Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość BasiaNowak

obroża antyszczekaniowa dla pieska

Polecane posty

Gość BasiaNowak

Czy słyszał ktoś o "elektronicznym treserze dla psa" albo o "obroży antyszczekaniowej"? Co to takiego, czy to bezpieczne dla pieska?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nigdy nie założyłabym
tego narzędzia tortur zwierzakowi, to powinien se nosić na karku ten psychopata, który to wymyslił a jego zona powinna miec pilota i go prądem dyscyplinować co 5 sekund

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KazikK
Można to kupić np. tu: http://ww.pieski.baneros.com to jest naprawdę nieszkodliwe i bazpieczne dla zwierzaka a przy tym skuteczne. Próbowałem to na swojej ręce - impuls jest porównywalne do "kpnięcia" naelektryzowanego kaloryfera :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko kurcze drogie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malgorzatka
fakt tanie to to nie jest ale za to hamerykańskie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Loolek
Mój znajomy cos takiego kupił - taki płot radiowy - zakopuje się w ziemię kabel, który jest anteną a pies am odbiornik ow obroży i jak się zbliża do "granicy" to słyszy sygnał dzwiękowy, a potem delikatny impuls elektryczny ponoć taki płot sprawdza się rewelacyjnie - teraz pies jak usłyszy tylko dzwięk to zawraca - nawet nie jest potrzebne "kopanie"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psiara
a te obroże do szkolenia - używa to ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mic
taka obroża antyszczeka przydałaby się dla psa mojego sąsiada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spawaczka
Może i to mocno nie kopie , ale swojemu psu bym nie założyła. Słyszałam o takim urządzeniu , które przyczepia się do obroży i jak pies zaczyna rozrabiać , to wtedy naciska się w pilocie guziczek i z urządzenia pryska troche wody pod ciśnieniem. Słyszałam , że skuteczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pipipi
sami sobie zalozcie takiego treserka na szyje i zobaczycie czy to jest przyjemne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiesiaczek
przyjemne to moze i nie jest, ale jak pies szczeka całą noc, to też nie jest przyjemne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość p7895658
TEN KTO TAKIE COS KUPUJE JEST SADYSTA NIECH SAM SOBIE TO ZALOZY I NICH JEGO KOPNIE W TEN NIEDOROZWINIETY MOZG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaarola
a kolczatka to niby jest przyjemna dla pieska?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy ktoś z narzekających na tortury jakie czyni ta obroża wychował kiedyś dobrze psa? Tak, żeby zwierzę było karne. Pewnie macie jamniczki i piszecie o tym jakie to straszne uderzyć psa lub w inny sposób sprawić mu ból. Takie są jednak prawa zwierząt, że w stadzie przewodzi silniejszy i ja akurat wolę być autorytetem dla mojego psa, nie na odwrót. Obroża antyszczekaniowa mnie nie przekonuje, bo jestem zwolenniczką posiadania psa tylko wtedy gdy ma się również dom i ogród, ale jesli ktoś nie ma wyjścia, bo wziął już takiego małego Soundera do bloku i nie chce się go pozbyć, to nie róbcie z takiego człowieka kata. Podobnie jest z tym elektronicznym płotem. Jesli ktoś ma zwierzaka, który ucieka z podwórka (np. robi fantastyczne podkopy, albo tak jak mój pies, pokonuje płot jednym susem) to nawet dla dobra zwierzęcia trzeba stosować takie metody. Lepiej jak go kopnie prąd niz jak ma go stuknąć samochód.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pologar
zapraszam na www.pologar.pl można też kupić na raty Obroże elektroniczne posiadają certyfikat CE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×