Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość anula27

bolesna miesiączka- najlepszy środek przeciwbólowy??

Polecane posty

Gość gość
Ja sama nie wiem co radzić. Moje bóle to proszę uwierzyć koszmar. Przede wszystkim ból taki że nie mogę się wyprostować, siedzę zginając nogi, uczucie gorąca, potem dreszcze, osłabienie, wymioty!, Potworny ból krzyża i straszliwa biegunka! Ciężko być wtedy w dobrej formie. Przechodzi mi praktycznie po każdej mieszance leków: dziś 3 nospy i 1 Nurofen express forte. Kiedy indziej 2 ketonale. Czasem Diclac. Jednak muszę wszystko wziąć wcześnie bo gdy wezmę jak ból rozwinie się to jestem skończona. Ostatnio zemdlałam na poczcie a wyszłam tylko odebrać list a na pocztę idę 1 minutę z domu. Nie wiem jaka jest przyczyna tych bolesnych okresów. Dawniej nic mnie nie bolało tymczasem z wiekiem jest coraz gorzej. Podobno nie mam żadnych zmian w układzie rodnym i w to wierzę, badało mnie kilku lekarzy, w tym jedna tak świetna pani doktor która rozpoznała w usg mnóstwo rzeczy ale nie zmiany na jajnikach czy w macicy. Pco też nie mam. Hormony w normie. Niestety nikt nie wie co jest. Ehhh :-( wątpię czy to kiedyś minie. Nadmienie że raz /dwa razy na rok mam okres całkowicie bez bólu więc musi być jakaś zależność tylko nie wiem co!? Ktoś tu pisze magnez ktoś B12 jestem wegetarianką 20 lat więc mięsa akurat nie jem. Kiedyś grałam w koszykówkę były intensywne treningi i pamiętam że po miesiącu gry caly rok kiedy grałam nic mnie nie bolało. Ale czy to *****czy co nie wiem :-/ żyć się odechciewa gdy jest ten potworny ból. Wtedy chce się zabić. Dziękuję zawsze wtedy ludziom który wymyślili leki przeciwbólowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo współczuję :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spamerka od badziewia ze skutkami ubocznymi zwanego belarą - wypad w półprzysiadach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ketesse

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudia6596
Mi pomaga Gardan https://adamed.expert/product/gardan/. Wystarczy mi jedna tabletka i już po bólu. To na prawdę silny i skuteczny lek a co najlepsze dostaniesz go bez recepty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mysza

Każda moja miesiączka to masakra, horror... Ból nie do zniesienia. Próbowałam już prawie wszystkiego : ketonal, tramal, nospa max 3 tabletki na raz, paracetamol 500 mg, ibuprofen itp... NIC NIE POMAGA.. Przy tym wymioty, biegunka i gorączka oraz utrata przytomności...... Co zrobić, żeby ból zelżał ? Czy jest jakiś sposób ? Czy pogotowie jest konieczne ? 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anonimek

najlepsze to nimesil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e tam

nic nie działa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klinnka

Ja też często męczyłam się z bardzo bolesnym miesiączkowaniem a leki, które do tej pory przyjmowałam, średnio radziły sobie z bólem. Teraz biorę już od jakiegos czasu tabletki vemonis, które działają też rozkurczowo. Bardzo dobry i skuteczny lek. U mnie to zdecydowany nr 1 w radzeniu sobie z bolesny miesiączkowaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleksieja

Powiem szczerze, że na mnie też jak do tej pory średnio leki działały aż w końcu trafiłam na tabletki  vemonis femi, jestem bardzo zadowolona bo już nie męczę się co okres, tabletki bardzo dobrze działają no i szybko. Działają przeciwbólowo i rozkurczowo także nie trzeba łykać kilku innych leków.   

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po co się truć weź coś naturalnego...moja przyjaciółka bardzo sobie chwali Kobiece krople od Ojca Grzegorza Sroki...rewelacja

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli masz dość bólu menstruacyjnego, warto wypróbować kilka skutecznych naturalnych sposobów. Okłady z ciepłego olejku rycynowego Retter ( bardzo dobry bo bez szkodliwego haksenu ), który możesz znaleźć w konopnej farmacji w Poznaniu lub na ich stronie internetowej, mogą przynieść ulgę i zmniejszyć dyskomfort. Tak jak wspomniałam warto pamiętać jak będziesz szukać dobry olej rycynowy,  pamiętaj żeby wybrać czysty olej rycynowy, wolny od heksanu.

Dodatkowo picie naparów z czerwonej kończyny !!

, czerwona koniczyna znana jest z zawartości frotsobstancję które mogą regulować pracę hormonów, w tym tych odpowiedzialnych za ból menstruacyjny. Jeśli szukasz innych mocniejszych  opcji, warto spróbować olejków CBD, które również zawierają kanabinoidy i mogą korzystnie wpływać na organizm, łagodząc objawy bólu.  Osobiście stosuję wszystkie te produkty, które polecono mi w aptece konopnej i dzięki nim zrezygnowałam z wielu leków przeciwbólowych, które negatywnie wpływały na mój żołądek. Wypróbuj te naturalne metody i poczuj różnicę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 1.05.2019 o 11:34, Gość Mysza napisał:

Każda moja miesiączka to masakra, horror... Ból nie do zniesienia. Próbowałam już prawie wszystkiego : ketonal, tramal, nospa max 3 tabletki na raz, paracetamol 500 mg, ibuprofen itp... NIC NIE POMAGA.. Przy tym wymioty, biegunka i gorączka oraz utrata przytomności...... Co zrobić, żeby ból zelżał ? Czy jest jakiś sposób ? Czy pogotowie jest konieczne ? 

 

Przebadaj sie pod katem endometriozy brzmi podobnie do przypadku który znam. Koniecznie idź do dobrego endokrynologa i ginekologa i zrób badania w odpowiednim dniu cyklu. Mozesz iść prywatnie będzie szybciej.Ja mam pakiet kobieta komfort w enel med i tam też mają usg ale może nie będzie konieczne nie wiem to zależy co lekarz powie. Badania też zrobisz w enel więc jak wyjdzie ze masz endo to warto wykupić ten pakiet mają ten bardzo dobrych specjalistów. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×