki działają od wzięcia pierwszej. bodajże nawet na ulotce jest to napisane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość womenn
madzia17736 ja też biore tabletki juz od ponad 2 lat i szczerze mówiąc samej mi się zdarzało zapominać jakiejś tabletki a zajście w ciąże podobno nie jest takie proste jak się wydaje:) Słyszałam też ze jak się bierze tabletki regularnie i przez jakiś okres to później trudniej jest zajść w ciąże więc myśle, żę Ci nic nie grozi.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olivia19
No wlaśnie niby na ulotce jest napisane, że działają już od 1-szego dnia, ale byłam u pani ginekolog uchodzącej za jedną z lepszych we wrocławiu i ona tłumaczyła mi, że ulotki często są nieaktualne itp... Dziwne to trochę, że ilu lekarzy tyle opinii na ten temat... a ja boję się bardzo, bo ciąża teraz to byłaby katastrofa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia17736
Women dziekuje Ci za wsparcie ;) nie wiem naprawde cop bybylo gdybym byla w ciazy,teraz czekam na miesiaczke i mam nadzieje ze sie doczekam a strach zawsze jest bo ludzie przeciez wpadadja choc do onca nie wiem czy brali tabletki czy tez nie ;) W kazdym badz razie kobietko women na pewno dalas mi otuche ;) moj chlopak tez jest dobrej mysli , teraz tylko czekanie... Milego dnai i pozdrowionka!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia17736
Olivio19 ja bedac u Ginekolog rowniez dostalaam taka uwage ze zaczynaja one dzilac po 14 dniach bo musi sie organizm przystosowac, lecz bylo to przy braniu pierwszych moich tabletek antykoncepcyjnych ,wiec jesli te rowniez sa Twopimi pierwszymi jakie zazywasz uwazam ze powinnas zastsowac zabezpieczenie dla swietego spokoju ;) Pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość womenn
Nie ma za co od też jest to forum zeby sobie pomagać. Ja juz biore tabletki od ponad 2 lat więc trochę się naczytałam i popytałam, więc co będę mogła to pomoge.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia17736
Women Jeszcze pytanko do Ciebie ;) a mianowicie myslisz ze na pewno nie jestem wciazy? czy jednak sa szannse? najgorse jest to jak juz wspominalam ze nie wiem kiedy tabletki nie wzielam ;/ czy to bylo w 1 czty 2 badz 3 tyg...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość womenn
hmm nie wiem co Ci powiedzieć bo niczego nie można być pewnym, tym bardziej, że każdy jest inny. Najlepszym rozwiązaniem w tej sytuacji było by kupienie tekstu ciążowego i przekonania się. Jeszcze Ci powiem, że mi się też parę razy tak zdarzyło i nie jestem w ciąży ani nie byłam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia17736
Wiesz strasznie sie bpje kupic tego testu!! wiem ze to glupie ze powinnam ze tak najlepiej ale wole nie robic bo jesli sie okaze ze jestem naprawde nie wiem co zrobie ;( a gdy slysze od dosiwdzczonej kobiety pocieszajace slowa odrazu mi lepiej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość womenn
Nie ma czego się bać jak masz być w ciąży to będziesz, więc lepiej jak się dowiesz o tym wcześniej niż później. Myślę, że powinno być ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×