Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość miauuuuuuuuuuuuuuuu

czy ktos jest teraz znudzony to niech napisze cos smiesznego chociaz ...

Polecane posty

Gość miauuuuuuuuuuuuuuuu

czy ktos jest teraz znudzony to niech napisze cos smiesznego chociaz ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miauuuuuuuuuuuuuuuu
boskie ;) >>Dlaczego nie należy denerwować kobiet przed okresem :) >> >> >> >>Gość chciał rozweselić żonę przebywającą właśnie TE DNI, zadając jej >>pytanie: Ile kobiet, ze stresem przedmiesiączkowym, jest >>potrzebnych by wymienić przepaloną żarówkę? >> >> >> >>Odpowiedz żony brzmiała: >>- Jedna! Tylko jedna! A wiesz DLACZEGO? Ponieważ jest jeszcze >>ktoś w tym domu, kto wie JAK wymienić przepalona żarówkę! Wy, >>mężczyźni byście się nawet nie zorientowali, że jest >>PRZEPALONA! Siedzielibyście w ciemnościach TRZY DNI, zanim >>byście zrozumieli, ze coś KURWA jest nie tak! A jeśli to już >>zrozumiecie, to nie jesteście w stanie znaleźć w domu >>zapasowej żarówki, pomimo tego, ze od 17 lat SĄ ZAWSZE w tej >>samej pierdolonej szafce! A jeżeli już stałby się CUD i w >>jakiś niewytłumaczalny sposób znajdziecie w końcu te >>pierdolone żarówki, to przez dwa jebane dni problemem nie do >>pokonania będzie POSTAWIENIE KRZESŁA pod żyrandolem i >>WYMIENIENIE tej PIERDOLONEJ ZARÓWKI. >>Kolejne DWA kurewskie dni zajmie wam ODSTAWIENIE tego jebanego >>KRZESŁA z powrotem na miejsce! A w miejscu gdzie stało, i tak >>na podłodze zostanie pierdolony, PUSTY, ZGNIECIONY KARTONIK po >>wkręconej, nowej żarówce bo wy nigdy kurwa, ale to NIGDY NIE >>POTRAFICIE po sobie posprzątać! Gdyby nie my, to byście do >>usranej śmierci brnęli po pachy w śmieciach, i dopiero gdyby >>zginął wam PIERDOLONY PILOT OD TELEWIZORA, zatrudnilibyście pod >>hasłem: "AKCJA RATUNKOWA" całą pierdoloną armię do tego >>jebanego sprzątania! >> >> >>I TAK KURWA DO ZAJEBANIA, CAŁE ŻYCIE Z KRETYNAMI... >> >> >> >> >>I tu nastąpiła chwila ciszy po której mąż usłyszał: >>- Przepraszam kochanie, o co pytałeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja pier......................le

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pan Mikruss
To ja napiszę tak: jestem tak z***bisty, że aż mnie ch.uj strzela. Może być?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×