Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Testujaca

Tanie pieluchy jednorazowe

Polecane posty

Według mnie pampersy są przereklamowane. Dobre są Dada z biedronki, oraz firmy bella.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my używamy pampersów. kupiłam z ciekawości dada i są za sztywne. koleżanka polecała fioletowe z tesco twierdząc że są prawie jak pampersy- dobre sobie chyba lata świetlne. na razie mam dość i zostaję przy pampersach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My przetestowałyśmy tylko babydream z rossmanna, ale odparzały małej pupcię i DaDa z Biedronki - ok, tyle, że dużo sztywniejsze od pampersów, więc na razie uzywamy pampersów! kupuję zawsze na jakiś promocjach i za sztukę nie wychodzi mi dużo więcej niż innych pieluszek, np. DaDa było w paczce 64 szt i koszt 28 zł, a pampersów jest w paczce 82 szt (rozmiar 3) i ostatnio kupiłam paczkę za 40 zł (dość dawno real miał taką promocję, że dwie paczki kosztowały 80 zł i wtedy nakupiłam tych pampersów jak głupia :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GaGa są bawełniane, ale nie polecam, mają mało wkładu i przeciekają. Mo zna też kupić tanio z Tesco, ale chyba w zielonym opakowaniu, bo te w niebieskim są z ceraty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamuśka!!!!:)
Ja również stosowałam na poczatku pampersy ale jak dla mnie cena 45 zł za 60 sztuk to przesada tym bardziej ze idzie mi i ch na dobe bite 10 napewno jak nie wiecej!!! Po namowie kolezanek kupilam niby to tansze huggisy ale osobiscie odradzam je dla mnie fatalne nie wchlaniaja dobrze i wiekszosc wypływa miedzy pampresem co je zalozylam to zaraz i cale ubranko malej bylo do zmiany. Wkońcu sama kupilam gdzies kiedys w biedronce Da Da i o dziwno ( niska cena 27 zł 70 sztuk) sa rewelacyjne naprawde az w szoku byłam ze takie tanie a takie dobre od tamtej pory mala tylko nosi Da Da i nie ma po nich zadnych odparzen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My też kupujemy tylko DaDa, te z Rossmana też są dobre, ale w mniejszych opakowaniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamazosia
ja kupuje pampers i jestem zadowolona parę razy nawet kupowała w sklepie Dziecko.je http;//dziecko.je

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość te z tesco są niezle ale tylko
ontex!! trzeba czytac producenta (na froncie jest napis carrefour, a z tylu opakowania nazwa producenta - musi byc ontex, innych nie ma co brac)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marysia_wie89

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marysia_wie89
Szczerze polecam Huggies Super flexi, tak jak koleżanka na górzxe napisała-mają nad pupą elastyczny pasek, super się trzymają i kosztują grosze. Jestem już przy rozm.4 i za 46szt. płacę 19 zł. Mają super chłonny wkład, nigdy mojemu synkowi jeszcze nie przeciekły, a używam ich już od 3 miesięcy (mały ma 4). W między czasie jak nie było moich Huggies'ów to kupiłam właśnie Biedronkowe Dada, jednak są tak sztywne, że do niczego się nie nadają. Pampersów też używałam, są całkiem niezłe, jednak kilka razy przepuściły dosyć dużą ilość kupki maluszka. Happy(bella) są sztywne, nieprzyjemne i chyba cenowo wychodzą nawet drożej niż pieluszki Pampersa, bo za 42szt płaciłam 33 zł. A Pampersa JumboPack 72szt-45zł(często w promocji). Próbowałam jeszcze pieluszek marki supermarketu Auchan chyba Beby Comfort czy coś takiego. Są straszne, sztywne, nie chłoną nic, odparzają, nie są elastyczne, więc jak mały się naje to muszę troszkę luzować pieluszkę bo bardzo wbija się w brzuszek. Tych niepolecam. Babydream są warte uwagi, nie przeciekają, mają elastyczne boczki i są mieciutkie. Jedna Hugiies Super Flex są najlepsze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bluzzzzka
Ja dzisiaj byłam w superpharmie i kupiłam pieluszki Pampers Economy za 44,99 plus 30% gratis. I mysle ze to jest jedna z najlepszych cen jakie mi sie teraz trafiły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniam07
a ja szczerze polecam pieluszki z Kauflandu. W którejś z gazet (dla mam) znalazłam ranking pielusze i jednakową punktację (najwyższą) miały: Huggiesy, Pampersy i te z Kauflandu. Sama używam tych Kauflandowskich i jestem zadowolona a maluch nie ma już czerwonej pupci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorka86
ja uzywałam od poczatku pampersow az do teraz kiedy synus ma 10m mam zamiar wyprobowac LIDLA i mam nadzieje ze sie sprawdza bo mam dosc placenia za pampersy chociaz kupowalam na allegro po 3 op oczywiscie taniej... wczesniej probowalam tez huggisy i te lepsze i gorsze ale to byla tragedia bo ciagle przeciekaly :/ pampersy sprawdzily sie na 100% mam nadzieje ze te z lilda tez sie sprawdza :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dianka2 Aa
dady z biedronki sa troche sztywne ale te z seri z zabkami ,ostatnio jak kupowalam to byly juz nowe z malpkami i sa naprawde super miekkie ,chlonne -wygladaja troche gorzej bo nie maja z przodu paska z obrazkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aj na poczatku
uzywalam PAPERS pozniej kupilam DADA ale byly okropne a jakis czas temu pojawily sie DADA premium i te sa super praktycznie nie roznia sie od PAMPERSA,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jutfl
Ja kupuje tylko huggiesy i pampersy. Swego próbowałam tych naprawdę bardzo tanich,ale to tak naprawde pozorna oszczędność, bo one niesamowicie szybko przemakają więc trzeba częściej je zmieniać i często podrażniają skórę dziecka. Teraz po prostu szukam promocji, ostatnio widziałam pampersy w przystępnej cenie na sklep.internetowamama.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANULA MAŁA :)))
JA OSOBIŚCIE UŻYWAŁAM DKA MAŁEJ PAMPERSÓW ALE NIESTETY PAMPERSY KOSZTUJĄ ! POTEM BYŁY HUGGIESY-DOBRE ,TYLKO SZTYWNE I TE RZEPY... TERAZ MAŁA MA 11-M-CY I KUPUJEMY DADA PRWMIUM BIEDRONKOWE I SĄ CALKIEM O.K . JEDEN MINUS - NIE CHŁONĄ TAK JAK HUGGIES.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama Kariny, Natalii i Anity
Ja kupuję w Kauflandzie i chusteczki tak samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młody_tata
Oczywiście że istnieje różnica pomiędzy tanimi pieluchami a pieluchami tylu pampers czy happy! Koszty produkcji pieluch są uzależnione od użytego materiału, najtańszym co można kupić i teoretycznie nadaje się do produkcji pieluch jest folia... piszę że teoretycznie ponieważ w praktyce, folia powoduje zmniejszoną przepustowość powietrza, a co za tym idzie zwiększa ryzyko odparzeń. Dodatkowym czynnikiem obniżającym koszt produkcji jest stosowanie zamknięć na klej zamiast na rzepy... Istnieje jeszcze kwestia zastosowanego materiału chłonnego, w tanich pieluchach to po prostu wata, a jak któraś z Pań sobie namoczy kawałek waty, to zobaczy że wata bez problemu oddaje ten płyn... ja polecam PIeluszki Happy w bardzo dobrej cenie można je kupić na www.DobrePieluchy.p.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Słoiczkowa muśka
Ja najpierw uzywałam Huggisów, a później przeszłam na Toujoursy i Softino z Lidla oraz Wickies z Kauflandu, bo akurat te sklepy mam najbliżej. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mojezakupy24.pl
Zapraszam do nowo powstałego sklepu internetowego z artykułami kosmetyczno higienicznymi dla dzieci. W naszym sklepie znajdziesz pieluszki i chusteczki Pampers w dobrej cenie, Kosmetyki Nivea, Johnsons, artykuły Cleanic, mojezakupy24.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdG
CHCE WAS OSRTZREC PZRED PIELUCHAMI Z INTRMARCHA LABELL- KOSZMAR!! CO CHWILE PZRECIEKA!! JUZ NIE WSPOMNE O WIEKSZEJ KUPIE KTORA WYLAZI NA BOKI! NA NOCNE SPANIE NIE MA W NICH MOWY!!!!!!!!!JAK MOZNA TAKIE COS WYPUSCIC NA RYNEK!!!S SZKODA PIENIEDZY!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tołłdi
Na Happy się przejechałam, nigdy więcej!! Odparzeń u młodego nie mogłam się pozbyć przez parę dni W ruch poszły wszelkiego rodzaje maści. Znalazłam inne, też tańsze pieluchy, o nazwie Bambino od Muchy. Na początku podeszłam z rezerwą, no ale, jak nie spróbuje, to się nie przekonam, proste Te na szczęście okazały się nie co lepsze od poprzednich. Były bardziej przewiewne, chłonne. Nie co gubiłam się w tyłoprzodzie, ale i to po czasie opanowałam do perfekcji :) Maluch śmigał w nich aż do czasu nauczenia się, do czego służy nocnik :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ModnyBrzuszek.pl
Wiele zależy od firmy oraz skóry naszego dziecka. Dla mnie najważniejszą rzeczą jest to,aby te pieluszki nie powodowały żadnych podrażnień na skórze dziecka, i m jest ona bardziej wrażliwa,tym gorzej. www.ModnyBrzuszek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×