Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

marwi

A co powiecie na dalsze losy forumowiczów?

Polecane posty

Tyle jest tu zakładanych tematów, jeden sie rozwija, drugi wprost przeciwnie, zaraz znika. Ciekawi mnie jakie są dalsze losy ludzi którzy piszą o swoich problemach, czy dzięki kafeterii udalo się im to jakoś rozwiązać, coś zrozumieć...ja np. czytałam topik żeby zrywać z draniami i się udało:-) Zerwałam, nie pozwoliłam wrócić i dziś juz chyba jest w porządku a sama nie dałabym chyba rady:-) A jak jest z innymi? Był kiedyś fajny temat \"Nie wiem jak sie do tego zabrać\".Autorka pisała ze nie wie jak ma pieścić swojego faceta, a wszyscy jej radzili co i jak i kiedy, ciekawe jak jest teraz? Już chyba nie potrzebuje rad kafeteriuszy, hi hi:-) Piszcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UUUU ten temat też odejdzie w zapomnienie,ale jak mój każdy zresztą to się nie przejmuję:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anika marika
ja też tu założyłam swoje tematy, i wiesz....może trochę mi łatwiej było na pewne rzeczy spojrzeć! może dowiedziałam się czegoś o sobie więcej. Może forum nie zmieniło jakoś szczególnie mojego życia, ale nie żałuję, że tu zajrzałam:> A temat ciekawy, więc popieram i namawiam na wpisy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalallaa
ja sie na prawde duzo rzeczy dowiedziałam z kafeterii, ciekawych porad, uśmiałam sie czasem jak nigdy:D i bede tu nadal zaglądała, wszystkiego naj dla forumowiczów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wg mnie to wszystko zalezy
tez mnie zastanawia jak sie rozwiazal dany problem,niestety malo kto wraca do swojego tematu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie kafe wspierała w czasie problemów małżeńskich, rozwodu. po rozwodzie udzielałam tu masy rad. jestem tu już 4 lata z przerwami i ciągle wracam. tego nicka mam stosunkowo od niedawna bo tak ok pół roku. wcześniej głownie na pomarańczowo występowałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmmm mi kafe pozwala nie zawracać sobie głowy myslami... Mogę tu odreagować i spędzić jakoś czas jak mi się nudzi, pośmiać sie itp. lubię zagladać na kafe;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do gwiazdki
czemu nie dostawalas tego wsparcia od rodziny przyjaciol ...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×