Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość --klementyna---23

kobieta - kobieta też tak macie?

Polecane posty

Gość --klementyna---23

Od jakiegos czasu zaczęły podniecać mnie kobiety (a zwłaszcza jedna) Bardzo lubie (i sprawia mi to przyjemnośc) jakieś tam przypadkowe, spontaniczne dotyki, ocieranie sie...dodoam że chodzi o moją koleżanke... jestem ciekawa jakie to uczucie caowac się z kobietą? Choć do końca nie jestem przekonana czy byłabym w stanie to zrobić>Czy któraś z was ma podobne odczucia??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość allanka p
przyznam że mi sie też to przydarzyło :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokooo
Kurna - chyba bym zwymiotowała, ale rozumiem Wasze pragnienia. Z drugiej strony, jeśli ta druga osoba nie ma zacięć homo, to nieźle można ją wystraszyć - weź to pod uwagę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..hmm...
ja nie jestem strachliwa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość --klementyna---23
Wiem! Zauważyłam (tak mi sie wydaje) że Ona też by tego chciała!I teraz pewnie obydwie boimy się poruszyć ten temat (która pierwsza) z obawy przed reakcją tej drugiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokooo
no ale na podstawie czego wywnioskowałaś, że ona chce tego samego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość --klementyna---23
no tka czuje, ostatnio zaczęla tak "dziwnie" na mnie patrzeć wpatrywać mi sie w oczy...niby na żarty dotykać itp... ja robie podobnie, ostatnio nawet zatańczyła dla mnie - wcale o to nie prosiłam. Nie jesteśmy w stałych zwiazkach moze dlatego brakuj nam czułości dotyku przytulenia...??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..hmm...
najtrudniejszy pierwsz krok....potem...hihih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokoooo
A co czujesz do facetów? Miałas już jakiegoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość --klementyna---23
tak, miałam kilku facetów i jak najbardziej oni mnie podniecają ... a to co czuje do kobiety to "chyba" ciekawośc chociaż sama nie wiem, liczyłam na wypowiedzi kobiet które znalazły się w podobnej sytuacji...czyżby takowych nie bylo...???:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..hmm...
no to do dzieła razkozie sierc hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annkaT.
a ja się całowałam z kobietą tak z czystej ciekawości i było całkiem miło ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..hmm...
annkaT. moze coś wiecej nam opiszesz?? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaproponuj jej
żebyście wyrwały faceta i żeby on się wami obiema zajmował. taka łóżkowa przygoda spowoduje że się bardzo zbliżycie i na pewno w pewnym momencie, waszych wspólnych pieszczot nie zabraknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annkaT.
ja pod wpływem niewielkiej ilości alkoholu całowałam sie z koleżanką - zrobiłyśmy to z czystej ciekawości, było całkiem miło.Spróbowałyśy jak to jest, wiemy no i wiecej sie nie powtórzyło.chociaz kto wie...hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znawcaWWD
łę nieźle chce to wiedzieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość icoooooooo/
taaaaaaa, tez tak mamy i co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam ochote na
kolezanke z roku:)) jak siedzimy razem to zawsze dotykamy sie:) albo ona sie o mnie opiera:) tak delikatnie.. rozmawialam z nia o literaturze o tematyce lesbijskiej i powiedziala mi, ze lubi taka czytac:)) mysle, ze dala mi tym sygnal... ale ja sie jeszcze waham:) nie chce stracic jej przyjazni..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość --klementyna---23
no właśnie ja też obawiam się że moge stracić przyjaciółke a tego bym nie chciała :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..hmm...
ryzyk fizyk ;)) a moze akurat spróbujecie no i nadal bedziecie przyjaciółkami, od czasu do czasu sobie pouzywacie albo wrecz przeciwnie zapomnici eo tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poleccammm
idz na całosć!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja ma ochote na
przyznam sie, ze milosc kobieca nie jest mi obca;) Nie zgodze sie, ze troche pouzywamy i juz... Jezeli do tego dojdzie... to nie sadze, ze o tym zapomnimy.. I tutaj widac roznice miedzy miloscia kobieta-mezczyzna a kobieta-kobieta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość --klementyna---23
"ja ma ochote na" ja róznież uważam że nie można o "tym" zapomnieć!Ale może można udawać że nic sie nie stało..????? chociaz nie sądze. Uważam że ja byłabym w stanei poraozmawiać "o tym" wyjaśnić itd. ale nie wiem jak z tą drugą stroną... no i dlatego obawiam się że mogłabym stracić przyjaciółke a tego bym nie chciała .... "ja ma ochote na" może napiszesz mi coś wiecej o stoich doświadczeniach?? Szczerze mówiac to myślałam że bedzie wiecej sensownych wypowiedzi w tym temacie...:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariolllkaF
wiesz co --klementyna---23 ja też mam straszną ochote na pocałunek z kobieta :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariolllkaF
moze sie umówimy ...??? hehe skąd jestes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..hmm...
o cholercia ciekawie się tu robi :))) ja lubie takei historie, również załuje że tak mało pań sie wypowiada :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam ochote na
no wiesz klementyna---23 pierwszy kontakt seksualny miałam z kobieta dopiero drugie przezycie miałam z mężczyzną potem był spokój.... przez wiele lat nic... tylko mężczyźni ale to we mnie siedziało, mimo, że nie chciałam myśleć o tym i kiedy zjawiła się ONA znów wróciłam do marzeń o kobiecie... i tak już zostało... obecnie mam stałego partnera:)mężczyznę:) ale mam też dziewczynę:) i więcej mi do szczęścia nic nie brakuje!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam ochotę na
pocałunek kobiety jest doskonały jej dotyk, zapach, smak;) spojrzenie "przed".... i uśmiech "po" wszystko jest doskonałe....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×