Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość boli

co to moze byc?

Polecane posty

Gość boli

Troszke dziwnie jest mi o tym pisac ale moze ktoras z was zna jakis sposob.Urodzilam 3 tyg temu swoje pierwsze dziecko i od tego czasu mam problem z oddawaniem stolca. Bardzo boli mnie odbyt i trudno jest mi sie zalatwic a jak juz jest po wszystkim to moj stolec jest czarny jak smola a jak sie podcieram to na papierze jest krew. Dodam ze samo ' robienie kupy' jest bardzo bolesne i czuje takie silne klucie. Nie wiem co to moze byc. Pomocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To hemoroidy. Paskudna rzecz :( wiem, jak boli :( poproś w aptece o coś na hemoroidy. Słyszałam także, że pomaga smarowanie olejem, ale nie próbowałam. W aptece jest tego sporo i bez recepty można kupić. Pozdrawiam i życzę zdrowia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A, i jeszcze ważna rzecz - unikaj zaparć! jedz dużo owoców i ciemnego chleba, dużo pij. Hemoroidy często się zdarzają po ciąży. Nie są bardzo groźne, ale dokuczliwe. To minie, tylko trochę to potrwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co prawda ja hemoroidow po porodzie nie mialam, ale moja kuzynka tak. Babcia nasza podala recepte na hemoroidy, wiesz takie porady babuni :-) Otoz te hemoroidy i w ogole caly odbyt nalezy sobie smarowac zwyklym olejem kuchennym np kujawskim. I uwierz mojej kuzynce pomoglo :-) Wiec moze sprobuj oleju, na pewno ci nie zaszkodzi :P Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boli
Dzieki za dobre rady to faktycznie moga by hemoroidy. Nie wiem co robic. Urodzilam 3 tyg temu i wlasnie po porodzie mam takie problemy.Bede walczyc jeszcze raz dzieki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiol
czopki na hemoroidy - Posterisan, rewelacja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _........._
a moze szczelina odbytu???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AŚKA72
Aesculan - czopki i maść. Bardzo pomocne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tinky
Posterisan, polecam, mozna dlugo stosowac, nie zadzroszcze, mam to samo i dlugo nie mija, albo wraca. powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie zazdroszczę
Rodziłam 2 razy. Za jednym i drugim razem miałam podobne problemy. Polecam czopki Herbapolu - Aesculan - znieczulaja miejscowo, działają przeciwzapalnie. Jak nie pomogą to Proctoglyvenol (masc lub czopki)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×