Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tygrysekak

Własnoręczne ozdoby, prezenty na BOŻE NARODZENIE !!!

Polecane posty

w moim rodzinnym domu to taka tradycja, że robi się takie gwiazdki, mało znam osób, które potrafią je zrobić. Widziałam książeczki z instrukcją jak się robi takie gwiazdki i szczerze powiem, że bym nie potrafiłą ich zrobić wg ich wzorów. Ja je umiem robić od dziecka po swojemu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olusia, super ten kursik. Najbardziej jednak podoba mi się ta choinka. Zastanawiam się czy nie poszyć takie ale większe, do powbijania do dekoracji. Muszę tylko skombinować skądś jakiś zielony materiał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olusia super ta kartka! można pokombinować i różne rzeczy poszyć na kartki, gwiazdki, aniołki... i też powinno fajnie wyglądać. Spróbuję coś takiego zrobić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalia valiant
Czy któraś z was wie gdzie można nabyć takie piłki ze styropianu jak były pokazane w linkach madziorek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natalia valiant, takich piłek szukaj w kwiaciarniach. Czasami można je dostać w marketach typu Obi, Castorama, na dziale ogrodniczych. Najlepiej będzie jednak jak się przejdziesz po kwiaciarniach, zawsze tam możesz jeszcze zamówić, gdyby takich piłek nie było w sklepie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natalia takie kule styropianowe w różnych średnicach są w OBI. Chyba od 1,99 czy 2,99. Zawsze je wyciagają po Wszystkich Swiętych, koło 16-20 listopada. Pomyśł na nakładkę na serwetkę (pierścień), niestety trzeba być zarejestrowanym, ale podaję, bo może, któraś się pokusi o rejestrację: http://scrappassion.mojeforum.net/temat-vt2473.html?postdays=0&postorder=asc&start=0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justiii x3
tak se teraz mysle jaki by prezent mamie zrobic/kupic. i juz wiem ;) moja mama uwielbia piec ciasta wiec zrobie jej ksiazke kucharska z ciastami ;) kupie jakis segregator, koszulki i kartki z zeszytu (nie jestem pewna czy akurat segregator bedzie dobrym pomyslem, ale jak nic nie wymysle to trudno). napisze na kartkach przepisy, wsadze w koszulke a potem do segregatora i juz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justiii x3
dzieki za linki ;) zaraz w nie zajrze. sama tez poszukam czegos w necie bo nawet nie szukalam xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justiii x3
tak sobie teraz mysle... moja mama ma zeszyt z przepisami ale ma go z czasow panienstwa (czyli ponad 20 lat). i zastanawiam sie czy w tym kajeciku napisac nowe przepisy czy przepisac te co mama juz ma? bo ten zeszyt nie wyglada tak tragicznie, kartki nie lataja, tylko okladka ostatnio oderwala sie, wiec da rade sie rozczytac co tam pisze. wiec chyba raczej jakies nowe w necie znalezione co? ale nie wiem jakie jest wasze zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justi fajny pomysl, mozesz jej zrobic calkiem nowy z nmowymi przepisami a ewentualnie w starynm zrobic nowa oprawke! dziewczyny a u mnie snieg!!! =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justiii x3
u mnie tez ! ;p juz czuc swieta ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Porank_Dnia
I Umniee.! ^^ KOcham ŚwiętA .!! ;***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justiii x3
u mnie tez juz wszystko sie potopilo, jakies male "fragmenty" sniegu mozna spotkac jeszccze np. "kątach" krawęznika. robicie juz cos na święta? jakies pomysly na prezenty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justii, pomysłów na prezenty nie mam jeszcze żadnych. Jeśli chodzi o jakieś dekoracje, to mam jakieś z zeszłego roku. Porobię jeszcze gwiazdy z papieru, może popróbuję z kusudamą, bardzo podoba mi się ta technika. No i może jeszcze zrobię bombki na balonie.Jeszcze zobaczę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziorek fajne te gwiazdki, tylk jak poskladac ten papier? ja nie znam ruskiego, czy to jakis inny jezyk? =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, to ruskie forum. Próbowałam składać papier i wycinać ale jak na razie to dla mnie czarna magia. Spróbuję jeszcze to "rozkminić", a na przyszłość postaram się wrzucać prostsze linki. Jak któraś z Was będzie wiedzieć jak trzeba składać papier, niech się podzieli tą "tajemną wiedzą" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę, że robią te śnieżynki tak jak w tym drugim linku od Madziorka. Można wyciąć koło i poskładać 2 razy na pół i wyciąć. U mnie śnieg był w środę (odrobinkę na dachach) i dobrze, że go jeszcze nie ma, bo potem te święta tak przelatują i nie ma tej fraaajdy. Mdli mnie na widok reklamy z COCA-COLI, w listopadzie, po wszystkich świętych, gdzie wesoło trąbią: "Już są świeta"... Ehh. Pomysł na prezent: EKO RECYKLINGOWY NOTES: http://www.marthastewart.com/portal/site/mslo/menuitem.3a0656639de62ad593598e10d373a0a0/?vgnextoid=b97041a967557110VgnVCM1000003d370a0aRCRD&vgnextfmt=default Można ozdobić bardziej światecznie i będzie, np.: opakowaniem prezentu: http://www.marthastewart.com/article/mothers-day-gift-purse?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja spróbuję zorbić mydło z jakimiś bajerami w środku. Ciekawa jestem jak mi wyjdzie ;P Oprócz tego podoba mi się pomysł ze świeczkami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justiii x3
to pochwal sie jak juz zrobisz. ja dzis mam zamiar dokonczyc kosz z papierowej wikliny ;). mam nadzieje ze uda mi sie zrealizowac moje plany ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczesniej pisalam ze dla mamy mam zamiar zrobic ksiazke kucharska. duzo przepisow juz mam znalezionych w internecie, ale zamierzam je zacząc juz przepisywac (drukarki nie mam ;( ) i mam takie pytanie. czy te przepisy pisac na takich zwyklych kartkach z zeszytu i je wsadzac w koszulki?i czy na kazdej kartce oddzielnie pisac czy dwustronnie? a moze kupic kilka blokow i na kolorowe tartki A4 naklejac te kartki z przepisami z zeszytu? doradzcie mi bo mam pustke w glowie ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×