Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kanapeczka

O KTÓREJ GODZINIE ŚLUB

Polecane posty

Gość kanapeczka

hej, jak radziscie o której godzinie zamówić sobie ślub w czerwcu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jebaczka
najlepiej w lesie przy pelni ksierzyca o 24:00

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila 24
JA BIORE O 13 NA TE GODZINE TO PRZEWAZNIE SIE TAK BIEZE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jebaczka
jebaczka-ale nick-chyba se klekne :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam o 17.30 i moim zdaniem jest to godzina optymalna - impreza nie zaczyna się zbyt wcześnie, czyli trwa dłużej, bo ludzie nie sa zbyt szybko zmeczeni. Poza tym masz czas na spokojne przygotowanie sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość padaczka
zgadzam się z czigrą - nie wcześniej niż o 16

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To chyba zależy od regionu i tradycji, u nas najbardziej optymalna godzina to 13, 14,.... żeby gości nie jedli obiad o 19, potem szybko zimna płyta, tort i wszystko naraz :) Ja mam o 13 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jamamna 15 godzinka w kosiele,potem\\ dojazd na sale,zyczenia i takie tam,tobedzie 17 i w sam raz na odiab,uwazam ze wczesniej to znaznie za szybko, jak co niekotrzy biora 12.a pozatkowochcialam na 16 ale stwoerdzial ze za pozno , bo itak urwiemy sie zwesela na zdjeia ikolejna godzinka zleci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy te wczesne godziny - to o sluby kościelne chodzi???? ja mam koscielny pod koniec kwietnia i u nas godz 19 jest optymalna i najbardziej rozchwytywana. Niektórzy znajomi mieli nawet o 20 - oczywiscie fotograf wczesniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i jakkk
16 jest ok :) jest czas na spokojnie przygotownia, potem obiad i zabawa,która trwa dłuzej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia25
właśnie zarezerwowałam slub na godzine 15stą,zanim mine msza zyczenia bedzie 16:10 znim goscie dojadą ode mnie na sale bedzie za 16:50, znaim sasiadziemy do obiadu 17:20 zanm zjemy 18. Uwazam ze to dobra godzine by sie wybawic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uważam
że najlepsza jest pora miedzy 16-18 bo wszytsko zdąży się w dzień ślubu załatwić i wesele mocno weselne bo juz sie ściemnia a nie jasno nie ierpię wesel gdy na dworze jest widno:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uważam
ale ślub o 13 według mnie to nieporozumienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe byłam na różnych weselach,a wszystkie były w godzinach 13,14 Wszyscy dobrze bawili się do samego rana, to kwestia gustu i ludzi, jak się potrafią bawić to nie będzie im przeszkadzał fakt, że za oknem jasno i tak nikt w okno nie patrzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To faktycznie zalezy od regionu... Ja sie bardzo zdziwilam ze sa sluby o 13 :) U mnie to najpopularniejsza jest chyba 16...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A JESLI CHODZI O...
Mysle ze godzina zalezy tez od pory roku..... Jesli dzien jest dluzszy, to mozna sobie pozwolic na pozniejsz godzine tak miedzy 15-17, a jesli szybko robi sie ciemno to warto pomyslec o wczesniejszej godzinie, bo jak wyjdziecie z kosciola,to pewnie beda skladane zyczenia i co po ciemku??? ;) A teraz cos dla oszczednych...im pozniej goscie zaczna jesc, tym wiecej zostanie, a to sie wiaze z mniejszymi kosztami...;) Oczywiscie zartuje, a godzina powinna byc tak dobrana, zeby moc sie porzadnie wyspac,spokojnie sie przygotowac, aby sie potem nie stresowac...;) ;) ;) OOO!!!Nawet mi sie zrymowalo.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja miałam
ślub o 14. Goście przychodzą lekko głodni więc poślubie szybko na salę i dajemy obiad. Zabawa może trwać długo jeśli ktoś lubi się bawić. U nas było do 2 rano. Goście wracają do domów mają wystarczająco czasu aby się wyspać a na 14 zrobiliśmy krótkie poprawiny. Było super, choć niektórzy dziwili się na takie rozwiązanie potam przyznali że to jednak dobre rozwiązanie. Ludzie często robią tak jak robią inni, nie chcą się wychylać. A my zmieniliśmy bardzo wiele zwyczajów weselny i wszyscy zapamiętali nasze wesele. I tak to była chwila niezapomniana zarówno dla nas jak i dla gości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łeeeeee
o 14:00 to jakaś paranoja, powiem szczerze, u mnie nikt nie robi wcześniej niż o 16

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ile ludzi tyle zdań
każdy sam powinien zdecydować my mieliśmy o g.19 i nie wyobrażam sobie wcześniej, nie dałabym rady do rana wytrzymać na sali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja miałam
o 20.00 ale to trochę za póxno Najlepiej między 18 a 20

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viki22
Ale to wszystko zalezy od tradycji i gdzie sie wesele robi, u mnie jest tak ze nawet na 12 w kościele i potem gdzieś o 14 obiad no to juz zalezy naprawdę od tradycji i terenu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w wlkp
u mnie najczęsciej ludzie rpbią 15-16, wcześniej to zdecywdoanioe za wczesnie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elza z innej bajki
mi sie podbaja wieczorne sluby tylko nie wszyscy sa tacy odwazni bylam ostatnio na jednym przed kosciolem byly zyczenia a potem pokaz sztucznych ogni gicio bylo!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _daga_
Ja będę miała ślub w sierpniu i zarezerwowaliśmy na godzinę 17. Ceremonia razem z mszą będzie trwała 40 minut. Nie chciałabym wcześniej zaczynać przyjęcia. A poza tym dziwne dla mnie takie śluby około południa. U nas w parafii w soboty godziny do wyboru to 15, 16 albo 17 i koniec :) Ale to rzeczywiście zależy od regionu i parafii pewnie też. Ja jestem z Poznania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majamaja
ja mieszla, na slasku i tu sluby sa zazwyczaj o 12, czy 13 . a ja sama wolalabym miec znacznie pozniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17 - 18 to najlepsza godzina. Miałam ślu o 15. Stanowczo za wcześnie zważywszy na to, że weselicho trwało do 5 rano. :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milego dnia
rudasku mien to porazka tak wczesnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja tam nie oceniam, ale co goscie beda robic od 12 ??? to pewnie malo kto dotrwa do północy ... jakie sa powody slubu o tak dziwnej godzinie ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w moim regionie to calkiem normalne.....poza tym mamy slub zima dni sa bardzo krotkie, a zreszta to bez roznicy czy zacznie sie o 18 czy o 12 to i tak ludzie beda bawic sie np te 12 godzin u mnie do 24 a u innych np do 6 rano...:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×