Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

jekaterina

cilest-skutki uboczne

Polecane posty

Gość drtor
Hej, mam pytanie.. Czy przy braniu cilestu można spożywać alkohol?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bea11
Witam zainteresowane Biorę wprawdzie drugi miesiąc Cilest, ale nie mam żadnych bóli, mdłości lub tym podobnych. Jestem zadowolona z miesiączki nic mnie nie boli i jest krótka bez skrzepów. Poprzedni miałam długie miesiączki i obfite ze skrzepami. Jedyne co mnie interesuje, czy one są naprawdę skuteczne cały czas trwania cyklu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rchperfeno
Mam na zbyciu 3 listki Cilestu- gdyby ktoś był zainteresowany proszę o mail: rchperfeno@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fonka
bea11 ja biorę cilest już nieco ponad 3 lata. nie mam skutków ubocznych i jak do tej pory są jak najbardziej skuteczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bea11
Wiesz Jonka moje obawy dotyczyły raczej skuteczności tych pigułek niż skutków ubocznych w postaci bóli głowy czy zawrotów lub innych, które mają inne kobiety. Nie wyobrażam sobie być w ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bea11
Przepraszam zamiast F wbiłam J

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fonka
tak jak napisałam. stosuję cilest już dłuuugi czas i jak na razie dzieci nie mam ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bea11
Ale jak zaczynałaś je brać nie miałaś żadnych obaw co do ich skuteczności? Od razu poszłaś na całość bez dodatkowych zabezpieczeń? Czy jednak po pewnym czasie dopiero byłaś spokojna i przekonałaś się, że mają prawidłowe działanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fonka
z tego co wiem to tabletki działają już od pierwszego dnia ich stosowania. a że ufam swojemu lekarzowi i nie miałam skutków ubocznych to bez obaw szłam na całość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bea11
Fonka bardzo ci dziękuję, bo teraz będę bardziej pewna tego, że jest wszystko w porządku. Tym bardziej że miesiączki są i w dodatku krótko bez NPM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwusia218
hej brałam lesinelle 4 miechy. i zaczoł mnie bolec brzuch a na twarzy to jak muchomor wyglądam . teraz dostałam cilest i najgożej boję się że przytyje . bierze ktoś je dłużej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja biorę dość długo,ale każde tabletki reagują inaczej na organizm,więc ciężko powiedzieć czy przytyjesz.Ja nieprzytyłam ani po Cilest ani po Novynette.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pati133
hej .A miał ktoś objawy takie jakból kręgosłupa ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny mam pytanko za pare dni bede konczyc pierwszy listek cilest ,,,ale,,no własnie i tu jest moje pytanie zastanawiam sie czy dalej go brac,,poniewaz,,,,ogolnie swietnie sie czuje po ych tabletkach nic kompletie mi nie dolega ,,nie tyje cycuszki nie rosna {a szkoda} ;( ,zero mdłosci zero bolu glowy etc,,,ale jest mały raczej duzy problem z moja cera :( tak mnie strasznie na buzi wysypało ze normalnie masakra do tego te ropniaki czolo koszmarne,,,I teraz sie zastanawiam czy to tak na poczatku i pozniej ustapia te wypryski czy isc do lekarza po zmiane tab.???????? jak myslicie ??? moja cera jest po nich okopna :(((( prosze o rade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paaulina
Kasia radze skontaktować się z ginekologiem i rozważyć ten problem. może nie tabletki są powodem problemu. Lekarz stwierdzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iza26bela
Witajcie. Ja brałam pierwsze tabletki Cilestu mając 19 lat... Były dla mnie bardzo dobre, żadnych objawów ubocznych... brałam je kilka lat i było OK :) Koleżanka też na nie nie narzekała... W zeszłą wiosnę lekarz przepisał mi Qlarię bo miałam mega okres i mega skrzepy... A Qlarie bierze się bez przerwy (skończysz jedno opakowanie a potem od razu drugie) brałam ja na zmniejszenie okresu, aż okres zanikł (tak też jest w ulotce) ... wtedy się martwiłam, ale nie potrzebnie... odstawiłam je i okres wrócił, ale znowu taki sam... Teraz idę do ginekologa żeby mi przepisał Cilest, bo byłam z niego zadowolona... Wiecie może ile teraz Cilest kosztuje?Jak miałam 19 lat to 25 zł, teraz mam 31 lat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fonka
jeszcze w zeszłym roku kosztował około 15 zł. teraz muszę płacić za opakowanie od 17-20 zł zależy gdzie kupuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pod koniec września jak kupowałam to za 3 listki płaciłam niecałe 45złotych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iza2bela
Tak, 3 listki kosztowały ok.45 zł. a ja kupiłam 1 listek za 15 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Papilo
Hej, czy któraś z was miała przy tabletkach bardzo długi i obfity okres??? Bo ze mnie leje się od kąt wzięłam pierwszą pigułkę. To normalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam od 5 do 6 dni,ale nieobfity,raczej normalny,tylko w niektóre miesiące się zdarzało,że mnie mocno brzuch bolał:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Papilo
Ja zawsze miałam 4 dni i spokój i do tego nie był obfity a teraz jestem wprawdzie mówiąc przerażona. Dziś jest 6 dzień a jak leciało tak leci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może się mylę ale jak dalej będziesz miała okres to powinnaś się wybrać do lekarza po niedzieli:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Papilo
Dzisiaj właśnie dzwoniłam do lekarza jeżeli do jutra się to nie zmieni mam wziąć dwie tabletki a jeśli to nie pomoże to będzie myślał co dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renia 28
witam, pomóżcie. popełniłam spory błąd w jeden dzień przez pomyłkę wzięłam 2 tabletki. dziś jest 21 dzień i brakuje Mi na dziś właśnie tej jednej tabletki. moje pytanie brzmi czy 7 dniową przerwę zacząć już dziś czy zgodnie z " planem" zacząć ją od jutra ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Papilo
Normalnie możesz już zacząć. Ja też wzięłam dwie tabletki jednego dnia i normalnie zaczynać przerwę kiedy już nie ma tebletek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×