Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Robcio

Czy lubicie chodzić bez biustonosza?

Polecane posty

Gość CycKoneser
A Małgośka ? A Dyskusja ... ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała meeee:)))))))))))))))))))
A ja mam 65G - to takie dla was bazarkowe 75D gdzieś- mam ładne, pełne i jędrne piersi, w sumie średnie, bo duże to jest miseczka K czy J, ale nawet mnie, jak nie noszę długo stanika to bolą wiązadła... więc muszę nosić bo to jednak ciężar przy mojej szczupłej sylwetce :( czasami tylko wieczorem zaszaleję i godzinkę, góra dwie przed spaniem chodzę bez... dłużej się nie da :( Ale super wyglądają bez stanika:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
duze masz, moje przy Twoich... to mnie czasem bola jak skacze lub biegne ale faceci takie jak Ty masz to lubia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam male wiec i mnie nie ma co za bardzo mierzyc ale Ciebie podziwiam naprawde, to nie jest tak latwo miec takie duze piersi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CycKoneser
Następna kobieta z pełnym, pięknym biustem :D Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała meeee:)))))))))))))))))))
Ale naprawdę warto się dobrze zmierzyć:) możesz się zdzwić:) mi odkąd noszę dobry,odpowiedni rozmiar stanika - przybyło w biuście 2cm:) dotąd wciskane pod pachy i spłaszczane strasznymi bazarkowymi pushapmi...brrrr:( Pod biustem mam 69, a noszę 65. Bo trzeba sobie odjąć w dół. A poza tym cyccki to nie wszystko:) Na pewno fajna kobietka z ciebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stanik mam raczej dobrze dobrany bo caly biust jest w miseczce, nc mi z boku nie wychodzi ale dzieki za rade, moze jakies 2mm wycisne heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CycKoneser
Wszystkie panie są piękne, każda na swój sposób :) Aczkolwiek temat o piersiach... zresztą, kto powiedział, że B nie może być ładne :) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CycKoneser
To najważniejsze :) B to w sumie w sam raz do dłoni pasują ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hawaiian Girl
a ja właśnie takie nieduże uważam za najfajniejsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CycKoneser
A wrażliwe :classic_cool: ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CycKoneser
Ucichło ... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 002193
ja chodziłam bez przez prawie dwa lata ale od jakichs dwóch miesiecy znów zakładam chociaz powiem szczerze ze czasami zapominam - tak po prostu z przyzwyczajenia. nie mam duzych piersi, takie do reki. wiem ze gdy przyjdzie wiosna/lato to znów dam swoim piersiom oddychac:D uwielbiam spojrzenia facetów, na początku mnie to troche krepowało a teraz nawet rodziców sie nie wstydze jak przy nich sa twarde - przed miesiaczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CycKoneser
Czyli siejesz zgorszenie... gdzie cię można spotkać :classic_cool: ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 002193
najczesciej w ełkU:P zgorszyc to moge swojego 11letniego brat ale nie rodziców. a z reszta juz sie przyzwyczaili. tata udaje ze nie widzi. bo co ma robic?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CycKoneser
Przyzwoitość tego wymaga :P Wysoka jesteś :) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziwne jesteście... Czego się wstydzić przy rodzicach? Przecież was wychowali to wiedzą jak wyglądacie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj tata ma twarde zasady heh, kiedys jak bylismy na plazy to mial pretensje ze chcialam sie topless opalac, ja nie moglam heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie wiem, teraz fajnie jak jest sie mloda polatac z golymi cycami, ale za 10 lat to niestety beda one siegaly pepka:P Ja tam nie ryzykuje, na co dzien nosze stanik, mam duze piersi, wiec bez niego po roku pewnie bylaby masakra... Poza tym wedlug mnie to nieestetyczne, sterczace suty w pracy hahaha, mialam kiedys w liceum taka pania od polskiego, ktora miala zamiast piersi dwa pryszcze, ale za to z wiecznie sterczacymi wentylammi pod swetrem hahaha Wole nagi biuscik pod wydekoltowana jedwabna koszulka nocna, to dopiero cos:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam male piersi wiec mi nic wisiec nie bedzie he ale zima to chodze w staniku, tylko latem nie zawsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CycKoneser
Materiał zawsze tak ładnie opływa krągłości :D A sutki go naprężają :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CycKoneser
Kładziesz się spać w piżamce :D ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CycKoneser
A napisałem, że to coś złego :) ? Łatwiejszy dostęp do piersi jest :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CycKoneser
W takim razie - potencjalnie łatwiejszy :D A czuć pod palcami twardniejące brodawki ... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×