Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

jekaterina

cilest-skutki uboczne

Polecane posty

Gość IzabellaH24

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IzabellaH24
Dziękuje madziaaa29

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola2010
dzisiaj bede brac 1 tabletke Ciles'u , naczytalam sie na forach ... i az mam stracha ;p czy obejdzie sie bez mdlosci i wymiotow heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmhm
Cześć Dziewczyny! Ginekolog przepisał mi Cilest w celu leczenia torbieli jajnika. Zalecił, żebym przyjmowała go zaczynając od dnia, gdy byłam na wizycie (środek cyklu). Na ulotce i w waszych wypowiedziach przeczytałam, że należy przyjmować Cilest od 1. dnia miesiączki... Czy w związku z tym, że przyjęłam go nie w 1. dniu okresu, Cilest nie będzie mieć także działania antykoncepcyjnego? :) Proszę o odp !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karina_ok
Biorę cilest już 3 lata jedyne co zauważyłam to, że schudłam 4 kg i mam lepszą cerę..No i nie wiem czy to od tabletek że mam bardziej widoczne żyły na nogach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, otóż biorę Cilest, dopiero pierwsze opakowanie.. I..zdarza mi się spóźnić np jak powinnam wziąć o 19 biorę czasem o 19:45, czyli powiedzmy godzina opóźnienia, ale to była tylko kilka razy większość dni się pilnuję. Myślicie, że jeśli teraz bym odbyła stosunek ze swoim chłopakiem miało by to wpływ na antykoncepcję? Co prawda lekarz kazał mi brać o stałej porze np przed snem, a nie mówił nic o stałej godzinie, ale Wy tu tak każecie przestrzegać tej godziny, że już sama nie wiem... Proszę o odpowiedź! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Mam pewien problem i proszę o szybką odp. Od trzech miesięcy biorę tabletki cilest, jestem w trakcie ostatniego dnia 7-dniowej przerwy i nie wiem czy mam zażywać tabletki z następnego opakowania, skoro w tym miesiącu(to byłaby siódma tabletka z 21) mam operację wycięcia migdałków i nie wiem jak długo będe w szpitalu. Nie wiem czy brać tabletki z następmego opakowania, potem pare dni nie brać ze wzgledu na pobyt w szpitalu, a potem po powrocie dokończyć opakowanie czy może po prostu na ten miesiąc odstawić tabletki. Czy mogę mieć obawy co do skuteczności antykoncepcyjnej w nastepnym miesiącu, jeżeli przez ten miesiąc nie będe brała tabletek? Proszę o POMOC!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziaaa29
do "hmhm" jeżeli pierwszą tabletkę wzięłaś w środku cyklu, to znaczenie antykoncepcyjne uzyskasz po dwóch tygodniach brania tych tabletek , póki co dodatkowo prezerwatywa, bo tabletki Cie nie zabezpieczą-.- pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziaaa29
Do "Everly" Niczym sie nie przejmuj :) 45 minut to nic, nie trzeba brać tabletek o stałej godzinie co do minuty:P Moj ginekolog tez powiedział mi że o stałej porze, ale tłumaczył, że np. wieczorem.. I czy wezmę o 19, czy o 21 to nie ma większego znaczenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziaaa29
Do "masakra13" Ja na Twoim miejscu brałabym przez cały czas, z tego co wiem cilest nie wpływa na inne tabletki (jedynie w połączeniu z niektorymi antybiotykami zaleca sie stosowanie dodatkowej metody) . Myślę, ze jesli nie brałabyś tabletek tylko w momencie pobytu w szpitalu mogłabyś narobić "zamieszania" w organiźmie. I z pewnością musiałabyś się dodatkowo zabezpieczać, dlatego jeśli koniecznie nie chcesz brac tabletek podczas pobytu w szpitalu to najepiej odłorzyć na caly miesiac .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja brałam Cilest, ponieważ po kontracepcie (niskodawkowym) miałam 0 libido. W cilest jest tej dawki 2 razy więcej i miało to być na pobudzenie seksualne, ale niestety było tylko gorzej. Z tego co wiem to lekarze przepisują CIlest kobietom które rodziły, nie chcą przepisywać ich kobietom przed porodem, bynajmniej u mnie w mieście tak mówią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaaa.
Hej. Mam pytanie. Bo zaczełam brać Cilest, biore o 9 dni.. i wspolzylam z chlopakiem niestety gumka nam pekla.. czy duza jest mozliwosc ze jestem w ciazy?? prosze pomozcie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość schoppe
mam zacząć brać cilest. pytanie: palę fajki- jak bardzo to przeszkadza? bo mi lekarz powiedział, żebym 10 nie przekraczała i żebym postarała się ograniczyć, ale palę już długi czas, to moje pierwsze tabletki i sama nie wiem... będę wdzięczna za odpowiedź ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola16181988
nie musisz sie obawiac gdy gumka pękła, masz 100% pewność ze nie doszlo do zaplodnienia, bralam te tabletki prawie 3 lata i sporo wiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kclb81207
Mam pytanie dziewczyny nie ma któraś z Was odsprzedać Cilestu ? prosze o odpowiedzi na maila kasia9019@buziaczek.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość halik20o09
----> kclb ... Nie wiem czy ci wiadomo, ale handel lekami ( w tym tabletki) na recepte jest karalne??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilonus
mam 23 lata,i od styczna jako pierwsze w swoim zyciu zaczelam stosowac tabletki Cilest. Wlasnie skonczylam drugie opakowanie i mam przerwe. Mam po nich straszny apetyt,przytylam juz 5kg,zaczelam sie pilnwac,bo nie dlugo wakacje;-) Piersi mi okropnie urosly,nie mieszcza mi sie do stanika;-) ale do tego strasznie mnie bola,nie mam pojecia dlaczego! A na to wszystko pogorszyla mi sie cera,mam straszne wypryski! Na pocztaku stowoania wystepwala u mnie bezsennosc,,tragedia dla mnie,bo uwielbiam spac!!! I mam po nich wysokie cisnienie,a jak zapale to juz wogole,chociaz wcale duzo nie pale 1-3 papierosow dziennie,niekiedy wcale. ale mysle,ze chyba je zmienie, jeszcze zobacze jak bedzie po 3 opakowaniu,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola2010
hej! skonczylam 1 opakowanie Cilest'u w czwartek a do tej pory nie wystapilo u mnie krwawienie...czy to normalne ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ana....
mam pytanie mam tłuszczaka na piersi czy w związku z tym mogę zarzywać cilest proszę o szybką odpowiedz dziekuje i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola16181988
moze lepiej skontaktuj sie z kekarzem....ja nie jestem w stanie odpowiedziec ci na to pytanoe;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emilia363
Witam Was dziewczyny! Mam pytanie!Po 3 letnim zażywaniu tabletek cilest lekarz zalecił mi zrobienie przerwy 3 miesięcznej, tak też postąpiłam. Od 7 miesięcy biorę go na nowo ale zauważyłam że od tego momentu nagle zaczęłam przybierać na wadze zwłaszcza zaczęły mi się robić straszne boczki i chociaż jem mniej niż przedtem. Nie wiem co się dzieje czy jest możliwe że przedtem cilest nie wpływał na moja wagę a teraz jest zupełnie na odwrót. Czy można jakoś zbadać czy cilest wpływ na moja wagę? Proszę o pomoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey dziewczyny ;-) Mam do sprzedania tabletki Cilest, jedno opakowanie, za 22 zł ;-) Chętne zapraszam na mail: blueeyed000@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karlosa
Hej ;] mam pytanie....mianowicie zaczelam juz ktores z kolei opakowanie Cilest'u 25 .02 zaczelam opakowanie , bralam przez 4 dni, 1 marca trafilam do szpitala na tydzien - oczywiscie nie bralam tabletek ( bo nie mialam ich przy sobie ), w szpitalu z odstawienia dostalam okresu, do tego stres i zastrzyki przeciw zakrzepowe i zrobilo swoje. Od poniedzialku teraz jestem w domu nie biore tabletek i moje pytania teraz czy mam czekac do kolejnego okresu zeby wziasc tabletke? czy moge je zaczac teraz brac? z gory dziekuje za odp. chyba bez sensu jest teraz branie bo chce brac tabletki razem z nowym opakowaniem, ale prosze o rade ;] zawsze bralam tabletki regularnie, zadnej nie pominelam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość YASMIN porażka
HAHA moja przyjaciółka je brała mimo, że są drogie w porównaniu do Cilest. Brała je może 2-3 lata, raczej nie robiła przerwy w braniu, bo zażywajac je miesiaczki przestał być bolesne, ale... W MAJU RODZI :) z tego co twierdzi (nie mam podstaw by jej nie wierzyc, znamy sie od X lat) to nie miala zadnych zaniedban typu pominiecie tabletki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ula:))
Biore Cilest już dwa lata i żadnych skutków ubocznych ni ma . A torbiele nie powstaja od tabletek anty. moja siostra nie bierze żadnych a ma torbiele .A z tego co dowiadywałam się o tych tab. to nie szkodzą a po ich odstawieniu nie ma problemu o dziecko w pszyszłości a po za tym nie tyje sie od nich i tradzik znika tak przynajmniej na mnie działaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bouviaczek
Hej potrzebuje pomocy! zapomniałam wziąść 9 tabletki wieczorem o 20, rano wziełam ale byłam chora i miałam sensacje żołądkowe, nie przejełam się tym za bardzo bo bore cilest już 2 lata! No ale tydzień później zaczęły się plamienia, a po 10 dniach dostałam noramalnie okres! dodam że miałam wtedy jeszcze 4 tabeltki, rozumiem że teraz to było krwawienie z odstawienia.. tylko co dalej, zrobiłam 7 dniową przerwę i nie wiem czy teraz mogę zacząć nowe opakowanie dzisiaj o 20 czy muszę czekać na naturalny okres i zacząć od nowa! pomocy niech ktoś się podzieli swoim doświadczeniem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanie.. od kilku dni zaczęłam brać tabletki Cilest.. Kiedyś już je brałam i nie miałam żadnych skutków ubocznych, a teraz zauważyłam, że przytyłam ;/ zauważyłam, że więcej jem... Pierwszą tabletkę wzięłam w pierwszy dzień miesiączki.. Miesiączkę miałam 7 dni... Potem przez kolejne 7 dni miałam lekkie plamienia z małym skrzepem - przeważnie po stosunku... I 7-ego dnia znowu dostałam okres... Może mi ktoś pomóc? Chciałam iść do ginekologa ale mam 16 lat i trochę się boje.. Może któraś z was coś powie mi na ten temat.. Byłabym bardzo wdzięczna..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość womenn
massumi ja widziałam wywiad z lekarzem ginekologiem i słyszałam ze to zabobon, że po po tabletkach nie można zajść w ciąże porozmawiaj ze swoim lekarzem może dowiemy się w końcu jak to naprawdę jest ja jeszcze się swojego nie pytałam. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejcia ja właśnie dziś brałam 2 tabletkę ciles.wczoraj rano miałam mdłości wiem ze to tak może być. szczerze ja moge schudnać poniewaz jestem troche przy kosci i te pare kg mniej mnie nie zbawi :D pozatym mam astme i nie bardzo mi wolno uprawiac jakiś sport wiec jak te tabletki dadzą mi schudnąć bede szcześliwa :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cilest-OK
Tak, to normalne. U mnie w drugim opakowaniu wystapiły napady złości, ciągły zły humor, tkliwe piersi (bolały przy nawet najdelikatniejszym dotyku), bóle głowy mam często więc tu akurat nie wiem czy od Cilestu. Trwało to może jakies 2-3 tyg. Uspokoiło się. Organizm przyzwyczaja się do tabletek do 3 miesięcy więc plamienia także mogą wystąpić, bo organizm zaczyna wariować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×