Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

jekaterina

cilest-skutki uboczne

Polecane posty

Gość madzialek1
Witam serdecznie!!! Kochane kobietki ja biorę Cilest od 4 lat od urodzin mojej Córeczki. Jeszcze nigdy mnie "nie zawiodły":) Fakt biore je regularnie i o stałej porze - rano. Także bez obaw o ciąże. A samopoczucie - rewelacja. Wiem co pisze, bo brałam juz inne tabletki i mam porównanie. Żadnych mdłości, bólów głowy, obrzęków piersi i tycia!!! Regularnie raz do roku zaliczam wizyte u mojego lekarza żeby się przekonać czy nie ma zmian w moim organizmie, gdyż to jednak hormony. Ostatnia cytologia i badanie wyszły super:) Także polecam te tabletki i goraco pozdrawiam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja biorę cilest od niedawna ( 2 op.), jak narazie mam obrzęk piersi ale żadnyzh mdłości. i schudłam 2 kg:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja biore cilest od niedawna bo 2 op. dopiero. zadnych mdłosci tylko obrzek piersi. no i schudlam 2 kg:) mam nadzieje ze tak bedzie caly czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gesnka
Z tabletek Cilest korzystam od dawna, naprawdę dawno, ciężko już zliczyć nawet ile to już naście-miesięcy minęło i obeszło się bez skutków ubocznych. Ale ... moja znajoma po urodzeniu syna zaczęła z nich korzystać również i z kolei u niej nie poszło to w dobrym kierunku, musiała je zmienić na plastry ostateczny. Skutki uboczne to przede wszystkim: kiepsko się czuła, była jakaś taka rozkojarzona, zmęczony, no człowiek nie do życia. Ja natomiast nie narzekam, poza tym Cilest jest tani, paczka x21 szt. kosztuje nieco ponad 11zł w taniej aptece Juventy w CH Manufaktura w Łodzi, więc dla osób z mego miasta polecam ten punkt, właśnie ze względu na super ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Genks...
Z tabletek Cilest korzystam od dawna, naprawdę dawno, ciężko już zliczyć nawet ile to już naście-miesięcy minęło i obeszło się bez skutków ubocznych. Ale ... moja znajoma po urodzeniu syna zaczęła z nich korzystać również i z kolei u niej nie poszło to w dobrym kierunku, musiała je zmienić na plastry ostateczny. Skutki uboczne to przede wszystkim: kiepsko się czuła, była jakaś taka rozkojarzona, zmęczony, no człowiek nie do życia. Ja natomiast nie narzekam, poza tym Cilest jest tani, paczka x21 szt. kosztuje nieco ponad 11zł w taniej aptece Juventy w CH Manufaktura w Łodzi, więc dla osób z mego miasta polecam ten punkt, właśnie ze względu na super ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość indigo85
Do Sadiś: Nie byłaś u ginekologa, boisz się go, a bierzesz tabletki????? Sama o tym zdecydowałaś? Nie pytam, skąd je w takim razie masz, w dzisiejszych czasach to nie problem, żeby kupić je przez net. Masz dopiero 16 lat, ale jeśli jesteś na tyle dorosła, żeby uprawiać seks, to powinnaś być na tyle dorosła, żeby pójść do lekarza, a nie się go bać i ryzykować własnym zdrowiem.. Trochę rozsądku, błagam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zza
Witam wszystkie dziewczyny biorę cilest od 6 miesięcy do tej pory nie miałam zadnych skutków ubocznych no może powiększyły mi się piersi ,ale to dobrze) 1 maja dostałam okres skończył się 6 maja dwa dni przed dostaniem okresu byłam u ginekologa który nie stwierdził ciazy ,ale od 4 dni bola mnie jajniki mam kłucia i cały dzień mdłości ,wzdęcia nie wiem co mam o tym myslec tabletki biore codziennie wieczorem czasami spóznie sie o godzinke .Mój maż konczy we mnie,Prosze o poradę bo fiksuje czy moge być w ciazy jestem juz mamą 2 letnich blizniat i nie chcę mieć już więcej dzieci.może któraś z was miała podobne objawy i wszystko sie dobrze skończyło za 18 dni mam dostać okres.Zwariuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka_biore_cilest
zza - ciężko mi powiedzieć. Ja cilest biorę od jakiś dwóch lat, może trochę więcej. Nie narzekałam nigdy na jego działanie antykoncepcyjne. Nie podejrzewałam , że mogę być w ciąży (chyba, że zdarzyło mi się zapomnieć tabletki i ją zażyć z kilkunasto-godzinnym poślizgiem).... Ale spokojnie. Myślę, że te bóle jajników to niekoniecznie objaw ciąży :) Kochana, idź do apteki, kup test ciążowy to na pewno rozwieje Twoje wątpliwości :) A jakby to nic nie dało, tzn. ciąży nie stwierdzono, a nadal jajniki by bolały idź to gina :) Na pewno coś poradzi :) Co do mojej opinii na temat cilestu - brak skutków ubocznych z wyjątkiem tego, że jak już przytyję to ciężko ta kilka zbędnych kilogramów zrzucić :(((( Zastanawiam się nad zmianą na nowsze tabsy, bo te to już baaardzo stara generacja. A jak się czyta skutki uboczne na ulotce to ciary przechodzą :) Aha, co najważniejsze - mam obniżone libido.... :((((((((((((((((((((((((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZiękuję bardzo za odpowiedz dziś zrobie test jestem przerażona mam białe upławy i z rana zmierzyłam sobie temperaturę w pochwie i miałam 37 nie wiem już sama co o tym sądzić biorę codziennie tabletki wieczorem myślisz ,zę jak sie spóznię dwie godziny to mogę być nie zabezpieczona kocham sie z mężem do końca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam zrobiłam sobie test ciazowy ,wynik negatywny mi sie wydaje ze to za szybko zeby wykryc ewentualnie 2 tygodniowa ciaze nadal mnie mdli mam powiekszone sutki strasznie bola bolały zawsze przy braniu tabletek anty ale teraz to nie moge wytrzymac nie wiem czy to mozliwe ze po 6 miesiacach stosowania dopiero teraz sa efekty uboczne stosowani Cilest prosze o radę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Młoda_dziewczyna
Cześć. Ja mam dopiero 17 lat... ale zażywam cilest ( mam torbiela jajnika) i jakos nie zauważyłam skutków ubocznych... ale operację i tak bd musiała przejść. Pozddrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bluten
ja bralam cilest przez dwa miesiace,potem przerwalam,ale juz niedlugo zaczne brac je znow od poczatku. przez te dwa miesiace brania tych tabletek nie narzekalam,zadnych skutkow ubocznych,nie przytylam i cera sie poprawila wiec wszystko okej. wlasnie z diane 35 przeszlam na cilest..bo diane35 mialo swoje wady..tzn mialam po nich skutki uboczne..tycie ,cera, plamienia :) pozdrawiam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w-ww
Hej, ja biore od około roku cilest non stop i niema żadnych skutków ubocznych..one są przeważnie dla młodych osób;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nik2kka2
mam pytanie: czy jeśli brałam regularnie tabletki o stałej porze a teraz czekam na dziś jutro okres czy go dostane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yinyang
Ja właśnie skończyłam brać 1 opakowanie Cilestu wszystko było dobrze, czasem miałam zmienny nastrój ale lekarz powiedział że to normalne przy 1 opakowaniu. 4 dnia po odstawieniu dostałam "okres" ale jest on dość bolesny i właśnie nie wiem czy organizm przyzwyczai się do tabletek i bóle miną czy po prostu jest coś nie tak? Bo biorąc tabletki czułam się dobrze, doszło do okresu i bóle są takie jak wcześniej... Muszę wspomnieć wcześniej brałam Kontracept ale przerwałam po 6 dniach bo lekarz mnie nie uprzedził że może wystąpić plamienie i krwawienie i w nastepnym cyklu od razu zaczęłam przyjmować Cilest. Proszę o odpowiedź, to dla mnie bardzo ważne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daria_18
witam ..;) mam pytanie ;) po jakim czasie brania cilestu zaczełyscie tyć ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yinyang
Póki co wzięłam 1 opakowanie i nie zauważyłam żadnych znaczących zmian jeśli chodzi o masę ciała :) no chociaż u mnie jak się woda zatrzymuje w organiźmie to od razu wypuklejszy brzuszek jest ale po krwawieniu minęło, nie mam zbytnio doświadczenia, poza tym każda kobieta reaguje inaczej więc ciężko cokolwiek powiedzieć, trzeba obserwować i być dobrej myśli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam pytanie, mianowicie, chce zacząć brać tabletki i zastanawiam się czy muszę wybrać się do ginekologa żeby po przebadaniu przepisał mi odpowiednie dla mnie czy mogę kupić w aptece np ten Cilest bez wizyty i recepty i mieć tą samą pewność że nie zawiedzie? prosze, odpowiedzcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawska001007
przeczytalam na ulotce Cilestu ze w pierwszym roku stosowania tych tabletek jest 5% niepowodzen......o co chodzi?? 5% to dzuo moim zdaniem jesli chodziłoby o wpadki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yinyang
Musisz się wybrać do lekarza, nie kupisz nigdzie tabletek antykoncepcyjnych bez recepty! Może jeśli chodzi o niepowodzenia to chodzi o to, że organizm nie przyjmuje tych tabletek u 5% kobiet. Doczytaj dokładnie :) bo jeśli chodzi o nieplanowaną ciążę to naprawdę dużo, ale jeśli bierzesz tabletki regularnie, nie zapominasz o nich to nie powinno się nic takiego zdarzyć, więc myślę, że możesz być spokojna :) Pozdrawiam! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ach czyli jednak musze isc, z tym ze nie wiem czy lepiej wybrac sie prywatnie ii zaplacic troche za te wszystkie badania czy isc do pierwszego lepszego i poprosic o recepte. 5% to naprawde dużo, ale też mysle ze chodzi tu bardziej o skutki uboczne dlatego ze przeciez tabletki daja praktycznie 100% pewnosc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MORAWSKA6
ODKUPIE CILEST JEDYNIE W CENIE NIŻSZEJ NIŻ 20ZŁ POBRANIE BĄDŹ ODBIÓR OSOBISTY. GG24263319

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandruśka
Witam mam pytanie, lekarz przepisał mi tabletki Cilest. To pierwsze moje tabletki, jestem po ciazy mam 18 lat i chce sie zabezpieczyc na te 3 miesiace a pozniej sprobowac zajsc w ciaze po raz kolejny. Czy to są dobre tabletki?? najbardziej boje sie ze przytyje nie wiem dlaczego akurat te tabletki lekarz mi przepisal, prosilam o takie po których sie nie tyje, to powiedział ze po zadnych sie nie tyje. Hmm nie wiem czy zaczynac je brac?? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmartwiona34
mam pytanie. wybrałam trzy opakowania cilestu, wszystko zawsze o czasie, tylko raz zdarzyły mi się wymioty, podczas drugiego opakowania, przy czym miały one miejsce na 12 godzin po wzięciu tabletki i szczęśliwie skończyły się na trzy godziny przed wzięciem następnej. teraz jestem w drugim dniu 7-dniowej przerwy, dziś rano powinno mi się zacząć plamienie. czy mam się czym martwić? dodam, że zawsze brałam tabletki o czasie, i nigdy ani nie miałam rozwolnienia, ani wymiotów - przynajmniej w czasie wchłaniania tabletki (biorę ją o godzinie 22 i zaraz po tym kładę się spać), a kiedy wstaję rano, jest już dawno po 4-godzinnym okresie wchłaniania). do tej pory na dzień czy dwa przed krwawieniem bolały mnie jajniki, a teraz nic. mam dopiero 18 lat, strasznie się boję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aska1234
ja cilest biore od 9 lat. Na poczatku bralam logest, pozniej microgynon,ale mialam migreny 2,3 razy w tygodniu,ostatecznie lekarz przepisal mi Cilest i biore do dziś. Migrene mam podczas 7 dmiowej przerwy na okres,w pierwszym,drugim dniu...lekarz stwierdzil,ze to organizm domaga sie hormonow,stad ten bol glowy,ze po 9 latach organizm sie uzaleznil. Przez ten czas nie mialam robionych badan na krzepliwosc,prob watrobowych,nic...za miesiac ide znowu do gina,poprosze go o badania,jesli nie da pojde prywatnie. Jedyny skutek uboczny to oslabione libido i to bardzo i ten bol glowy raz w miesiacu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jabakaba
Od około 2 tyg. biorę tabletki Cilest i dzisiaj dostałam okres. Jak zwykle bolał mnie brzuch i wystąpiło krwawienie. Czy to może być coś niepokojącego??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy mozna rozpoczac branie tabletek nie w pierwszym dniu okresu tylko np w polowie cyklu czy cos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Mam takie małe pytanko. Od 11 dni biorę cilest, wczoraj z chłopakiem postanowiliśmy się kochać. Jednak mam pewne obawy, gdyż pomimo ze dodatkowo robiliśmy to w gumkach, to mój chłopak w trakcie zmiany prezerwatywy nie umył rąk tylko wytarł je w chusteczki. Potem troszkę mnie pieścił i dotykał, ale nie wkładał mi palców jakoś bardzo głęboko. Bardzo się boję, że to wystarczyło do zapłodnienia, czy istnieje taka możliwość? Z góry dzięki i pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość galaretkaaa
Witam.MAm taki problem...Bralam tabletki przez ok 8 dni,potem wyjechalam i gdzieś je zgubiłam i nie biore juz od 4 dni. Dostalam straszny bolesny okres nie wiem co mam zrobić... czy iśc do apteki po nowe tabletki i zaczać brac odrazu czy czekać do okresu i zaczać od nowa!!??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×