Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość siemka siemka

Kto z Was ma kolczyk w języku?

Polecane posty

Gość .l.
Nie róbcie u kosmetyczki! Taki zabieg nie jest przeprowadzony profesjonalnie, sterylnie i bezpiecznie, przekłuwać można się jedynie w salonach piercingu bądź prywatnie u piercerów, tylko i wyłącznie u osób odpowiedzialnych, które wiedzą, co robią- nawet płatków uszu nie powinno się przekłuwać u kosmetyczki. serduszko2912 Paluszki, orzeszki, chipsy są słone, mogą podrażniać kanał przekłucia, to prawda, że nie wolno ich spożywać. Nabiał można, to bujda, że opóźnia proces gojenia, tylko należy pamiętać o dokładnym wypłukaniu jamy ustnej po jego spożyciu, podobnie jak po każdym posiłku. A z całowaniem się zalecam poczekać do całkowitego wygojenia się języka- 2, 3 tygodnie po przekłuciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktos.. P
Hej.. :P mam takie pytanko czy mozna samemu przebic jezyk.??. w ktorym dokladnie miejscu??. zeby niczego nieuszkodzic ...prosze o szybciutka odpowiedz.. pozdrawiam. :**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktos.. P
Hej.. :P mam takie pytanko czy mozna samemu przebic jezyk.??. w ktorym dokladnie miejscu??. zeby niczego nieuszkodzic ...prosze o szybciutka odpowiedz.. pozdrawiam. :**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaaaaaaaaamilaaaaa
broń boże sama sobie go nee przekłuwaj.. moze to sie skonczyc zlym przebiciem babraniem sie a coo najgorsza utrata smaku... lepeij idz do salonu tak jak jaa... i po klopocie... nic nee boli i jestes bardziej spokojniesza ze nee bedzie zadnych komplikacji...wiem wszytsko na temat przeklowania mam kolczyk juz ponad rok pozdrawiam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktos..p
wiem. wiem. ale powinno byc ok. bo ostatnio kolezance przebilam i nic jej niejest.. :)... prosze o odp. ;**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do seplenienia i glosu dody.. hmm.. fakt doda ma ladny glos, ale rpzysuchajcie się, ze trochę sepleni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktos...p
wiec Znajdzie sie ktos kto Mi napisze dokladnie gdzie to przebic. :P.. Albo ktos kto sobie sam przebil.. :)..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niagaraaaaaaaa
chce zrobic sobie dziurke w jezyczku, kolczyk juz mam teraz czekam tylko na odpowiedni moment;p ale zastanawiam sie czy nie jest za dlugi... mam sztange 18mm.... jakie zakladaja zaraz po przebiciu i na jakie sie pozniej wymienia?? pomozcie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ktos.. p
A sama przebijasz cyz ktos ci przebija.. ... ?..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niagaraaaaaa
no raczej nie mialam bym odwagi przebic sobie sama;) ide do salonu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MALALA
Ja miałam kolczyka w języku. Przebicie bolało tylko trochę ale później przez 2 tygodnie nie mogłam jeść, jadłam tylko zupki chińskie ale bez makaronu i do tego zimne :-( Jak już się trochę zagoiło i poszłam wymieniać kolczyka na mniejszego to znowu mnie bolało przez tydzień. Po 3 miesiącach wyciągnęłam kolczyka dosłownie na 5 minut, żeby go wyczyścić i już nie dało się go włożyć :/ Zadzwoniłam do salonu i powiedzieli mi że jak nosi się kolczyka mniej niż pół roku i wyciągnie go to może zarosnąć w 3 minuty :-( Szkoda że wcześniej mi nie powiedzieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hhanulaa
Własnie niedlugo z kolezanka zamirzamy zrobic sobie kolczyk w jezyku. Tylko ja mam taki problem ze mam te wiezadełko ktore konczy sie jakis 1cm od czubka. Nie wiem czy to jakis problem bedzie. ew.kolczyk moglby byc z boku, ale z boku to tak brzydko wyglada, lepiej na srodku. Help me z tym wiezadełkiem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oleczka1113
witam! przekulam sobie wczoraj jezyk:)wlasciwie zrobila mi to moja przyjaciolka:) wczoraj bylo spoko po wieczor mi spuch no i w nocy i dzisiaj jest spuchniety.o jedzeniu nie ma mowy bo boli jak nim ruszam pije tylko wode i sok:)he ale mam nadzieje ze dam rade.przyznam ze troche boli i da sie wytrzymac.mam pytanko bo kolega mnie nastraszal ze moge stracic smak czy to mozliwe?czy jak minelo 12 godz od przekucia moge starcic smak??porsze o kontak na gadu 3877706 buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diamondbitch099
po uplywie 12 godin jest stanowczo za wczesnie zeby stracic smak.jesli masz prawidlowo przekluty jezyk-tzn w minimalnym ukosie to nie powinnas miec obaw.plucz jezyk codziennie rzno i wieczorem i po kadym jedzeniu corsodylem-dostepne w aptece za okolo 20zl.po tygodniu zmien sztange na 2,5cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamilamk
hejka mam kolczyka w jezyku od wczoraj bola mnie troche zeby i nie moge za bardzo mowic co mam zrobic zeby nie seplenic i zeby zeszla mi opuchlizna prosze pomozcie mi :( pozdro Kamila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaaamila
hmmm zeby ci szybciej opuchlizna zeszl too ja np jadlam lody alo zamroilam sobie szalwie w kostkach i ssalam.. bo 2 dniach jadlam juz chleb.... a teraz juz minelo ponad rok od przeklocia.... cos wspanialegoo.... tylko wiesz kazdemu goi se inaczej.. ale ja plukalam szalwia albo rumiankiem i jadlam lody... usniezaja bol i oczywiscie zmniejszaja opuchlizne... pooozdrawiam..=**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rede
Ja mam kolczyk od przed wczoraj, przebijałam sobie sama, i wcale nie bolało, gorzej jak mi napuchł. Od razu jadłam normalne rzeczy nie jakieś papki. Opuchlizna już mi prawie zeszła, jestem zadowolona. Nie chce żeby ktoś teraz pisał, że jestem głupia bo sobie sama przebijałam. Przebiłam sobie już sama 12 dziurek w uszach, nos, wargę, brew i pępek. A jeżeli koleżanki chcą sobie coś przebić wiedzą, że mogą na mnie liczyć i, że będę się starała zrobić to jak najlepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rede
Na pewno nie przebijajcie sobie języka u kosmetyczki, taka jedna laska znajoma mojej przyjaciółki zrobiła u kosmetyczki i dali jej za małą sztangę, kulka wrosła jej się w język i musiała mieć operacje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooop
a jak z calowaniem? czuc roznice? kolczyk nie przeszkadza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patikubuniek
Miałam do wyboru...czy przekłuć sobie nos czy jęyk... wybrałam nos....(muślałam ze yo mnie boli... i to chyba była moja najgorsza decyzja... nos przekułam w ferie....do tej pory sie nie chciał zagoic mimo ze o niego dbałam p przemywałam dziurke...zrobiła mi sie gula ropna w srodku w nosie...nastychmiast wyjęłam kolczyka... żłuję ,że nie zrobiłam sobie w języku... ale jeszcze nic straconego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniuska
Ja 2 lata temu zrobilam we brwi i tak mi sie spodobalo ze postanowilam przebic jezyk:P zrobilam to w grudniu a mama do tej pory nie wie xD samo przebiscie nei bolalo choc pozniej bol byl nie do zniesieni.. nic nei moglam jesc... zastanawialam sie rowniez nad tym czy nie oszczedzic sobie bolu i poprostu nie wyciagnac tego kolczyka ale zaryzykowalam i nie zaluje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julkaaa.
Normalnie marzy mi się kolczyk, ale rodzice się w życiu nie zgodzą.! Powiedzcie mi czy można go jakoś ukryć? No nie wiem, wyciągać ? I czy w ogóle go widać… Proszę o opinie expertów )))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julkaaa.
Normalnie marzy mi się kolczyk, ale rodzice się w życiu nie zgodzą.! Powiedzcie mi czy można go jakoś ukryć? No nie wiem, wyciągać ? I czy w ogóle go widać… Proszę o opinie expertów :)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona_17
No O.K. a moje pytanko jest takie jeżeli chcę przepic sama to po przebiciu czym moge wypłukac usta?? Proszę o odpis:) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angelikazatorze
hm. . . Wiecie co ja tez chcem sobie zrobic kolczyka w jezyku namowilam juz rodzicow (nie do konca ale sie zgodza) Mam juz kolczyk w nosie i tak strasznie nie bolalo no chyba jak wyciagala werflon a wkladala kolczyk no ale nie bardzo bo bylo znieczulenie a pozatym chcialabym sie dowiedziec jak to jest z tym kolczykiem w jezyku bo nie ktorzy mowia ze to strasznie boli i ze nie bede mogla jesc ani pic przez tydzien a nie ktorzy ze jest okey Pozdro czekam na odpowiedzi:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Różnie bywa,ale ostatnio moi znajomi szpanersko sobie przebijają kolczyki (niby taka moda) osobiście mi się to nie podoba,ale nie zauważyłam,żeby było coś z nimi nie tak. Wszystko w porządku. Koleżanka sepleniła na początku,ale zagoiło jej się i teraz wygląda elegancko. (choć jak wspomniałam dla mnie to głupota)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KanDina
mam kolczyk od 5 dni, już nie jest za bardzo spuchnięty ale seplenię, mam nadzieje ze z biegiem czau (albo po zmianie kolczyka) to minie, bo inaczej będę musiała zrezygnować..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *agulek*
hej mam kolczyk od 4 dni jak na razie jęzorek spuchnięty, ale minie troszkę sie seplenie ale to wina opuchlizny i długości kolczyka. Pircerka powiedziała ze po wygojeniu czyli za jakies 3-4 tygodnie zmieniamy kolczyk na krótszy. P.S. polecam dentosept do płukania, mi zmiejsza ból związany z opuchlizną:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angelikazatorze
Wiecie co zdecydowalam sie zrobic kolczyka w jezyczku wiem ze troche pocierpie ale pozniej beddzie fajnie jutro ide sie umuwic tylko sporo kosztuje az 150zl. Myslalam ze taniej bo kolczyk w nosie kosztowal mnie 70zl. Ale trudno wazne ze ide:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LIrlisin
hej,mam takie pytanie, chcialabym sobie zrobic kolczyk w jezyku ijuz jestem prawie zdecydowana,tylko mam pytanie: czy jak sie chce to mozna mowic tak zeby nie bylo widac kolczyka? chodzi o to ze mam "trudna' matke i przynajmniej na poczatku nie chcialabym by wiedziala:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×