Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kasiaww

8 miesieczny bobas--- niejadek

Polecane posty

Gość kasiaww

czesc. mam coreczke, ktora ma 8 miesiecy i ma coraz mniejszy apetyt. Do tego ząbkuje, ida 2 jedynki na górze. A co jest jeszcze gorsze, ma papkoata kupke od ok 1,5 miesiaca. z czym to moze byc zwiazane. To straszne, ale czytałam ostatnio o celtice, tej chorobie u malych dzieci, ktore nie wchlaniaja glutenu. Nie wiem co robic??? czy ktos byl w takiej sytuacji??? zapisalam sie na wizyte do lekarza, zobaczymy co powie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jkm
Na pewno to od ząbkowania. Wszystkie objawy jakie opisujesz do tego pasują. Dzidzia jest już duża a do tego wychodzą aż dwa zęby, organizm dziecka nigdy nie jest na to obojętny. Brak łaknienia, rozwolnienie, czasem gorączka. Mój synek też,tak przechodził.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maminkatinka
moj synek jak zabkowal, tez nic nie chcial jesc, tylko duzo pił herbatek, sokowi mleka. I kupke tez mial luzna, czasem zielona. Wiec wydaje mi sie ze nie masz sie czym przejmowac, ale na wszelki wypadek zrob badania, bo niektore dzici nie przyswajaja glutenu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiaww
ale, czy ta kupa przy zabkowaniu moze trwac az 2 miesiace??? u was tez tak było???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze!moja corka ma 9 miesiecy i dopiero niedawno wyszly jej dwa pierwsze zabki.od okolo dwoch miesiecy miala rozwolnienie i coraz gorszy apetyt(nie martwilam sie za bardzo,bo byla grubiutka:-) ).zabki wyszly jeden po drugim i juz na drugi dzien apetyt wrocil:-) nie martw sie,chyba,ze jest niedowaga.w takim wypadku poradz sie lekarza koniecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja kuzynka ma synka
ktory wpierdala ptasie mleczko,paczki itd. i potem sie kuzynka dziwi czemu dziecko nie chce jesc obiadku,moze chore jest?i podaje mu krople na apetyt:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiaww
pocieszyłyście mnie troszeczkę. Byłam właśnie u lekarza. zlecił badania, mocz, kał. mam nadzieję, że to najwyżej uczulenie na jakiś pokarm. Dam znać. Dziękuję bardzo. Już tak bardzo się nie martwię, bo wiem, że to rozwolnienie miewają też inne dzieci przy ząbkowaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiaww
lekarz zlecił mi ogolne badanie moczu, oraz posiewy: moczu i kału. zobaczymy co z tego wyjdzie. dam znac. acha: mala zaczela znowu jesc normalnie; tzn.: mleko przeważnie, ale nadaj ma luzne kupki: widac w nich nieprzetrawione kawałki jedzenia. dam znac co z wynikami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napisz jak wyniki
daj znać koniecznie bo sama jestem ciekawa mój synek też czasami robi takie kupki i już sama nie wiem czy to jakaś alergia pokarmowa czy ząbki czy coś innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiaww
czesc, są już wyniki posiewu kału i moczu. A więc mocz wyszedł bez zmian... dobrze. W kale natomiast wyszły bakterie Eschericha coli (Pałeczka okrężnicy). To są bakterie, które działając na śluzówkę jelit powodują zapalenie jelit i objawy zatrucia, brak apetytu u dzieci. Niektore szczepy E.coli produkują egzotoksynę i czasem powodują zatrucia pokarmowe najczęściej spowodowane spożyciem zakażonego pokarmu. Przebieg schorzenia ma różne nasilenie czasem może być bardzo groźne, ale w większości objawy nie są ciężkie. Moja mała dostała antybiotyk, który ma spozywać przez 7 dni, co 8 godzin. mam nadzieje, że objawy ustąpią. Dam znać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×