Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

jekaterina

cilest-skutki uboczne

Polecane posty

Gość madzia17736
Jejuuuuu boje sie! Dzieki Ci women naprawde super ze jestes ;D ;) hi hi czuje sie lepiej gdy mi ktos tak przygada do rozumu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olivia19
madzia17736- tak, to moje pierwsze tabletki. Dodam jeszcze, że będzie to mój pierwszy raz w ogóle ;) i dlatego nie chciałam zawracać sobie głowy dodatkowo prezerwatywami... no ale to będzie dokładnie po 14-stej tabletce, więc chyba dla pewności użyjemy dodatkowego zabezpieczenia. Buźka Dziewczyny, dobrze, że jest takie forum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olciaa3001
brałam tabletki Cilest ale mi nie słuzyły wziałam 1 opakowanie po którym wystapiły krwawienia. czy teraz powinnam dostac miesiaczke nastepna w takim terminie jak własnie te krwawienia w 7 dniowej rzeriwi. czy misiaczka powinna wystapic we wczesniejszym terminie. ???? prosze o odpowiedz Dziekuje z Góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olciaa3001
brałam tabletki Cilest ale mi nie słuzyły wziałam 1 opakowanie po którym wystapiły krwawienia. czy teraz powinnam dostac miesiaczke nastepna w takim terminie jak własnie te krwawienia w 7 dniowej rzeriwi. czy misiaczka powinna wystapic we wczesniejszym terminie. ???? prosze o odpowiedz Dziekuje z Góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Bralam jakies 3-4msc temu cilest wszystko bylo ok chociaz jak sie teraz nad tym zastanowie to przytylam ale dopiero teraz po waszych wypowiedziach uswiadomilam sobie ze to moglo byc od niego.. chociaz wtedy tez sporo jadlam.... ale do rzeczy... W pt wzielam 1 tabletke... fakt faktem bylam wtedy tez na imprezie sporo wypilam i bol glowy zrzucalam na kaca rannego ale 1 raz mam tak ze trwa to juz 2 dzien! Strasznie boli mnie glowa nawet tabletki na bol glowy nie pomagaja... wczoraj w nocy obudzil mnie taki bol ze nie moglam wytrzymac jakos wogole sie zle czuje tylko nie wiem czy jest to spowodowane kacem czy Cilestem? Jak go bralam 1 raz to nie mialam zadnych takich objawow wszystko bylo wporzadku... czy jest to mozliwe zeby teraz moj organizm zareagowal calkiem inaczej??!! I jesli to wina tabletek to ile czasu to bedzie trwac? JAK MYSLISCIE GIRLS??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nelly2001
mam pytanie brałam Cilest ale kompletnie mi nie słuzył czułam sie bardzo zle, wiec wwziełam 21 tabletek po których była 7-dniowa przerwa w której wystapiły krwawienia. czy te krwawienie to był okres ?? czy termin mojej miesiaczki sie teraz zmienił na date tej 7-dniowej przerwy?? czy owinnam dostac okrez regularnie. skoro juz nie biore cilestu? plisssss:d o opd ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nelly2001
mam pytanie brałam Cilest ale kompletnie mi nie słuzył czułam sie bardzo zle, wiec wwziełam 21 tabletek po których była 7-dniowa przerwa w której wystapiły krwawienia. czy te krwawienie to był okres ?? czy termin mojej miesiaczki sie teraz zmienił na date tej 7-dniowej przerwy?? czy owinnam dostac okrez regularnie. skoro juz nie biore cilestu? plisssss:d o opd ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ASIA 20
MAM PYTANIE.W CZWARTEK WZIELAM PRZEDOSTATNIA TABLETKE CILEST I DOSTALAM W TEN DZIEN MIESIACZKE.CZY TO COS NIE TAK?CZY POPROSTU MUSI MI SIE UREGULOWAC BO DOPIERO BIARE JE PIERWSZY RAZ A JESTEM 3 MIESIACE PO PORODZIE.POMOZCIE BO BOJE SIE ZE ONE NIE DZIALAJA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ASIA 20
MAM PYTANIE.W CZWARTEK WZIELAM PRZEDOSTATNIA TABLETKE CILEST I DOSTALAM W TEN DZIEN MIESIACZKE.CZY TO COS NIE TAK?CZY POPROSTU MUSI MI SIE UREGULOWAC BO DOPIERO BIARE JE PIERWSZY RAZ A JESTEM 3 MIESIACE PO PORODZIE.POMOZCIE BO BOJE SIE ZE ONE NIE DZIALAJA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sania_Katowice
Witam, potrzebuję 1 opakowanie cilest na już, chętnie odkupie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość królowaarturowa
Dziewczyny! Jak to właściwie (do cholery) jest? Dziś byłam u ginekologa. Zapisał mi właśnie cilest (sa to moje pierwsze tabletki antykoncepcyjne - mam 21 lat) i zalecił wziąć pierwszą tabletkę w pierwszym dniu miesiączki. Powiedział też, że tabletki zaczynają pełnić swoją funkcję już po kilku godzinach od zażycia pierwszej! Wywnioskowałam, że zaraz po tej miesiączce będę mogła bezpiecznie uprawiać sex ze swoim chłopakiem. Niestety w Waszych postach wyczytałam, że trzeba odczekać 14 dni :( ... i nie ukrywam, że trochę mnie to zasmuciło i zaniepokoiło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emka123
ja jako takich nie mam skutków uboczynych-ale dopiero zaczynam z cilestem, niepojoi mnie tylko, ze od pierwszej tablekti wzietej w pierwszy dzien okresu-miesiaczka ta byla skapa i krotka. wiem ze tak cilest moze oddziaływac cilet potem, ale nie wiem czy na ta pierwsza miesiaczke tez? jak myslicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość królowaarturowa
chętnie bym Ci pomogła emka, ale nie mam pojęcia jak to jest... skoro mój gin powiedział, że już po kilku godzinach mają właściwości anty to na "zdrowy rozsądek" można uznać, że ma też wpływ na miesiączkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emka123
dzieki za odp, wczesniej kochalismy sie z chlopakiem, ale przy mega ostrożnosci i logicznie myslac nie ma czego sie bac, ale wiecie jak to jest, jak zacznie sie nad czyms zastanawiac...i stad moje pytanie, bo zagrozenia ciazy niby nie ma, ale dlaczego bylo wiec tak?? moze ktos jeszcze cos wie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sivva
Stosuje Cilest od 3 miesięcy i jak jak razie jedynym skutkiem ubocznym jest to, że schudłam. Nawet mi libido mi nie spadło, wręcz przeciwnie. Jest bardzo zadowolona z tabletek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość królowaarturowa
mam nadzieję sivva, że w moim przypadku będzie podobnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cilest Cilest
ma ktoś sprzedac jedno opakowanie cilest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kitiola
Ja biorę cielest już 2 lata i jestem bardzo zadowolona. Podziele się z wami pewnymi uwagami i odczuciami nt tych tabletek. Napewno dzialaja i to dobrze, już od pierwszego dnia pod warunkiem ze zazylo sie 1 tabletke w odpowiednim czasie, tj pierwszego dnia okresu. Duzo z was pisze o dzialanaiach niepozadanych. Najwazniejsza rzecza jest sprawdzenie u gina czy nie masz tendencji do zachorowania na zakrzepice. Jak wiadomo tabletki anty zageszcczaja krew i moga prowadzic do zatoru, zakrzepu, zawalu serca, udaru a także śmeirci! Jeśli zle sie odzywiasz, zyjesz w stresie, masz pare kg za duzo, albo ktos u ciebie w rodzinie chorowal na choroby uk krazenia lepiej zwrocic na to uwage. Coraz wiecej lekrzy przepisuje kobietom leki na rozcienczenie krwi, np: polocard 75mg lub acard. Zapobiegaja one tworzeniu zakrzepow - biore juz ponad rok i sie nie martwie. Inna sprawą moga być silne, migrenowe bóle głowy, po bokach lub z tyłu.. to nie kac, nie zmeczenie, ale.. tabletki anty podnosza cisnienie.. wiem z wlasnego doswiadczenia. Jeśli zmierzysz sobie i zobaczysz 100/150 to juz masz odpowiedz. U mnie się to zdarza ale na szczescie sporadycznie.. co do planowania rodziny. im dluzej bierzesz tabeltki tym faktyczne twj organizm sie przyzwyczaja i ciezej zajsc w ciaze.. ale nie jest to nie mozliwe. najlepiej odstawic tabletki 3-6 miesiecy przed.. zrobic dokladne badania, zaczac przyjmowac kwas foliowy, zmienic diete i pogadac z lekarzem. Czasami mi sie wydaje ze ludzie mysla ze jeden seks i juz jest dziecko i zwalaja wszystko na tabletki. Nieprawda! to tyle na poczatek, jesli macie jakies pytania i chcecie zapytac to piszcie bouviak@interia.pl jesli bede potrafil pomoc to napewno odpisze ;)A

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brydia
witam.Ja wzięłam 1 opakowanie tabletek cilest i bardzo mnie móliło po nich.Tu piszecie że po paru opakowaniach powinny sie unormować.Mam taką nadzieję,bo też miałam zamiar je odstawić.Narazie nie tyję.Mam 38lat.I mam nadzieję że wszystko będzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia20
MAM PYTANIE.W CZWARTEK WZIELAM PRZEDOSTATNIA TABLETKE CILEST I DOSTALAM W TEN DZIEN MIESIACZKE.CZY TO COS NIE TAK?CZY POPROSTU MUSI MI SIE UREGULOWAC BO DOPIERO BIARE JE PIERWSZY RAZ A JESTEM 3 MIESIACE PO PORODZIE.POMOZCIE BO BOJE SIE ZE ONE NIE DZIALAJA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc:) mam do odsprzedania 7 opakowań cilest, jak cos prosze o maila: szczecin1986@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stojeczek
a za ile?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stojeczek
a za ile chcesz odsprzedac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 9 lat brania
hej ja bralam cilest ponad 9 lat, od samego poczatku znosilam je dobrze, czesto bralam po dwa lub trzy op pod rzad badz tez bralam tabl z opoznieniem jak widac w ciaze nie zaszlam czyli dzialanie ok. Co do skutkow ubocznych hmm teraz chyba moge o nich napisac kiedy ich nie biore, zmiana nastroju z minuty na minute potrafilam zlapac takiego dola w ciagu minuty ze bym rozszarpala kazdego kogo mialam pod reka, sex roznie bylo wiem ze teraz bez cil moje doznania sa silniejsze bardziej odczuwalne, poprawa cery teraz porazka hehe. nie przutylam po nich ale ciezej bylo mi sie odchudzac wolniej gubilam kilogramy, zylki na nogach ale nie jest zle. Pomimo iz caly okres brania cilestu palilam papierosy bylo ok. Jedyne co bylo dla mnie dziwne to ze zawsze szyciej sie upijalam i dlugo leczylam po . male ilosci alkoch powodowaly ze bylam pijana heh. Pozatym to polecam ale wiadomo co kobieta to inaczej. teraz jestem w drugim cylku bez i startujemy do powiekszania rodzinki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 9 lat brania
a i zapomnialam o wlosach- mam ich duzo mniej o zgrozo:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga8619745
Hej! Mam pytanie. Może i kłania się u mnie czytanie ze zrozumieniem, ale ja tam wolę być pewna (; Ta 7 dniowa przerwa oznacza,że jeżeli skończę opakowanie w pon, to drugie zaczynam we wtorek następnego tygodnia, tak?:P Czyli 7 dni bez tabletek, a nie po tygodniu kolejne opakowanie?(; Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akniluap
Hej, biorę cielst 2 lata i biorę również polocard w dawce 75mg/dzień. Ostatnio boli mnie serce, czasmi dretwieje mi lekko lewa reka. Ponieważ biorę ten polocard to myslę ze to nie sa objawy zawału. Ale troche sie martwie, szukalam po niecie i znalazlam ze to sa objawy czasami na tle nerwicowym albo poprostu powiklania po grypie. Macie jakis pomysl zeby podreperowac moje serduszko??? moze omege 3 kupie w aptece? proszę o wasze porady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IzabellaH24
Witam. mam pytanie czy brał ktoś długo tabletki CILEST a teraz ma dziecko??? ja biorę tabletki 3lata i ktoś mnie ostatnio uświadomił ze mogę mieć problem z zajściem w ciąże bo tabletki CILEST sa bardzo mocne. po zakończeniu cyklu już nie biorę chce zacząć brać inne ale nie za bardzo mi się to uśmiecha bo po cilest czułam się super miałam ładne piersi i wogole wszystko OK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziaaa29
witam, mi mój ginekolog przepisał niedawno Cilest , beda to moje pierwsze tabletki anty.:-) I właśnie powiedział mi, że nie mają nie wiadomo jak dużej dawki hormonów, dlatego są dobre też dla młodych dziewczyn ( mam 18 lat;p) i żebym się nie obawiała :)) nie wiem, z każdym jest inaczej mam nadzieje, że dla mnie beda dobre . Moja kuzynka brała je 5, 5 roku od 17 roku zycia, póżniej chciała zajśc w ciąze wiec odstawiła i minęło niecałe pół roku i zaszła w ciąże , wiec watpie zeby sytuacja o ktorej słyszałaś miała miejsce akurat dlatego, że te osoby brały te tabletki :] pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×