Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

jekaterina

cilest-skutki uboczne

Polecane posty

Gość Palinsia22
Witam ja biorę cilest już prawie 8 miesięcy. Jeśli chodzi o skutki uboczne to ja osobiście nieodczuwam jak narazie i mam nadzieje , że niebędzie żadnych skutków ubocznych, przytyć też nie przytyłam ,ani nic z tych rzeczy.jak niektóre forumowiczki piszą to sprawa indywidualna każdej z nas , każda inny ma organizm. Ja np: przed CIlestem bralam przez tydzien DANAZOL bo więcej niedałam rady;/ miałam okropne zawroty głowy,mdłości , i jakąś huśtawkę nastrojów , raz ryczałam,a raz śmiałam się z byle powodu,byłam też bardzo senna !! to był tydzień masakry-gdy tylko przeszłam na CILEST to wszystko jakby ręką odjął. Jedyny jaki mam teraz problem to wróciła bolesna miesiączka,mam bóle w podbrzuszu itp.. mój ginekolog powiedział ,ze mam powiekszona macice,ale ze to prawdopodobnie stan zapalny jesli nie to USG,mnie czeka,mam cichą nadzieję , że niewróciła do mnie jakaś torbiel!!! pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sandrus5885
noo ja musze przyznac ze zadnych nie mam oprocz tego ze jestem nerwowa, i mam stale zmiany nastroju .. takie wahania. ale zalety sa tez ; )) np. dla kobiet ktore maja male piersi. po tych tabletkacvh rosna nawet :D:D pozdrawiam. i polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barbara1984
a mi zmalaly:(:(:(hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olcia17
ta, zmalaly, to nie po cilescie. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barbara1984
chyba wiem co biore

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja biore cilest od niedawna bo od ponad 2 tygodni i jak narazie zauwazyłam tylko hustawki nastrojów i ból piersi no i po miesiaczce miałam przez jakis tydzien jeszcze plamienie ale to chyba nie jest nic niepokojącego, mam nadzieje ze wiecej skutków ubocznych nie bedzie. ale jak wiadomo kazda reaguje inaczej. niepokoi mnie jeszcze tylko spadek libido o którym mówicie bo faktycznie ostatnio jakos nie mam na to ochoty :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość merelyparticle
Renatka tyjesz tylko wtedy gdy jesz więcej, a jesz więcej bo masz zwiększony apetyt po tabletkach ;) jedynie co to może Ci się woda w organiźnie zatrzymać ale to wtedy przytyjesz kilo max 2. ja mam pytanie, dzisiaj wzięłam dopiero 5 tabletkę Cilestu ale już mi się w głowie kręci ;/ od 2 dni jakoś ;/ nie wiem czy mam iść do ginekologa po inne tabletki czy poczekać jeszcze trochę... noo i boję się bo słyszałam też że od tabletek można wzrok stracić ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fuerza
hej właśnie minął tydzień od zażywania Cilestu. Lek ok tylko jedyne co mnie denerwuje to dziwne uczucie mdłości ;/najgorzej jak jestem głodna (.w sumie to nawet nie czuję głodu odkąd zaczęłam brać tabletki) najbardziej daje o sobie znać gdy mam pusty żołądek czyli rano ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siemano ja brałam cilest tylko dwa miesiące tylko tyle wytrzymałam.Czułam się po nich źle. Wymiotowałam, chodziłam ciągle zdenerwowana,i tak było cały czas przez pierwszy miesiąc. później zaczęłam tyć i się przestraszyłam bo nie moge sobie pozwolic na tycie więc zmieniłam na inne tab i jest super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bongolodo
moja znajoma brała Cilest i w czasie okresu miała silne bóle głowy, była u innego ginekologa u nas w Płocku i ten nakazał jej zmianę tabletek. Z kolei ja go biorę od ok roku nie mam żadnych objawów negatywnych, wiec jak sami widzicie nie ma reguły. Dodatkowo dla mnie Cilest nie obciąża budzetu bo kosztuje jakies 10zł za listek 21 tabletek (kupuje do w Za Grosze)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fuerza
po jakim czasie brania tabletek zaczyna się tyć??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka. Ja zaczęłam tyc już przy drugim op. to zależy od organizmu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwww......
biorę cilest od pięciu miesięcy, nie przytyłam,ale nadal męczy mnie zgaga no i ochota na sex marna. A piersi mi sflaczały :-\ Z kolei cera sie bardzo poprawiła, więc są plusy i minusy. No i cena bardzo przystępna, za 3 listki płacę 33 zł. Trzeba samemu wypróbować, zeby sie przekonać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Girlie mama
Witam Biore cilest juz 15 dni. Pierwsze opakowanie. 3 miesiace temu urodzilam dziecko. Po okolo 10 dniach kochalam sie z mezem (pelen stosunek). Tabletki biore mniej wiecej o stalej porze.. miedzy 21 a 24... czy to ma duzy wplyw na skutecznosc zabezpieczenia? Dodam, ze po 14 dniach wystapilo plamienie.. Teraz mam watpliwosci czy tabletki sa skuteczne i czy moglo dojsc do zaplodnienia.. A po ciazy moj organizm jest jeszcze rozregulowany.. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basia2904
hej dziewczyny mam do was pytanie... już dość długo biorę cilest, ostatnio mi się zdarzyło że miałam pilny wyjazd i po zakończeniu 21 dni brania tabletek nie zrobiłam przerwy tylko zaczęłam kolejne opakowanie ponieważ lekarz stwierdził że można tak powstrzymać miesiączkę. Już kilka tabletek przed skończeniem opakowania dostałam miesiączkę i trzyma się już 11 dni i krwawienie jest obfite co robić?? czy to normalne??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiak1326
czy chcialby ktoś odkupić tabletki cilest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agaciaaaaaa
biorę novynette aktualnie, ale ze względów czysto finansowych zastanawiam sie nad przejściem na cilest, mam 19 lat, są to tanie tabletki, myślicie, że mogą zaszkodzić mojemu organizmowi? TZN. czy w przyszłości mogę mieć problemy z zajściem w ciążę? Już przechodząc z Yaz na Novynette miałam takie obawy, cały czas wydaje mi się, że im droższe tym bezpieczniejsze, ale muszę oszczędzać.. studenci wiodą ciężkie życie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fuerza
hej jestem juz po 3 opakowanich cilestu. Na poczatku pisalam o uczuciu mdlosci, ktore przeszly po 2 tygodniach. obawialam sie ze zgrubne ale ani grama nie przytylam:) Urosły mi piersi, cera sie poprawila i jak na razie same plusy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paula1171040
asiak1326 ja chętnie odkupie tabletki cilest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja brałam cilest 11 miesięcy i zrobiłam przerwę 3 miesiące i od dzisiaj znów zaczynam :) to były moje pierwsze tabletki i żadnych skutków ubocznych nie było :) wszystkie cykle prawidłowo, dużo mniejsze bóle menstruacyjne no i na początku ich brania ubyło mi parę kg ale z tego akurat byłam zadowolona w końcu 3-4kg mniej które się utrzymuje :) po odstawieniu tabletek okres się nie spóźniał co oznacza(jak mówi moja ginekolog) że organizm dobrze je przyjmuje :) znam dużo osób które je biorą i też mowią że jest ok poza tym cena też niczego sobie :) pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basia2904 najlepiej udaj się do ginekologa. Ja kiedyś też nie zrobiłam przerwy żeby nie mieć okresu w czasie urlopu poźniej natomiasst w czasie przerwy odwrotnie niż ty nie dostałam okresu wcale.. moja ginekolog powiedziała że to normalne i dostałam okres podczas drugiej przerwy. Jednak w twoim przypadku odnośnie obfitego krwawienia udałabym się do ginekologa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytam Wasze posty i ciekawi mnie jak sie bedę czuła po cileście. Do tej pory brałam Diane35 ale zmieniam na cilest właśnie. Diane tolerowałam idealnie-nic mi sie nie działo. Mam nadzieję że tak też będzie w przypadku cilest. Wiele kobiet pisze że tyło po nich. Na to -poza zabezpieczeniem przed kolejnym dzidziem- liczę najbardziej:-) Tak z 10 kg to by było superek :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jeszcze nie słyszałam o tyciu po cilest ( a znam 7 os które biorą ) no ale wszystko możliwe bo każdy inaczej znosi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiadome że każdy inaczej :-) Ale natrafiłam na wiele opinii że kobiety przytyły po tym leku. Jeśli to prawda to na taki skutek uboczny się piszę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo pragnę dziecka
witam. brałam te tabletki jakiś czas i muszę przyznać że nie jestem z nich zadowolona. przytyłam i teraz jestem gruba..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A nie byłaś z nich zadowolona tylko dlatego że przytyłaś czy miałaś jakieś inne skutki uboczne? Dużo przytyłaś? Po jakim czasie stosowania? Długo je brałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja brałam kilka ładnych lat oczywiście z przerwami mercilon bardzo dobrze się czułam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola_pola
Hej:) ja biorę Cilest od pół roku i nie mam żadnych skutków ubocznych, chociaż na początku kuracji miewałam lekkie bóle głowy (ale może to od stresu). Wcześniej brałam Dianę i jak poszłam do lekarza to polecał Cilest, ponieważ jest on bardzo zbliżony składem do Diany. Dzięki temu nie widziałam żadnej różnicy po przejściu na ten lek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Ja brałam Cilest, czułam się okropnie, bóle piersi ale jakie???!!!! urosły przez hormony, wyglądałam jak dojna krowa! Przytyłam przez zatrzymanie wody w orgazniżmie już w pierwszym tygodniu przyjmowania ok.3 kg. Czułam się jakbym miała ciągłe PMS. Zmieniłam na microgynon i są ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny,ja dziś zaczęłam brać.Mam nadzieję,ze wszystko będzie ok,oraz,że nie utuje po nich? Wczesniej brałam dianę,novynette oraz cindy,po to tych ostaich to był koszmar.W ciągu miesiąca przytyłam 9 kg,a małotego non stop chciało mi się spać.Wracałam z pracy to zaraz zalęgłam do łózka i tak było przez cały miesiąc,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×