Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziwny

Czy Les-ki tez maja problmey z dojsciem do orgazmu ?

Polecane posty

No nie obrazaj sie :) To naparwde bardzo fajny temat ... a z toba zawsze milo sie gawedzi .. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm Jackie.... ;) No to jak sie nie wstydzisz, opowiedz mi w takim razie o ... twojej lechtaczce ... ;) Nie smiej sie :) Opisz w jasny i uniwersalnie zrozumialy sposob, jak moze facet ktory jest z toba po raz pierwszy, dac ci orgazm ... ? Mozesz pomyslec ze to troche za bezposrednie, ale co tam .. ;) Pomyslalem ze sprobuje i tak :) Bo jest to ciekawe ... So please tell me .. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tutaj Ci tego nie powiem :P never never never....:D przeciez ja skromna kobieta jestem i po co mam opowiadac o swojej intymnosci na forum :O :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leski
jerry moze powiesz mi na co mialbys ochote po rpacy..wracasz do domku i ... nie pytam tu o obiadek a o lozku:) podpowiesz mi o jakim seksiku marzy facet? moj na takie moje pyta mowi ze ma juz wszystko i jest mu dobrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leski
eh pomylilam jerrego z Dziwnym moze ktorys z Was odpisze dzieki bo akurat pytam powaznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jak ma wszytsko i jest mu dobrze to zrob mu poprostu loda :) Ucieszy sie chlopak zapewne ;) Mozesz mu sie zabronic dotykac, za to sama ocieraj sie o niego czasem piesiami, pupa, udem ... Wiesz, takie mile i proste sprawy czasem dzialaja calkiem fajnie .. ;) Nie potrzeba zawsze od razu analu i pissu ... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiem
leski... myśle, że facet, który wraca do domy myśli o oderwaniu się od tego co ma w pracy wiesz.. jakiś obiadek... może mecz (bleeeeeeeee) a gdy już po meczu... może odrobina czułości i porządny sex... jakiś masaż.. może lodzik:) trochę perwersji... flaki z olejem ma w pracy.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jackie, jestes prawdziwa dziewica internetowa .. ;) Twoje zawstydzenie juz mnie nawet podnieca .. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiem
do leski mój facet jest bardzo zadowolony... więc odpowiem na każde twoje pytanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka jestem i juz :) nie mam zamiaru udawac wyuzdanej na forum :O aaa to w takim razie dziekuje za komplement, bo to mial byc komplement z Twoim podnieceniem, czyz nie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leski
wlasnie tuz po przyjsciu to obiadek i chwila ciszy dopiero po 2 godzinkach moge cos z nim:) lodzik :) lodzik to jak wezmie prysznic:) hihii a nieraz mu sie nie chce ruszyc tylka tylko odpoczywa przy kompie wiec czekam az wezmie prysznic .... moze za duzo mu daje ,wiec mu sie nie spieszy albo ma male potrzeby skoro nie ma ochoty odrazu na lodizka tylko moze poczekac 2-4 h

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leski
no wiesz moj facet tez jest zadowolony:) tylko ja go chce czyms zaskoczyc a on jest zawsze taki opanowany obiadki ktore robie lubi , seksik mu sprawia radoche tylko dlaczego bije z niego taki stoicyzm, z niczym mu sie nie spieszy ... nie wiem jak takiego kogos zaskoczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No chyba tak :) A moze to tylko stwierdzenie faltyu :) Bo podniecaja mnie czasem \"chetne\" i \"gorliwe\" za to malo doswiadczone i zawstydzone dziewczyny .. ;) Ale w sumie to zaruje .. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiem
do leski w takim razie wnioskuję, że potrzebujesz większych wrażeń... dlatego masz kobietę.... no bo jakiś powód musi być....ja też mam chłopaka ale również spotykam się z dziewczyną:) i mimo dużego temperamentu mojego faceta ... pragnę ją ponad wszystko!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leski
wlasnie jak bylam grzeczna i sesk mogl dla mnie nie istniec to wydaje mi sie ze co dwa dni lazil za mna ze chce mu sie kochac ....teraz jak ja polubilam seks to kochamy sie raz na tydzien :( no ale on ma teraz stresujaca prace...dlatego tez mysle jak go odstresowac wejde rano jak bedzie bral prysznic przed praca i zrobie mu dobrze:) tym go napewno zaskocze i bedzie super ale wiecej takich pomyslow bardziej mi chodzi jak jego zmobilizowac do tego zeby sie bardziej napalal na seks a nie ze jak ja cos zaczynam to slysze"kochanie mzoemy pozniej" bleeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leski
do wiem a inni moga pomyslec ze zwariowalysmy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leski
i co panowie wy nie macie wiekszych marzen niz lodzik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiem
czym faceta zachęcić.... mów mu jaki jest wspaniały... muskaj go przez cały czas... oczywiście jeżeli nie ogląda meczu lub nie siedzi przy jakiejś głupiej grze (wtedy wpadają w wściekłość) facet musi być górą... tzn. myśleć,że jest górą hm... wiesz... ja zwariowałam dla niej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leski
moj "meczowy" nie jest ale gry an kompie czy filmy eh strasznie go to wciaga a jak jest z Twoim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiem
wieczorem... a często też rano.... "kochanie, zabawimy sie?" on się uśmiecha..... wiem, że tego pragnie.... idę do łazienki... ubieram sexi ciuszek... jakieś pończochy.... nie dużo żeby tylko miał co zdjąć ze mnie.... przykucam... on stoi odchyla głowę... moje rychy wskazują na jedno...teraz się zacznie......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiem
jackiebrown nie odchodź!!!!:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiem
a miłość z kobietą.... delikatność, subtelność żal że noce są tak krótkie:) lecz poranki wtedy ma się największą ochotę na sex budzę ją nie, nie muszę jej budzić sama wstała by zapomnieć się w czasoprzestrzeni jaka nas otacza....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×