Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość siemka siemka

Kto z Was ma kolczyk w języku?

Polecane posty

Gość karolcia768
Hej lirlisin... Ja juz mam dawno kolczyka i u mnie nie widac jak rozmawiam, jedynie jak krzycze i szeroko buzie otwieram ;-) ale jak napoczatku po przebiciu bedziesz w domu to sie kazdy w domu zorjentuje ze masz kolczyka ;-( jak cos to pisz na gg 7840309

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolcia768
jak macie jakies pytania to piscie 7840309

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1asienka1554
hej wszystkim... wczoraj kolezanka przekola mi kolczyk w jezyku... nic nie bolało może troszeczke przy końcu... tylko wieczorem zaczelo pobolewać... rano obudzilam sie ze spuchnietym jezykiem, poszlam do szkoly i po szkole zauwazylam ze jezyk jest caly bardzo twardy i bardzo spuchniety, az tak, ze jak otwieram buzie to jezyk zakrywa mi cala jame ustna. mam kolczyk ze stali chirurgicznej i boje sie ze to moze wlasnie od tego, moze mam uczulenie? jak to można rozpoznać? Ps. cały czas płukam buzie szałwią i rumiankiem z 4 torebek w kubkach. prosze o pomoc co mam zrobic? wyciagnac go? zmienic na inny kolczyk? naprawde sie boje bo bardzo boli a nie chce go wyciagac calkowicie bo odwazylam sie na to a jestem osoba bardzo strachliwą... prosze o szybką pomoc... Asia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia wejherowo
mam kolczyk i wogle nie boli na początku goiło sie normalnie i dobrze jestem z niego zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulinka_Niunia
Ja mam kolczyk w jezyku zrobilam go wczoraj powiem szczerze ze nic nie boli samo przeklucie kosztuje 100zl a salonie gorzej jak spuchnie dzisiaj bardzo boli nie moge nic zjesc bo naprawde boli zastanawiam sie kiedy zacznie juz opuchlizna zchodzic hehe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niagaraaaaaaaa
zrobiłam sobie dzisiaj kolczyk w języku:D przeklucie prawie nie bolało, ale za to teraz troche boli;/ jezyk mi spuchl,, nic nie jadłam ale mam nadzieję że niedługo będie lepiej:D pozdrawiam wszystkich z kolczykiem oraz tych co dopiero się nad nim zastanawiają, powodzenia:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1asienka1554 Kup w aptece Dentosept najlepiej duży i przepłukuj tym ze 4 razy dziennie i najlepiej po każdym posiłku. Dodatkowo możesz sobie zrobić rumianek w kostkach. Mam nadzieje, że kupiłyście igłę w aptece? I że kolczyk jest do języka i ma ok. 20 mm? Język powinien klęsnąć powoli po tygodniu, ale może być jeszcze opuchnięty do 3 tygodni. Po 4 tygodniach najlepiej zmienić kolczyk na krótszy na 10-8 mm gdyż zapobiega to obijaniu się kolczyka o zęby. Z czego masz włożony kolczyk? Stal chirurgiczna, tytan, bio-plast? Niektóre osoby są uczulone na stal chirurgiczną i muszą nosić tytanowe kolczyki. Nie palić! Nie pić alkoholu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patusia1770
a ja mam w nosQ i w brodzie XD www.isleen.fotka.pl sliczne sa kolczyczunie ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czasami się zastanawiam czy Wy udajecie puste czy naprawde takie jesteście :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agatka16
No wiec mam kolczyka od 1,5 miesiąca i jest wszystko ok :) Wydaje mi sie że to zależy od organizmu czy sie sepleni czy spuchnie i czy boli :) Mnie przekłucie bolało tylko przez dosłownie sekundę, nawet nie zdążyłam dobrze poczuć :p Język mi nic nie spuchł, i nie sepleniłam :) Po 2 dniach spokojnie go wyjełam, mogę sie nim bawić i nie odczuwam żadnego bólu :) Taki kolec to fajna sprawa xD Przynajmniej chłopcy tak mówią ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niagaraaaaa
hej! jakieś 4 dni temu zrobiłam sobie kolczyk w języku, jak narazie mnie nie boli ale wczoraj i dzisiaj zaraz bo obudzeniu zauważyłam na języku krew... czy jest to normalne? prosze o odpowiedz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angelikazatorze
Hej dzis ide zrobic kolczyka w jezyku ale boje sie ze bedzie bolalo i ze mi sie szybko nie zagoi . . . :( jesli ktos wie ile sie taki kolczyk goi to prosze pisac. . . z gory dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AsiuŃk
hejcia dla wszystkich:* Juz od jakiegos czasu mysle o kolczyku nawet nie dlatego zaby sprawic frajde chlopakowi podczas stosunku tylko tak chce go miec bo strasznie mi sie to podoba i nakrecilam juz sie na niego... Pytalam sie rodzicow czy moge go sobie zrobic w wakacje ale sie nie zgodzili...:(. bede jeszcze probowala ich jakos naklonic bo slyszalam ze zeby zrobic sobie kolczyk w jezorku to musze isc z opiekunem. prawda to?? pliska odp na to pyt...:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AsiuŃk
do - *lollipop* sadze ze nie jestesmy puse z tego tylko powody ze chcemy albo mamy kolczyki... to jeste twoje zdanie i oki ale ja sie z nim nie zgadzam... sadze ze dziewczyny tez tak nie mysla... pozdro dla ciebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mrs_Black
eee tam glupie gadanie zrobilam sobie kolczyka calkiem nie dawno i powiem tak przebijanie nie bolalo troszke moze ale to normalne pozniej 2 dni delikatnie bolalo problem z jedzieniem byl ale na 3 dzien juz nim wywijalam na prawo i lewo a opuchlizna jest ale mala i wcale nie seplemie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AsiuŃk
aha. dzia. wiec nie musze isc z opiekunem... super bo jak ich nie przekonem to i tak go sobie zrobie:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babytin
ludzie czemi porównujecie sie do gwiazd? taka doda czy mandaryna czy inna ma tysiące drogich lekarstw, profesjonalna kosmetyczke itp dlatego nic jej nie bylo po zrobieniu kolczyka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jesssssica
Hymmm.... Ja!!!!!!!!! ;-) :-) hehe... wszystko jest ok. żadnego bólu ;) robcie sobie dziołchy jest zajebisty :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zozol1991
hej ja wczoraj przekułem sobie język...jakoś tak machinalnie wszefłem do salonu tatuazu i piercingu.kolczyk jest super he he myslałem że będzie mnie to bolało(przekłucie)ale nic podobnego...zapłaciłem 80zł przekłucie 50 a kolczyk 30zł.bałem się nocy bo słyszałem że bardzo będzie mnie bolało ale zasnołem spokojnie i spałem aż do rana.język spuchł,trochę to przeszkadza ale mówie dość poprawnie.jestem na informatyce i żaden z moich kolegów nie zauważył nic Rafał 17 =D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniiiiiii
mnie przekluwanie nic nie bolalo, moze dlatego ze mialam znieczulenie chociaz i tak powinnam czuc chociaz w 1% ból.Jezyk troche mi spuchl ale nie bolal w ogole, az sie sama zdziwilam ze nie boli mnie nic.troche umieram z głodu ale kij z tym.nie zaluje;) robilam kolczyka w lublinie na ul.chopina 24

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KASIA-Help
HAJ!PROSZE O POMOC I RADE!2 dni temu przebilam sobie jezyk w renomowanym salonie urody(pomijajac to) i fakt jest taki ze boli bardzo,ale to akurat da sie przezyc(to jest ranka i chyba dziwne byloby gdyby nie bolalo)PROBLEM W TYM ZE CHYBA NAJGOZEJ DENERWUJE MNIE BÓL i ZACZERWIENIENIE DZIĄSEŁ...Po zamknieciu ust dolna kulka lezy na dziąsłach od razu pod zębami-a to jeasne ze jest to dla zębyw i dziąseł niezdrowe!!!Czy Wy tez tak mieliscie na poczatku??Czy po zejsciu puchlizny dolna kulka inaczej sie umiejscowi??Dla nie najważniejsze są zęby i nie chce przez ta ozdobę zdewastować sobie zębów i nie daj Boże nabawć sie jakiejś paradotozy itp.:( PROSZE POMÓŻCIE!PISZCIE!POZDRAWIAM:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KASIA-Help
HAJ!PROSZE O POMOC I RADE!2 dni temu przebilam sobie jezyk w renomowanym salonie urody(pomijajac to) i fakt jest taki ze boli bardzo,ale to akurat da sie przezyc(to jest ranka i chyba dziwne byloby gdyby nie bolalo)PROBLEM W TYM ZE CHYBA NAJGOZEJ DENERWUJE MNIE BÓL i ZACZERWIENIENIE DZIĄSEŁ...Po zamknieciu ust dolna kulka lezy na dziąsłach od razu pod zębami-a to jeasne ze jest to dla zębyw i dziąseł niezdrowe!!!Czy Wy tez tak mieliscie na poczatku??Czy po zejsciu puchlizny dolna kulka inaczej sie umiejscowi??Dla nie najważniejsze są zęby i nie chce przez ta ozdobę zdewastować sobie zębów i nie daj Boże nabawć sie jakiejś paradotozy itp.:( PROSZE POMÓŻCIE!PISZCIE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zawsze odradzam wykonywania przekłuć jakichkolwiek miejsc ciała w salonach urody. Tylko i wyłącznie salon tattoo gdyż zazwyczaj tam tez wykonuje się piercing. Możliwe, że masz uczulenie na nikiel stąd zaczerwienione dziąsła. Na Twoim miejscu włożyłabym 22mm tytanowy. Po miesiącu trzeba zmienić na krótszy ok 10mm-8mm. Nie można pić ciepłych napojów, a o alkoholu to na pewno można zapomnieć na jakieś 2 tygodnie jak nie więcej. Nie palić papierosów. Możliwe, że masz krzywo przebity język bo kulka nie powinna się układać na dziąsłach, albo zbyt wysunięte przebicie (w przodzie języka). Po klęśnięciu zazwyczaj górna kulka daje o sobie znać i odciska się na podniebieniu. Kup w aptece Dentosept i nim płukaj 4 razy dziennie, możesz zamrozić sobie rumianek w kostkach. Zawsze możesz wymienić kolczyk po miesiącu na bio-plas a to na pewno nie zaszkodzi szkliwu ani dziąsłom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KASIA-Help
dzieki za rade i czekam z niecierpliwością na więcej opinii....:-) :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ome
Siema.Wczoraj przekułem sobie język nic nie bolało bez znieczulenia jest ok nic mi nie spuchł tylko czasami pobolewa najgorsze jest to że nic nie można jeść bo okropnie boli nawet jak się je bokiem.Najlepiej dużo pić zimnego wtedy uśmierza ból i płukać szałwią i przykładać kostki lodu to naprawde pomaga:)pozdrawiam wszystkich kolczykomanów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzodzo
pi***olicie o jakis rumiankach czy jakis spreyach terz mam kolczyk i jak mialem spuchniety to nienarezkalem tylko czekalem az sie zagoi jak ma sie zagoic to sam sie zagoi.panike robicie choby niewiem co to bylo poboli i przestanie.a jedna laska tu na forum gada ze ma jezyk jak kartofel a co myslalas ze jaki bedzie jak narezkasz to oglas nie robic wcale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drogie dziecko naucz się najpierw ortografii, a później tutaj się wypowiadaj. Jak gówno wiesz za przeproszeniem o piercingu to wypierdzielaj. A z łaciną to do kolegów a nie tu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandi15
siemka mam 15 lat i chce miec kolczyk w jezyku tylko ze problem moja mamą dl;atego myślalam ze bez wiedzy zrobie bym psozla z kolezana ktora ma 18 lat ;d;d i by podpisąła zgode tylko ze ja nic nie weim na temat koclzykow w języku ktos kto ma juz kolczyka to by mugl cos napisac ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandi15
np; czy przy przekuwaniu boli ile sie goi ile kosztuje przebicie i czy sie bardzi sepleni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandi14
i jeszcze napiszcie mi jak wiecie gdzie przekucie bardziej boli ?? w jezyku w nosie czy w pepku ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×