Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

jekaterina

cilest-skutki uboczne

Polecane posty

Gość Fonka
tak, może. poczytaj w ulotce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biorę regularnie cilest już od ponad 4 lat,po ostatnim okresie uprawiałam sex w dniu płodnym,niepominęłam żadnej tabletki,wszystkie zażyłam regularnie.czy jest możliwe że zaszłam w ciąze??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fonka
tabletki nie dają 100% pewności. tak jak żadne inne metody antykoncepcji. być może brałaś jakieś leki, które obniżyły skuteczność? najlepiej iść do lekarza by mieć pewność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezwymyslonegoniku19
no ręce opadają, brałaś 4 lata tabletki i do tej pory nie wiesz, że przy ich stosowaniu nie ma dni płodnych! Jezu dziewczyny trochę poczytajcie , zanim zaczniecie wypisywać głupoty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teoretycznie wiem,że biorąc tabletki nie mam dni płodnych,ale około 6 miesięcy nie uprawiałam sexu i pomyślałam,że organizm dziwnie zareaguje.Ale zrobiłam dzisiaj test i wyszedł negatywny,więc jutro prawidłowo powinnam dostać okres.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha ha ha!!!! Przez pół roku nie uprawiałaś seksu i myślałaś że organizm dziwnie zareaguje??? Chyba myślenie nie jest Twoją najmocniejszą stroną skoro tak pomyślałaś. Ręce opadają... Liczba 83 w Twoim nicku to Twój rok urodzenia? Bo jeśli tak to tym bardziej mnie to przeraża. Dorosła kobieta a pisze takie głupoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fonka
ale proszę bez docinek. nie każdy jest ekspertem w stosowaniu antykoncepcji. jak ja zaczynałam brać tabletki to wiedziałam tylko jak je brać i że mają mnie chronić... a forum jest od tego by pytać i na pytania odpowiadać. myślę, że mogą być różne przyczyny spóźniania się okresu. stres, inne leki itp. ciąża też możliwa - przecież tabletki nie dają 100% pewności. najlepiej udać się do lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
numer nicku to nie rok urodzenia,a pytam bo różnie może się zdarzyć,test wyszedł negatywnie,a bóle brzucha są takie jak przy wcześniejszych okresach.czekam na konkretne odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, mam dopiero 20 lat ale cilest już biorę od ponad 4 lat. Nie stosuję go typowo jako anty( choć od niedawna też jako to) ale jako terapię hormonalną. I dopiero teraz zaczęłam się źle czuć, tzn. nudności, bóle głowy, senność, biegunki. Być może jest to spowodowane tym że mam anemię. Byłam dzisiaj u mojego ginekologa i pytałam czy jest to może spowodowane tymi lekami ale uspokoił mnie, że to na pewno od anemii a nie od cilestu. Ale piszę po to aby zapytać czy któraś z was miała podobnie do mnie stosując cilest jako hormony...(bo ja mam niedobór jednego z hormonów i uzupełniam cilestem). Ja bez cilestu mam miesiączkę tylko dwa miesiące potem wcale. Lekarz mi powiedział że nie mogę przerwać terapii bo te lata które brałam poszły by na marne... nie wiem ile jeszcze będę musiała go brać. A jeśli nie będę się leczyć mogę nie mieć dzieci w przyszłości. Czy taka terapia przyniosła komuś upragniony efekt w postaci dzidziusia??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Teraz gruba
Ja biorę cilest od 3 lat i przytyłam 25kg. Teraz mam 70kg.. Dość. Zakładam spiralę. Więcej tego świństwa do ust nie wezmę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafeteriankaa_333
Sprzedam cilest. 3 opakowania, nowe!! anqua_1234@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maihemgirl
Sprzedam 3 recepty na tabletki antykoncepcyjne Cilest. Recepty są bez daty (1. recepta na 1. opakowanie). Kontakt: ada270691@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maihemgirl
Sprzedam 3 recepty na tabletki antykoncepcyjne Cilest. Recepty są bez daty (1. recepta na 1. opakowanie). Kontakt: ada270691@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość borys187
Cilest - sprzedam ! fleczer1@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o7cia
Sprzedam 2 opakowania Cilestu. Chętni pisać: mloda01@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Phine
Hej. Słuchajcie, 5 miesięcy biorę ten cilest i jestem 4kilo do przodu;/ cała czuję spuchnięta;/ Piersi o dwa rozmiary większe i bardzo bolą;/ nie pamiętam kiedy ostatni raz myślałam o seksie co dopiero mieć na niego ochotę;/ Dostałam tą antykoncepcje z powodu torbieli na jajniku, ale jak skończę to opakowanie, koniecznie zmieniam. :] jest jakaś "lekka" antkoncepcja po której wróce do formy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OSZUST FLECZER1
Fleczer1@o2.pl to OSZUST !! NIE KUPUJCIE NIC OD NIEGO !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heoljekol
Cilest to moje 8me podejście do tabletek :P I moźe tym razem trafione? Nigdy nie miałam jakichś poważniejszych skutków ubocznych. Głównie dokuczały mi plamienia i bolesne skurcze przy krwawieniach z odstawienia. Zobaczymy co będzie tym razem. Jeszcze 5 tabsów novynette i czekam na krwawienie, żeby zacząć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalia19905
witam Cilest biorę 6 miecięcy nie przytyłam nawet grama, a wczęcz schudłam, wg mnie to całe tycie jest w psychice, kobieta się nastawia na tycie i tak się dzieje ja w to nie wierzę i jeszcze po żadnych anty nigdy nie przytyłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalia19905
JAKBY LEKARZE POWIEDZIELI ŻE PO WIT C WŁOSY ROSNĄ TO TEŻ BY LUDZIE UWIERZYLI. NIE DAJCIE SIĘ NABRAĆ, MYŚLCIE GŁOWĄ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slowiankaaaa
witam, sprzedam cilest. nowe! slowiankaaa1@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skarpeta w paski
witam te biore cilest +dopiero 3 tygodnie ale oki chyba a co do wagi mysle ze kazdy organizm ma inaczej i kazda z nas ma inne doswiadczenia pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewaaa90 Nie kupujcie nic od osoby o mailu kapustaa00@wp.pl, mail oczywiscie moze zmienic (w kazdym razie Anna z Lęborka). Mialam sytuacje ze nie zdązyłam z lekarzem, mój błąd.. Przed włpatą pieniędzy kontakt wzorowy, po dokonaniu przelewu oczywiscie brak jakiegokolwiek kontaktu przez wiele dni, brak przesyłki. Kiedy zorientowałam sie o co chodzi i postawiłam sprawe jasno, jakos nagle pani znalazła czas zeby odpisac a nawet dokonac zwrotu pieniędzy na moje konto niestety chyba tylko tyle ile uznała za stosowne a nie całą kwote!! Nie zamierzam tak tego zostawic, w kazdym razie przestrzegam! Potwierdzam i ostrzegam to jej drugi adres anqua_1234@wp.pl; jak nie odda pieniedzy to ide na policje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 656
Witam mam do sprzedania 2 listki tabletek cilest cena 50zł koszty wysyłki pokryje sama za opakowanie kontakt e-mail shark0207@interia.pl lub gg40512316...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 656
Witam mam do sprzedania 2 listki tabletek cilest cena 50zł koszty wysyłki pokryje sama za opakowanie kontakt e-mail shark0207@interia.pl lub gg40512316...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 656
Witam mam do sprzedania 2 listki tabletek cilest cena 50zł za opakowanie koszty wysyłki pokryję sama kontakt e-mail shark0207@interia.pl lub gg40512316...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 listki za 50 zł??? Ja za 3 listki u mnie w aptece płacę niecałe 34 zł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 656
Doskonale wiem ile kosztują te tabletki w aptece ja sama obecnie używam diane i w aptece kupuje je za 15zł ale przez Internet kupując je od jakies osoby muszę płacić za nie 50zł więc proszę mi się nie dziwić że też daję taką cenę Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×