Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

LadyWedding kwiatek

Czy w ciąży zawsze się tyje????

Polecane posty

kochane zadaje to pytanie , gdyż zdecydowaliśmy się z mężem na dzidziusia a ja troszkę ;) zadużo ważę.Problem w tym , że niebardzo możemy odsunąć nasze plany macierzyńskie. Wiadomo że w ciąży bardziej się dba o to co sie je kiedy ile itd. Czy jest możliwe abym na poczatku ciąży troszkę schudła???? pozdrawiam mamy i maluszki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM JESTEMW 23 TC PRZEZ 1 3 MCE SCHUDLAM 2-3 KG TERAZ TEZ PRZYTYLAM NIEWIELE - BO 5 NIE MA NA TO ZADNEJ REGULY...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na początku schudłam 6 kg, później to nadrobiłam i jeszcze dodatkowe 6 miałam , ale po porodzie zjechała mi 9 kg, pomimo ze Julka ważyła tylko 2820g. Tak naprawde nie ma reguły, nie wiem jak to sie stało ze schudłam bo jadłam normalnie a do tego lezałam (ciąża zagrożona), wydaje mi sie ze wazne jest by patrzec co sie je i w jakich ilościach. Oczywiście nie mam na myśli zadnego odchudzania, organizm sam sie upomina o swoje, jak chcesz czekolade to brakuje ci prawdopodobnie chromu lub magnezu itp Powiem szczerz ze ja bardzo przytyłam po porodzie, bo wtedy przestałam sie pilnować, mała miała kolki (dodam ze niekamiłam piersia), czasami nie mialam czasu zjesc normalnie posiłku i wtedy w locie łapałam i pochłaniałam to co mi wpadło w rece. teraz po 1.5 roku udało mie sie schudnąć prawie do tej wagi z przed ciąży, dodam ze bez wielkich wyrzeczeń, poprostu w końcu zaczełam pilnowac tego co jem i ile. Nie martw sie na zapas,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lady - ja naleze do grubasek, w momencie gdy zaszlam w ciaze, odchudzalam sie, bylam swiezo po stracie jakis 8 kg. Z chwila, gdy sie dowiedzialam o ciazy, zaprzestalam diety. I trymestr meczyly mnie mdlosci, wiec na poczatku nie przybieralam, a wrecz waga sama spadala. Pozniej byla fala apetytu na wszystko ;) Ale trzeba bylo sie hamowac. Obecnie, jestem w 34 tygodniu ciazy, od poczatku w sumie przytylam 6 kg - i w sumie trzeba w koncu przybierac na wadze - w koncu rosnie w Tobie dziecko, do tego wody plodowe tez swoje musza wazyc... Jeslli nie utyjesz nadmiernie, po porodzie zostaniesz nawet bez zadnej \"nadwyzki\" (wersja optymistyczna - podczas karmienia piersia byc moze nawet bedziesz wazyc mniej niz przed ciaza)... Jedno jest pewne - nie wolno odchudzac sie w trakcie ciazy, ale po prostu trzeba uwazac na to co sie je i w jakich ilosciach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie wiem że odchudzanie w czsie ciąży odpada ale i przed ciążą też. Mam znajomą - hmmm uparty z niej osioł - zbierała sobie na zakup ważnej dla niej rzeczy i do tego stopnia wpadła w to oszczędzanie że piła tylko herbatę i kupowała chleb. I wyobrażcie sobie że po ok 2 miesiącach była na granicy białaczki. Trochę minęło od tego zdazenia , urodziła i dzieciątko ma anemię i straszne są z nim problemy bo jak ma byle infekcję to choroba od razu się rzuca na wszystko na co tylko może....biedactwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hopsiak
a jaki jest brzuch w 4,5 mies. ciazy? pytam teoretycznie? atki mieciutki, jakby takie miekkie walki tluszczu, i mozna go wciagnac i jets znacznie mniejszy? piszcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ja jak byłam w ciąży z moimi bliźniakami to przytyłam tylko tyle ile ważyły dzieci no i cała ta reszta, jakieś 12 kg, wyglądałam bardzo śmiesznie, z tyłu wogóle nie było widać ciązy, a zprzodu brzuch jak armata, szczerze mówiąc nie widziałam do tej pory kobiety która miałaby większy brzuch, wyglądałam na pięcioraczki nie na bliźniaki:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saffi
ja przytyłam 30 kilo. na trzeci dzień po porodzie ważyłam 10 kilo mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja odpowiadammmmmmm
na poczatku praktycznie zawsze sie chudnie a potem sie przybiera na wadze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja kumpela kiedy zaszla w coaze wazyla prawie 100 kg i zaczela sie zdrowo odzywiac (zaczela miec problemy z cukrem) i jeszcze schudla (po porodzie wazyla 60 kg). Ale to wszystko bylo pod kontrola lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BejbeP
hmm a czemu an poczatku sie chudnie? od wymiotow?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No coż, ja jakoś specjalnie nie wymiotowałam w ciąży (jeżeli już to z glodu, bo tylko wtedy gdy nie zdażyłam sie czegoś zjesc rano lub czasami o innej porze dnia , oczywiście gdy byłam głodna, poprostu nie mogłam dopuszczać do strasznego głodu), a schudłam na poczatku, nie wiem dlaczego , może nerwy tez miały na to wpływ, pierwsża ciąże straciłam , w drugiej lezałam, miałam sie czym martwic. Jeszcze jedno nie zawsze podczas karmienia sie chudnie, wrecz odwrotnie w 99% patrząc na moje znajome. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na poczatku ciazy sie chudnie- chyba chore jestescie na glowy, ja tylam miarowo po okolo 1- kg na miesiac, po porodzie w ciagu tygodnia wrocilam do poprzedniej wagi- wszystko poszlo w dziecko ii piersi. przytylam ok 10 kg. przed ciąża trzeba schudnac aby sie do niej przygotowac, trzeba bylo o tym pomyslec wczesniej a nie sie obżerać i troche ruchu a nie siedzenie przed tv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na początku ciąży chudną te kobiety które nie mają aptetytu , które na jedzenie reagują mdłościami i wyniotami. Wymioty już i tak pożerają energię i jak człowiek solidnie pociągnie ze dwa razy dziennie lub więcej to zwyczajnie męczy i się chudnie. Są też kobiety które mdłości mają tylko wtedy kiedy są głodne i ssie w żołądku i wtedy zaczynają jeść a jeżeli dopisuje im apetyty to śmiało mogą przytyć. Teoria mówi że w pierwszym trymestrze można przytyć 1,5 - 2 kg więc to nie jakieś widzi misię ale Prawda. Ja w swoich dwóch ciążach przeszłam te dwa typy kobiet więc wiem że i chudnięcie i tycie w pierwszym trymestrze jest możliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×